Ik wa's er eergisteren ook en toen hadden ze ze ook nog niet. Dus waarschijnlijk gisteren of vandaag binnen gekomen
Gefeliciteerd! Wij gaan morgen naar action dus meteen even kijken. Alleen wij wonen in frankrijk dus ik hoop dat ze ze daar ook al hebben. Dan neem ik een doosje mee!
Ik heb ook een keer de early gebruikt, maar vond de gewone beter werken. Die zijn tegenwoordig ook gevoelig! Mijn Action test was eerdet positief dan de kruidvat! Maar zal uiteraard bij iedereen anders zijn😊
hier bij de action zijn ze uit de handel gehaald...ik heb beide testen geprobeerd met dezelfde urine en streepjes waren exact even donker de gewone en de early..
Vanaf wanneer kun je testen met deze testen? Ik moet nog 4 dagen wachten maar ik ben ongeduldig. Gisteren knallende hoofdpijn en savonds misselijk
Ik teste 4 dagen voor nod streepje.. wel beetje tuur maar prima zichtbaar met t oog.. goodluck 🍀