Ik heb op 17 februari mijn kies laten trekken, bijna 2 weken later deed het nog pijn en ben ik op controle geweest. Hij zei dat er nog een ontsteking in mijn kaak zat en dit een complicatie was van het trekken ( had er ook een ontsteking onder voor hij getrokken werd). Dit moest met 2 weken over zijn. Hoefde me verder geen zorgen te maken en moest verder met de ibuprofen en paracetamol. De pijn werd minder en ik kon eindelijk wat eten weer, had hier best moeite mee. Nu doet het af en toe nog steeds pijn, en gaat de wond weer open die overigens nooit goed gesloten was. Zou er een wortel achter gebleven kunnen zijn? Zou er iemand mee kunnen kijken die tandarts is of assistente ? Of die er ervaring in heeft. Ik voeg een foto bij het verschil in 2 dagen:
sowieso raar dat je geen antibiotica gehad heb.ik heb paar keer helaas.in soortgelijke situatie gezetten en kreeg toen antibiotica ook.maar ik ben geen tandarts.sterkte
Ik had toen ook verwacht dat ik antbiotica kreeg,maar omdat ik ibuprofen slikte en dat ook ontstekingsremmend is. Daarom niet gehad denk ik.
Ik zou terug gaan. Het ziet er niet ontstoken uit maar kijkt me niet dat de wond groter moet worden. Sterkte.
Ik vind de tweede foto er juist beter uit zien! (Rechts) bij de linkse vind ik het namelijk wat rood, wat duid op ontsteking,bij een ontsteking is het ook allemaal wat gezwollen.. rechts is het mooier roze en ik denk dat het wat verder open staat omdat de zwelling beetje is geslonken! Maar moet er wel bij zeggen ik ben geen arts of tandarts dus als je het niet vertrouwt eventjes contact op nemen met hun.
Ik vind het er ook beter uit zien en die flapjes trekken ook al bij, dus al met al een goed teken. En je hebt veel minder last.
Ik vind het er ook prima uit zien. En een gaat van een getrokken kies geneest toch van onder naar boven dicht zeg maar?
Wond getrokken en kies weer open? Of kies getrokken en wond weer open 😬 Maar on topic: vind het er rustig uit zien op de tweede foto. Niet rood en gezwollen.