Laatste 10 weken afteltopic!

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Demino, 12 sep 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Annabel26

    Annabel26 Fanatiek lid

    25 jan 2011
    1.931
    0
    0
    Helaas lekker rustig haha 😂. Nou ja de baby is wel druk in de buik....
     
  2. Lizzy1986

    Lizzy1986 Fanatiek lid

    22 feb 2011
    4.230
    28
    48
    Vrouw
    Noord-Brabant
    Ok klaar voor het vieze praatje haha..
    Het was gelig en een beetje taai met een beetje bloed erdoor..
    Maar als je googeld dan kan het er ook net wat anders uitzien.. Niet smakelijk iig :p
     
  3. PandaBeertje

    PandaBeertje Fanatiek lid

    19 nov 2015
    1.681
    4
    38
    Vrouw
    Ik dus ook! Ene kant mag t nog wel ff duren als ik aan t idee denk dat ik hierna niet weer zwanger wordt wss . Maar andere kant wil ik wel dat t snel voorbij is zodat ik dr kan vasthouden. ♡
    Voor m'n dochter t wordt t ook steeds leuker en spannender
     
  4. PandaBeertje

    PandaBeertje Fanatiek lid

    19 nov 2015
    1.681
    4
    38
    Vrouw
    Bij mij was t in vorige zwangerschap volgens mij een grijs, wittige, doorzichtige klodder slijm. Sorry voor de details. Maar dat is wat ik mij kan herinneren van slijmprop 2,5 jaar geleden.
     
  5. LolaBloem

    LolaBloem Niet meer actief

    Oke. Ik denk dat er bij mij dan gewoon wat gesprongen is. Want ik had al veel slijmverlies en nu is het gewoon slijm maar dan met bloed. Helemaal bloed. Toch geen slijmprop misschien. We zitten met ze velen echt in onze allerlaatste daagjes. Ben benieuwd wie er als eerst aan de beurt is :)
     
  6. Zwangels

    Zwangels Fanatiek lid

    22 jun 2012
    3.350
    450
    83
    Vrouw
    Schoonebeek
    Het wel spannend hier zeg! Zoveel die al uitgerekend zijn of bijna.
     
  7. Daan22

    Daan22 Bekend lid

    12 mei 2012
    744
    1
    0
    NULL
    NULL
    Ohh jullie hebben de kleine al bijna in de armen. Jaloers.
    Ik ben vandaag 35.1. Dinsdag gaan ze de keizersnede planen voor in week 39. Tenzij ze het niet vertrouwe dan eerder. De baby heeft een erg hoge harslag en ze kunnen dit niet verklaren. Tussen 170 190 soms zelfs 200. Nu heb ik sinds gisteren hoofdpijn. Zou ik morgen de gyn bellen of
     
  8. wishtobe

    wishtobe Niet meer actief

    Daan, als je na vannacht nog hoofdpijn hebt, gewoon bellen. Liever een keer te vaak dan te weinig.

    Andere dames.... nog heeeeel even en jullie kindje ligt in jullie armen. Volhouden hè!
     
  9. Keija

    Keija Bekend lid

    30 jun 2016
    717
    6
    18
    #3489 Keija, 9 mrt 2017
    Laatst bewerkt: 9 mrt 2017
    Ben benieuwd of jouw krampjes al wat zeggen Lola, misschien begint er ook al wat te gebeuren. Mag ondertussen wel:)

