Tegeirian: Leuk dat je mee komt kletsen! Spannend dat jullie zijn begonnen met de eerste ronde. Begrijp goed dat je niet meer zo onbevangen in de zwangerschap staat. We zijn inmiddels wat ouder en jij weet als geen ander dat een kindje toch niet helemaal gezond kan zijn. Ik vind het ook fijn dat hier meer dertigers mee praten. We hebben allemaal de nodige ervaring opgedaan in de vorige zwangerschappen en qua opvoedig, dus begrijpen we elkaar vast ook goed. Melian: Ja daar gaan we voor om een vaste klantenkring op te bouwen. Ik weet niet of ik hier reclame mag maken, maar ik ga in ieder geval werken met een natuurlijk product. Daar is erg veel vraag naar.
Haha een club met ouwe bokken!! Hier op cd 13 en heb al wel 2 dagen last van onderbuik lies maar mijn ei neemt laatste tijd echt gerust een aanloop van een week (zucht). Hopelijk klopt ie snel dan weet ik ook of ik de wachtbank op kan of t afwacht bankje 😁
Oude bokken, hahaha, houd maar op, ik heb in 1 weekend 4 grijze haren op mijn hoofd aangetroffen 😱. Dat gaat helemaal de verkeerde kant op.
Haha ik wou dat ik maar 4 grijze haren had! Die van mij zijn al niet meer te tellen , vooral na de zwangerschappen is het snel gegaan. Ik moet het echt al verven. (heb van mijzelf donkerbruin (bijna zwart) haar, dus dat valt ook wel op)
Hahaha, oh ja, een vriendin van mij, ook 35, is ook al helemaal grijs. Die moet haar haren ook echt verven. Ik heb zelf ook heel donkere haren, dus ze vallen lekker op 😏.
Gelukkig is het nog niet zo dat ik al helemaal grijs ben. Maar het zijn wel teveel haren om nog uit mijn hoofd kunnen te trekken, dus dan maar verven.
Hahaha! De eerste grijze haren zijn hier ook al geplukt. Twee stuks, een jaar geleden. Het lijkt nu stil te staan... ja, of misschien zitten ze allemaal aan de achterkant en weet iedereen het behalve ik (ook goed) Ook hier donkerbruin haar, dus ze zullen lekker lichtgeven. Hier ook veel langere aanloop naar ei en vervolgens naar menstruatie Bubbels. Ik hoop voor je dat het snel komt. Tegeirian Ik begrijp goed dat de onbevangenheid verdween na de diagnose. Lastig dat de genmutatie zo zeldzaam is... dan is er waarschijnlijk ook weinig bekend over de ontwikkeling en de variaties daarin? Goed om te lezen dat je ondanks de zorgen er toch weer zin in hebt. Het is en blijft wonderlijk om de groei van een mensje van zo dichtbij mee te maken hè? Ongeacht het proces.
Zo meiden, de drukke werkweek is weer begonnen en dus weinig tijd om dingen te lezen of te schrijven. Nu dus even kort. Mijn ongesteldheid is voorbij, dus het wordt klussen de komende dagen! Mijn man heeft hier geen problemen mee kan ik vermelden, haha! Nikki van harte gefeliciteerd!! Ik blijf zeker voor je duimen! Melian ik ben het helemaal met je eens. Als je om praktische redenen niet voor een kindje gaat, zul je altijd een reden hebben om het niet te doen. Hier net zo! Daar zal ik als ik wat meer tijd heb, wel eens over vertellen. Ik heb wel veel last van mijn menstruatie, eigenlijk altijd. Buikpijn, rugpijn, hoofdpijn. Tja, het hoort erbij zeg ik maar. Bubbels spannende beslissing! Vlinder nee klopt, 33 is ook nog helemaaaal niet oud. Het is alleen ZO anders voor me omdat ik bij mijn oudste op mijn 22ste al zwanger was Hartjesdief en Tegeirian welkom hier! Heb nog niet eens alles kunnen doorlezen maar tijd om naar werk te gaan! Helaas op werk niet genoeg privacy om mee te doen haha! Fijne dag allemaal <3
Oude bokken indeed Maar de grijze haren zijn me tot op heden nog bespaard gebleven. Al denk ik wel dat die zich de komende weken wel gaan ontpoppen van alle zenuwen...hahaha. Ik ben volgens online berekeningen een dag na mijn 37e verjaardag uitgerekend...whaaa, hoe bedoel je oud! Inmiddels mijn moeder het nieuws verteld, mega blij en ook angstig net als ik. zojuist ook de intakelijst van de VK ingevuld met alle gebruikte medicijnen onlangs Spannend hoor alle meiden die op hun ei wachten, ik zeg gewoon d e hele maand om de dag klussen, kan je het ook niet missen
Nikki: Dat zou een mooi verjaardagscadeau zijn! Begrijp je angst wel. En medicijnen wil je liever niet slikken tijdens de zwangerschap. Zijn dit medicijnen die je mag blijven gebruiken tijdens de zwangerschap? Of ga je dit nav het formulier binnenkort overleggen met de VK? Wel fijn dat je nu je geluk en angstmomentjes kunt delen met je moeder. Heb al sinds maandag buikpijn, niks aan. Zal wel weer komen omdat ik zaterdag verwacht ongesteld te worden. Ik heb zo'n rare cyclus sinds de laatste zwangerschap, zit elke maand tussen de 21 en 23 dagen ongeveer. Eerder had ik altijd een cyclus van 27 dagen.
