Hallo dames, Blijkbaar heb ik de 5e ziekte als kind niet gehad. Dochter heeft het 2 wkn geleden gehad. Afgelopen zondag kreeg ik ineens koorts, zo'n 3/4 dagen en daarna overal rode vlekjes.. die behoorlijk jeuken/branden. Sindsdien weinig tot geen eetlust, nu nog steeds niet. Ik voel me niet meer ziek, alleen veel jeuk en dus geen eetlust. Weet iemand misschien of de 5e ziekte gevaarlijk is op volwassen leeftijd?
Het is niet gevaarlijk tenzij je zwanger bent of in zeer slechte gezondheid. Wel vervelend. Hopelijk ben je snel weer helemaal opgeknapt.
Geen idee of t gevaarlijk is. Ik heb het gehad als volwassene en heb nog heel lang, denk aan maanden, last van mn gewrichten gehad. Nu nergens meer last van.
Volgens mij is het niet gevaarlijk, tenzij je zwanger bent. Hier in de omgeving is het een ware epidemie momenteel. Mijn vriendin heeft het ook pas gehad en helaas net in de periode dat haar 2 zussen kwamen vertellen dat ze zwanger zijn. 1 daarvan heeft het nu ook en de ander krijgt komende week de uitslag. Heel naar en ze staan nu onder strenge controle. Hopelijk gaat alles goed met de baby's!
Ik heb het ook gehad, inderdaad vlekjes en reumatische pijnen (gewrichtspijnen). Zoals eerder beschreven, het is niet ernstig voor een volwassen. Uitzieken en dan komt het goed
Hier moe en reumatische klachten, valt verder heel erg mee. Ben wel zwanger Dus ook onder controle van de gyn
Oh jeetje, ik hoop dat alles goed mag blijven gaan! Ik ben inmiddels weer beter. Alleen soms last van gewrichtspijn maar dat zal wel weer over gaan. Heb me lange tijd niet zo ziek gevoeld.. pfff.