Ik heb bij mijn 3de bloedverlies . Heel veel.. dacht echt dat het een miskraam.. Dus hartstikke verdrietig.. Maar uiteindelijk toch mijn zoontje geboren. Op echo bleek ook dat alles goed was.. weten nu nog niet wat het was.. of een stolsel of een 2de kindje.. ik krijg mijn eerste echt pas met andere halve week.. Maar toch blijf ik het spannend vinden
Wet zijn die eerste weken zenuwslopend. Net naar de huisarts geweest om te laten prikken op kinderziektes, vitamines, cmv en toxoplasmose. Deze keer gaat ze ook de vijfde ziekte screenen. Ik vind het best eng allemaal, omdat ik met kinderen werk die geregeld ook wel eens ziek naar mij komen. Mijn huisarts raadde aan om de ouders te vragen hun kind bij ziekte thuis te houden. Wat lastig omdat ik nog niet wil vertellen dat ik zwanger ben. Hoe zouden jullie dit aanpakken? Voor de duidelijkheid ik ben logopediste en de meeste ouders zijn op de hoogte van de fertiliteitsbehandelingen.
Lastig zeg LenaMill... kan me voorstellen dat t beter is ze dan thuis te houden maar dan moet je het idd vertellen.. dubbel.. Had jij btw een inwendige of uitwendig echo gehad vanmorgen
Hoihoi meiden! Ik meld me toch heel voorzichtig maar aan hier! Vandaag of gisteren was mn Nod, zaterdag en maandag positief getest. Als ik een lege maag krijg word ik misselijk.. zere borsten/tepels En super vaak plassen! En dan met een wc papiertje kleinstukje nr binnen om te kijken of er bloed is🙈
Welkom! Ook van het 8tm15mrt nodgroepje he? Haha, wij vrouwen zijn allemaal hetzelfde! Al dat gecontroleer de hele dag.. hoop dat die controlfreak-acties over zijn als we allemaal positieve echo's hebben gehad
Oke ik wacht denk even tot de 21e. De verloskundige doet dan toch ook bloedprikken om te kijken of je bepaalde vitamines oid tekort komt?
Snap dat het lastig is. Maar ik zou het denk toch wel zeggen, zeker als de kans groot is dat je iets kunt oplopen. Er staat nu toch iets belangrijks op het spel.
Wat ben ik ook een ei he. Maakte ik me eergisteren nog druk dat ik geen buikpijn meer had, maak ik me vandaag weer druk dat ik weer wel buikpijn heb. Zere borsten/tepels, heel herkenbaar. Voorlopig ook verboden terrein haha. Misselijk, heel soms als ik honger heb, merk wel dat ik minder eetlust heb. En steeds maar naar de wc om te kijken of ik geen bloed verlies.
Jaa inderdaad! Hihi! Leuk nu weer "samen" in dit groepje!! Zoo echt hoor! Wanneer krijg je normaal gesproken je eerste echo? Weet jij dat? Wanneer bel je de verloskundige? Ik ben kraamverzorgster, stond vandaag met "mijn" verloskundige bij een kraamvrouw.. pfoe wel heel gek idee hoor!
Ik werk zelf dagelijks met 25 kleuters. Ik hoor de eerste afspraak met de verloskundige wel of ze dan op extra dingen gaat prikken. Voor nu is het heel veel handen wassen de hele dag..
Jaa leuk! Ik ga vrijdagochtend naar de huisarts, en denk dat ik daarna de verloskundige ook bel. Dr staat op de site dat je je ongeveer met 5 a 6 weken aan kan melden, en ben zondag pas 5 dus vond het nog een beetje vroeg om nu te doen. Al vind ik het ook super leuk om nu al te doen, voelt toch wat echter als er een afspraak staat haha. Maar omdat ik medisch nogal wat mankeer vind ik t ook fijn eerst af te wachten wat de huisarts zegt, kan ik dat meteen vertellen tegen de verloskundige als ik bel Haha dat is idd een gek idee ja, kan me voorstellen! Wel een super leuk en dankbaar beroep zeg!
Haha zo herkenbaar! Ik wil buikpijn zodat ik voel dat er wat gebeurd, maar ik wil ook weer geen buikpijn omdat ik dan denk dat t niet goed zit. Doodvermoeiend die gedachtes van ons
Dat gebeurt hier standaard bij iedere zwangere vrouw. Kleuterjuffen moeten hier onmiddellijk stoppen met werken.
Inwendig. Had ik even terug al verteld denk ik, maar hier wordt zo VEEL geschreven dat we her niet kunnen bijhouden. 😃
Dat valt toch wel mee denk ik. Er zijn ook vrouwen die door de zwangerschap niks binnen krijgen/houden, soms zelfs 9mnd lang. En die krijgen ook gezonde kindjes. Vind het best bizar dat ze dan al tegen je zeggen dat het tot de 20 weken fout kan gaan daardoor. Kindje pakt wel wat het nodig heeft, en als je vooral zorgt voor genoeg groenten/vitaminen en eiwitten (wat sowieso moet bij een maagverkleining), dan krijgt je kindje dat wel binnen. Enige wat wel misschien een risico vormt is de afvalstoffen wat in je lichaam vrij komt door het veel afvallen.
Heb ik er vast overheen gelezen haha! Oke! Bij mij deed ze uitwendig (wat ik een beetje vreemd vond) en ze zag dus alleen een vruchtzakje..
Ik herken het ook helemaal haha paar goede dagen gehad en ik begin al meteen te denken Hm zit ie nog wel goed.. en ook dat naar de wc lopen had vandaag veel last van dat vocht echt raar alsof je ongesteld bent voel t gewoon lopen. En maar weer naar de wc om te checken haha
Dat vocht heb ik vandaag ook heel erg. T is ook echt beetje wit slijmerig.. maarja dat voelt idd net alsof je ongesteld wordt. Zolang het geen bloed is mag t van mij stromen wat het wil, haha Net een gigantische vreetkick gehad. Heel pak chocoladekoekjes op. Tja alleen thuis, gtst aan, grote kop thee erbij. Ze waren wel lekker maar moet die vreetkicks echt afleren, heb er nooit last van.. behalve dus nu ik weet dat ik zwanger ben, haha