Ik ken een aantal Lola's. De ouders van deze meisjes zijn zeker geen aso's maar meer "hippe" vaak hoog opgeleide ouders. Mijn associatie is dus positief
Ik vind het ook niet mooi. En in combi met dochters namen ook niet passen. Nola vind ik daarentegen wel leuk.
Ik moet denken aan Lola Ferrari en dat is helaas niet positief. Wel jammer, want op zich vind ik het wel een leuke naam.
Ik vind 'm echt niet passen bij de engelse namen van je andere meiden. Zou het meer in de hoek van Fay, Tess, Jill etc. zoeken.
Ik vind het een leuke vrolijke naam en ook goed passen bij de namen van je andere dochters. Bij mijn dochters op het kdv is ook een kindje dat Lola heet en dat is een super schattig meisje dus ik ben een beetje bevooroordeeld. Onze jongste dochter heet N.ova. Misschien vind je dat ook nog een optie?
Het allereerste wat in me opkomt? https://www.youtube.com/watch?v=3VbsFn2ErzA Bo vind ik dan wel weer leuk en stoer. 't Is alleen kort als haar achternaam 'Kok' moest zijn. Dan klinkt het afgekapt. Maar voor de rest vind ik Bo wel een leuke naam.
Vind Lola een hele leuke naam. Past bij zowel een poppen-meisje als een tomboy. Ondanks de liedjes ook totaal geen associatie met strippers en dames van lichte zeden..
Ik vind het wel een leuke naam! Niet asociaal! Totaal niet. Dat vind ik eerder de Destiny's en de cheyenne's. Ik denk aan lola brood. Aan la la la la Lola! Kato vind ik ook net zo'n soort naam. Gewoon hip, leuk!
Ik vind het een leuke naam! Als je kinderen 2 namen krijgen zal het geen probleem zijn dat hun voornaam met dezelfde letter begint toch?! Dat vind ik althans. Mijn broer en mijn naam beginnen allebei met een M, ik heb daarom 2 namen gekregen omdat er anders verwarring zou komen met de post. Het is nooit een probleem geweest.
Google eens op Lola en dan afbeeldingen. Ik vind het persoonlijk een ordinaire naam die past bij dames van vermaak. Waarom schrijf je de namen van je andere kinderen andersom??
Dit vroeg ik mij ook af. En waarom er vaak een punt na de eerste letter gezet wordt, voordat de rest van de naam getypt word.. Zoals L.ola vroeg t me al een tijdje af.. Lees t veel hier. Namen die zo geschreven worden
Dat is vanwege google. Als mensen de combinatie van de namen in hun gezin online zetten dat is het makkelijker dat een bekende hun profiel vind en informatie leest die diegene liever anoniem houd.
Ik vind Lola heel leuk. En sinds ik het tekenfilmpje met Charlie en Lola wel eens heb gezien. Nog leuker! Ken geen enkele hond/poes of "ordinair typje" dat zo heet.
Voor een associatie met de naam moet je gewoon even intikken op Google. Als je daarnaast ook een 'normale Hollandse naam' invoert dan is er bij de naam Lola en andere namen groot verschil te zien. Je krijgt vooral serieel getinte foto's van dames. Misschien niet wat je wilt horen (kan ik me voorstellen tenminste), maar dat is ook mijn associatie. Ik vind het wel een goede tip overigens (las hem hier ergens in het draadje). Om een goed beeld te krijgen wat mensen zullen gaan associeren bij een naam; Google even en kijk naar de afbeeldingen. Lola zou op basis daarvan voor mij een no go zijn.