    Hier gaat t niet geweldig als ik even mag klagen. De baby past voor mn gevoel gewoon niet meer in mn buik. De spanning op mn huid en buikspieren is enorm (die zijn niet helemaal goed meegegroeid) en met zijligging trekt het continue. Als ik op mn rug lig voelt het alsof er een baksteen in mn maag ligt. Kan er bijna niet van slapen (pas een half uurtje geslapen, nu weer klaarwakker). Gistermiddag/avond ook urenlang pijnlijke harde buiken gehad, nu weer over.
    Eind vd middag controle bij de vk, ga wel aangeven dat het op begint te raken en vragen of ik anders een keertje slaapmedicatie mag gebruiken als ze nog niks kunnen/willen doen (heb wel liggen maar mag alleen in overleg gebruiken).
    Ik vind het zwanger zijn erg bijzonder maar van die roze (blauwe) wolk heb ik nog maár weinig gemerkt. (En sowieso vind ik het oneerlijk dat sommige mensen gewoon fluitend door hun zwangerschap gaan en alles kunnen doen en ik dat niet heb gehad. Maar geloof dat nu mn hormonen een beetje mn emoties gaan overnemen;)). Ga maar weer een vrolijk muziekje aanzetten en met mn boek in bed liggen:)
     
  10. Iris86

    Iris86 Fanatiek lid

    21 apr 2014
    2.083
    295
    83
    Emmeloord
    Keija knuffel voor jou. Gaat t weer wat beter met je nu? Hopelijk wat slaap kunnen pakken...

    Daan, nog hoofdpijn? Bloedruk is zo gemeten immers. Bijzonder dat je kindje een erg hoge hartslag heeft. Hopelijk niks aan de hand verder met je kindje.
     
  11. Keija

    Keija Bekend lid

    30 jun 2016
    717
    6
    18
    Dankjewel Iris:) Benrond 5 u nog even in slaap gevallen. Helaas ging wekker van manlief om 6:15u;). Maar daarnaheb ik nog half wat gedoezeld. Ben nu naar de bsnk verhuisd beneden en heb wat saais aangezet op tv sluit niet uit dat ik hier nog even een uurtje bij in slaap val😇


    Daan, alsjenog hoofdpijn heb zou ik even bellen hoor. Misschien ishet onschuldig maar dan kunnen ze je wel geruststellen. Liever een keer teveel dan te weinig.
     
  12. wishtobe

    wishtobe Niet meer actief

    Keija, nog wat kunnen slapen?

    Voor de dames die voor een badbevalling gaan, even een vraagje. Niet bij nadenkend dat wij een houten vloer hebben, nu dus pas laten berekenen hoeveel gewicht de vloer kan dragen. Het is nu dus zo dat de vloer (incl de benodigde personen) alleen een basis cocon aan kan (480liter). De grote versie heeft bijna 200liter meer en dat kan wel eens problematisch worden.
    Maar kwa lengte (175cm) zou ik wel de grotere versie moeten hebben. Want de basis cocon is voor vrouwen tot 165cm. Moet ik nu een badbevalling maar uit mijn gedachten halen of toch voor de kleinere versie gaan? Heeft iemand dit bij een eerdere bevalling al meegemaakt?
     
  13. Lizzy1986

    Lizzy1986 Fanatiek lid

    22 feb 2011
    4.230
    28
    48
    Vrouw
    Noord-Brabant
    Ohh keija lekker klagen hoor die laatste loodjes zijn ook echt heel zwaar :( Lekker relaxen op de bank dan..

    Daan nog gebeld? Liever een keer teveel dan te weinig idd..

    Hier de oudste op school en de jongste naar de psz.. heb nog een half uurtje rust dan mag ik hem weer gaan halen ..
    Net ff naar het winkelcentrum geweest, ff wat versiering gehaald en deo voor manlief.. Kreeg je bij 2 bussen een halve kg schepsnoep gratis.. *zucht* Niet goed, wel lekker haha :p

    Om 12.00 belafspraak met het ziekenhuis over de uitslag van bloed en urine.. Maar mijn gevoel zegt dat er niks aan de hand is dus maandag weer een afspraak bij de gyn..
    Krijg wel echt last van mijn enkels met al het vocht wat er in mijn benen zit..

    Wishtobe geen idee mbt badbevalling.. Als je echt heel graag een badbevalling wil kan je misschien ook kiezen voor een bevalling in een kraamhotel waar ze badbevallingen doen? Maar weet niet of je daar nog tijd voor hebt om dat te regelen.
     
