Ik heb het over de post van Nikki niet over die van Hommeltje. Ik kan niet beoordelen of iemand depressief is of niet. Ik weet zelf wél wat het is, aangezien ik die diagnose heb. En ik weet dus hoe het is en dat een kind een depressie niet oplost en soms alleen maar erger kan maken. That's all.
Kan je wel met je ogen gaan rollen mellanie76. Maar in mijn geval ben ik er wel blij mee ja.. dat jij dat niet begrijpt is toch echt jouw tekortkoming. Dankzij JZ waren we in staat om toch een goede band met onze ouders te behouden. Oke, ik en mijn moeder liggen elkaar niet en dat zal ook nooit meer wat worden maar dat is toch echt niet de schuld van JZ. Ja er zijn dingen gebeurd die te betreuren zijn en niet alles is goed verlopen. Ja we hebben heel wat tegenslagen gehad, maar hè dat hoort bij het leven..Ook zonder JZ krijg je niet alles op een presenteerblaadje aangereikt. @ Vlinder84: thnx, ik ben er inderdaad sterker uitgekomen, gelukkig. Al denk ik dat als me hetzelfde gevraagd was 10/12 jaar geleden. Mijn mening nog heel wat gekleurder was. Een mens groeit en leert een leven lang.
Waarom gooi je dan midden in het topic die opmerking erin? Het lijkt als een reactie op het verhaal van AngelSterre maar je kijkt telkens alleen maar naar je eigen situatie blijkbaar.
Blijkbaar wel ja! Ik erger me kapot aan je kortzichtigheid, néé je blindheid! We zijn allemaal beleefd tegen je maar je blijft maar over jezelf kwekken. Dat zegt mi al genoeg. Zo ga jij je kind nooit terug krijgen. En terecht. Wat een aso.
Absoluut. Ik kan dat alleen maar onderschrijven. Niet vanuit mezelf maar vanuit mijn partner. Zijn moeder vindt zichzelf nog altijd een goede moeder. Daar denkt iederéén anders over. Maar je bent blind of je bent het niet. Uiteindelijk is het hun verlies. Als iemand niet bereidt is tot zelfreflectie of verandering, dan heb je daar vooral jezelf mee. Het is magisch om te zien hoe kinderen uit een moeilijke situatie komen en dit overstijgen
Een kind lost geen depressie op. Een kind lost ook geen allergien op. Een kind lost ook geen voetschimmel op. Een kind is geen wondermiddeltje. Volgens mij denkt ook niemand dat. Misschien ben ik nou cynisch maar ik vind het nogal raar dat mensen dat denken.
Maar een kind lost wel de problemen in een huwelijk/relatie op toch? Marietje denkt dat Petertje vreemd gaat en oeps! toen was ze per ongeluk door de pil heen zwanger. Verrassing! Nu blijft Petertje vast wel! #HappyFamily
Ach het is nooit goed toch? Dan Haalt zo'n triest verhaal het nieuws weer, is JZ wel te laat en is iedereen verbolgen over dat zoiets eerst het nieuws moet halen voor er wordt ingegrepen. Zo zal er ook vast wel voorkomen dat er te vroeg wordt ingegrepen..Zeker weten dat dat gebeurd..Maar de houding van de ouders/verzorgers is hierin zo belangrijk. Mijn ouders hebben gewoon meegewerkt met JZ, overleg gepleegd en samen tot een plan gekomen. Vervolgens hebben ze keihard gewerkt om de gestelde doelen te behalen. DAT is wat sommige mensen nalaten te doen. Omdat ze zich in hun eer gekrenkt voelen, hun trots of whatever de drijfveer ook is, en ja bij een te vroeg ingrijpen, JZ tegenwerken is gewoon niet verstandig. Dan was ingrijpen misschien toch niet echt te vroeg Iedereen die roeptoetert dat JZ en veilig thuis te snel tot uhp overgaan, lijkt volledig voorbij te gaan aan het feit dan dat de mens meester in manipuleren is!? Liegen of dat het gedrukt staat.. Ik heb het gezien hoor..en de hulpverleners die het geloven kun je dat niet aanrekenen. Sommige maskers zijn bijna niet te doorgronden. Ga dr maar aan staan als jeugdhulpverlener. Ik zou het alvast niet kunnen.
Ik begrijp je verdriet. Echt. Ik begrijp je frustratie ook, je wanhoop klinkt door al je berichten heen. Mijn hart breekt voor jouw verdriet. Maar... je gaat het niet redden met deze rancuneuze instelling. Je komt over als een labiel, egoistisch mens terwijl je waarschijnlijk 'alleen maar' barst van het verdriet en frustratie. Ik wil je een dikke knuffel geven. En met heel mijn hart hopen dat je je open stelt en de adviezen ter harte neemt. Echt. Ik gun je het allerbeste.
Bij VT werken veel mensen die niet universitair geschoold zijn maar wel uitspraken doen als: moeder is depressief...moeder is labiel...etc etc. Dit wordt dan klakkeloos overgenomen door de Raad en dan kan je de rest wel bedenken. Zie ook de Monitor link.
Ja volgens jou. Volgens mij niet. Ik spreek niet alleen uit eigen ervaring, ik spreek uit ervaringen van honderden ouders en kinderen en ik kom voor die mensen op. Dat niet alles is zoals het lijkt. En dan kunnen er andere dingen bij gehaald worden, die er helemaal niets mee te maken hebben. Maar als het zo leuk is om mij persoonlijk aan te vallen. Moet het zeker niet laten. Maar ik weet en vele mensen die mij wel kennen, weten dat ik een goed persoon ben en een goede moeder en partner. Dat er alleen maar op een paar zinnen, die ik schrijf al een conclusie over mij als persoon getrokken wordt. Dat is kortzichtig.
Ik val je niet persoonlijk aan, ik geef aan dat ik je ook tegenkom als oppas op het internet. Dan denk ik werk eerst aan jezelf en zorg dat je je leven op orde hebt met je kinderen voordat je wil gaan oppassen op andere kinderen. En er wordt gevraagd om ervaringen, jij hebt inmiddels je punt wel gemaakt en hebt helaas een nare ervaring met jeugdzorg.
Ja dat probleem (wat in de monitor behandelt is) zit hem denk ik dat ook bij de rechters. Als in de bewijzen die er normaal geleverd moeten worden om een uitspraak te mogen doen.
Ik heb zoiets van schoenmaker blijf bij je leest. Als je mbo of hbo doet en maatschappelijk werkster wil worden...prima hartstikke goed. Maar ga dan geen uitspraken doen die alleen artsen en psychiaters etc mogen doen want dan wordt het een zooitje.