Ik vraag me af of anderen dit herkennen.. Ik ben nu iets meer dan 5 weken zwanger van ons tweede kindje. De maand hiervoor ben ik overtijd geweest met heel licht positieve testen, maar uiteindelijk ongesteld geworden. Nu gaat het gelukkig tot op heden goed. Wat me alleen verbaast, is dat ik niet tot nauwelijks iets voel aan mijn baarmoeder. Bij mijn zoontje had ik af en toe flinke menstruatiekrampen; het groeien van de baarmoeder. Maar nu heb ik niet meer dan een wat trekkend gevoel af en toe en wat last van mijn darmen. Nu maak ik me wat zorgen; groeit het daarbinnen wel? Herkennen anderen dit? Want ik lees vrijwel alleen maar dat iedereen wel krampen heeft... Verder ben ik wel misselijk, pijnlijke borsten, slecht slapen. Dus wat dat betreft zou je zeggen dat er toch wel iets gaande is daarbinnen. Bedankt alvast voor jullie reacties!
Dit is de 9de keer dat ik zwanger ben en de 2de keer dat ik die krampen heb gehad. Het zegt dus niks over of het wel of niet goed gaat. Spannend die eerste weken! ! Ik wens je een fijne zwangerschap.
Dank voor jullie reacties ! Ik probeer er ook maar wat vertrouwen in te hebben. Ik doe alles zoals het hoort en verder kan ik er niets aan veranderen. Over 2 weken de eerste echo. Jullie ook gefeliciteerd en geniet ervan! Voor jou Panter moet het helemaal spannend zijn; wat fijn dat het nu goed gaat!
ikzelf ben nu 5 weken en heb idd last van krampen, mijn vriendin die zwanger was had bij alle 2 de zwangerschappen hier totaal geen last van, iedere zwangerschap is anders en ik zou me hier niet al te druk over maken
Bij mijn eerste had ik ze heel erg. Bij mijn middelste had ik ze helemaal niet. Bij mijn miskraam had ik ze helemaal niet (tot miskraam op gang kwam dan ). Bij mijn jongste had ik ze wel, maar niet zo erg al bij eerste. Kan dus alle kanten op gaan ...
Ik sluit me totaal bij de dames aan. hier nu voor de 4e keer zwanger waarvan het 2 keer buitenbaarmoederlijk was en ik heb echt alle vormen al gehad. lekker van genieten dat je nergens last van hebt toch?
Heel erg bedankt voor jullie reacties! Fijn om te horen dat het bij iedereen en bij elke zwangerschap verschillend is. Het is zo in het begin zo onzeker, waardoor je graag ergens houvast aan wilt hebben. Maar de symptomen zijn zo wisselend dat dat ook allemaal niets zegt. Volgende week vrijdag eerste echo; maar gewoon vertrouwen hebben.
Het zegt inderdaad niks hoor. Ik heb bijna geen pijnlijke borsten. Maar de kleine groeit prima. Terwijl bij mn zoon heb ik bijna 9 maanden lang niet prettig kunnen douchen en afdrogen enzo omdat alles pijn deed op m'n borsten. Zolang je geen bloedverlies hebt gepaard met krampen, zou ik er van uit gaan dat alles volgens plan gaat
Het bleek helaas toch niet goed te zijn. Vandaag eerste echo en leeg vruchtzakje. Nu afwachten wat er op me afkomt.
Dank je. Ik vind het nog steeds erg spannend, en ben nog niet uit de gevarenzone maar het lijkt idd goed te gaan. Hopelijk jij ook snel een goede zwangerschap. Zo'n windei is zo teleurstellend, dat je lijf je zo voor de gek kan houden he. Sterkte.
Snap ik heel goed dat het spannend voor je blijft. Heb je geregeld echo's? Ik heb bij lange na niet doorgemaakt wat jij hebt doorgemaakt, maar de onbevangenheid is er wel flink vanaf. En nu maar hopen dat mijn lichaam het zelf gaat regelen. Wat zijn jouwe ervaringen daarmee? Ik wil het zo graag ook afsluiten nu.