Hallo, Ik heb even een vraagje. Ik zit vandaag 8 dpo en heb de hele dag al lage rugpijn en net bij het afvegen bruin/donker rood verlies. Mijn kortste lf is 11 dagen tot nu geweest.. zou dit met een eventuele innesteling te maken kunnen hebben ?
We wachten rustig af.. meer kunnen we niet doen helaas. Hadden we maar een venstertje zodat we even konden gluren 😂 Ik ben echt een mevrouwtje ongeduld.. gelukkig gaan ze ons vanaf de volgende cyclus helpen in het ziekenhuis 😊
Wil je geen valse hoop aanpraten, maar hier bleek het wel altijd te maken te hebben gehad met de innesteling. Wanneer het een menstruatie was, brak het meteen los zeg maar. De keren dat ik zwanger bleek te zijn, begon het met een klein beetje bij het afvegen.