  14. loqka

    loqka Actief lid

    2 jun 2013
    395
    1
    16
    Jeetje spannend allemaal hier ik krijg er de kriebels van ik kan niet wachten tot het zover is heb echt gezonde spanningen al en als ik dan de verhalen hier lees van de dames die echt op het eind zitten ben ik er ook zo klaar voor!!

    Badbevallingen weet ik niks vanaf helaas
     
  15. Annabel26

    Annabel26 Fanatiek lid

    25 jan 2011
    1.931
    0
    0
    Morgen is dan de datum.... Pfff ik weet dat het morgen een zware dag wordt als er niks gebeurd. Het is toch zo'n moment waar je naartoe leeft. Al weet ik rationeel wel dat er maar weinig baby's op de uitgerekende datum geboren worden.
     
  16. Chocochippie

    Chocochippie Niet meer actief

    Ik dacht vanacht even dat het begonnen was.
    Was misselijk en moest een grote boodschap doen. Zat helemaal te trillen. In bed last van krampen en pijn in me rug en heup.
    Maar uiteindelijk Niks. En maargoed ook want ik ben nog geen 37 weken.
    De misselijkheid blijft een beetje hangen, alsof ik teveel gegeten heb.

    Even een ego bericht hoor maar ik hoop zo echt niet nog 3 weken door te moeten 😫
     
  17. PandaBeertje

    PandaBeertje Fanatiek lid

    19 nov 2015
    1.681
    4
    38
    Vrouw
    Net controle gehad bij de verloskundige. Hoofdje is wel al iets ingedaald, nog niet volledig,maar goed voor dit termijn. Bloeddruk was 125/60 dus goed. Hartje klonk mooi.
    Advies is ik het fysiek veel rustiger te doen, in de hoop dat de harde buiken minder worden. Wss als ik uitslag van m'n moeders borstonderzoek heb, en die is goed zal dat ook wat schelen ivm stress. Maar verder rustiger aan doen. En als dat niet helpt moet ik gewoon bellen.
     
  18. Daan22

    Daan22 Bekend lid

    12 mei 2012
    744
    1
    0
    NULL
    NULL
    Bedankt dames. Nee nog niet gebeld. Doe ik vanmiddag nog wel als de hoofdpijn er dsn nog is. Vanmorgen ging het goed. Maar even slecht nieuws gehoord en Had weer hoofdpijn maar kan dus ook van het nieuws zijn. Familie scheiding zeg maar. Njh ik hou het nog even in de gaten en anders bel ik idd. Ga vanmiddag mssr even een dutje doen als mijn dochters meewerken haha
     
  19. Lizzy1986

    Lizzy1986 Fanatiek lid

    22 feb 2011
    4.230
    28
    48
    Vrouw
    Noord-Brabant
    #3499 Lizzy1986, 9 mrt 2017
    Laatst bewerkt: 9 mrt 2017
    He chocochippie even schrikken dan vannacht.. Nog ff rustig aan maar..

    Wat vervelend daan.. Hier ligt mijn moeder momenteel ook in scheiding met haar partner (is 13 jaar geleden gescheiden van mijn vader en toen hertrouwd). Echt heel naar allemaal.. Sterkte!

    Toch spannend dan he Annabel.. Hier is de eerste ook op de uitgerekende datum geboren dus het kan zeker :D

    blehh ben ook weer zo gammel en moe.. :(
     
  20. LolaBloem

    LolaBloem Niet meer actief

    Hoe voel je je nu chocochippie?
    Je mag nu best klagen Keija, alhoewel het spontaan kan beginnen. Heb je met je gynaecoloog besproken wat te doen indien de baby niet van zich laat horen? Hier mag je maar 10 dagen overtijd gaan. Morgen afspraak voor aan de monitor. De voorweeen zijn wel volop gang. Zelfs in me rug, bah.
    Maar iedere dag, is een dag dichterbij mijn kleine wondertje!
     

Deel Deze Pagina