Haha grijze haren ik maak ze grijs. Dus hier een heleboel. Spannend de dames op weg naar hun ei. Leuk de eerste stappen alweer gezet nikki.Zo leuk en spannend. Hier nog helemaal geen enkele symptomen of menstruatieklachten dus spannend. De vruchtbare dagen goed gebruikt zullen we maar zeggen. Ovulaietesten gebruikt van cb. Voor de eerste keer. Ben benieuwd
Nou Nikki!!! Hoe bedoel je oud?! Ik ben verdorie 37!! Ik ben beledigd (en oud) Leuk cadeautje als het kindje op je verjaardag geboren wordt. Zelf ben ik ook op de verjaardag van mijn moeder geboren en ik heb dat altijd heel leuk en gezellig gevonden. Ik kan me best voorstellen dat je niet blij wordt van de medicatie. Heb je de afgelopen vier weken nog veel gebruikt? Gelukkig kunnen die pukkies, zeker in een vroeg stadium, wel wat hebben... het is niet ideaal, maar ook niet per se problematisch. Zelf slik ik ook medicijnen en ben sinds een aantal dagen naar halve dosis gegaan, omdat het niet prettig voelde, ongeacht wat de artsen zeggen. Ik snap je gevoel dus wel een beetje. Ik vind het echt spannend hoe het ons zal vergaan... Is het leuk om een 'uitgeklede' versie van NOD-lijstje te maken? Alleen even naam en NOD of uitgerekende datum?
Ik heb in december een heftige colitus ulcerosa opvlamming gehad waarvoor ik een week in het ziekenhuis heb gelegen en veel soorten medicijnen heb gehad. Daarnaast heb ik azathioprine geslikt totdat ik stopte met de pil en nu slik ik alleen nog Mezavant. Beide mag wel gebruikt worden tijdens zwangerschap en/of bv. Maar toch...een fijn gevoel is het niet
Ik ben benieuwd hartjesdief! Zal voor je duimen! Ik heb zojuist ook weer een test gedaan...vandaag veel buikpijn en wit/groenige afscheiding. Loopt gelukkig nog wel steeds op...pffff. Hahaha Melian...we zijn wel echt heul oud hoor Ja medicijnen tijdens een zwangerschap is gewoon niet fijn...voelt niet goed. Momenteel slik ik alleen nog Mezavant. Ja, leuk idee een NOD/uitgerekend lijstje. Kunnen we het makkelijker bijhouden van elkaar
Ja, ik ben ook wel voor een lijstje. Toch makkelijker om bij te houden wie wanneer haar NOD heeft 😉. Mag ik even klagen?: Dochter krijgt logopedie, dit heeft ze ook echt nodig. Vorig jaar werd alles 100% vergoed. Sinds 1 jan 2017 heeft de logopediepraktijk geen contract meer met mijn zorgverzekeraar. De tarieven van de logopediepraktijk zijn miv jan 2017 verhoogd naar 45,-- per behandeling. Ik had een nota van de logopedie ter declaratie ingediend bij de zorgverzekeraar. Omdat er geen contract meer is moet ik dat nu zelf doen. Zie ik net dat ik niet alles vergoed krijg. Ik bellen, krijg ik van die dame aan de telefoon te horen dat ze voor zorgverleners die geen contract hebben maar 33,20 per behandeling vergoeden. Zucht....lekker is dat. Dochter krijgt elke week logopedie dus dat komt neer op bijna 50,-- per maand wat we zelf moeten gaan betalen. Lekker duur grapje weer...
Jeetje zeg...dat is een duur grapje! Had wel zo netjes geweest als de praktijk in december had laten weten dat ze niet meer met specifieke zorgverleners werken. Dan had je wellicht nog over kunnen stappen. Is een andere logopedie praktijk een oplossing?
Ja inderdaad. Ik heb de praktijk ook een mail gestuurd. Overstappen is niet echt een optie. Ze krijgt logopedie op school en al een tijd van dezelfde logopediste. Als ik overstap kan het niet meer onder schooltijd en dat is nu juist zo fijn. Dit is ook een logopediepraktijk die gespecialiseerd is in kinderen met een verstandelijke beperking.
♡LIJSTJE♡ ☆PROBEREN☆ SaartjeHussein - 33 jaar - NOD ? Melian - 37 jaar - NOD ? Vlinder1983 - 33 jaar - NOD ? Bubbels84 - 32 jaar - NOD ? Hartjesdief - 32 jaar - NOD ? Tegeirian - 35 jaar - NOD 3 april ☆ZWANGER☆ Nikki15 - 36 jaar - uitgerekend ? - jongen/meisje ☆AFSPRAKEN☆ Nikki15 - ? april - intake + echo Om het lijstje bij te werken gewoon quoten en de
Lijstje aangemaakt. Voel je vrij om 'm aan te passen of te veranderen als je leuke creatieve ideeën hebt.