Klopt ja. Zij was echt zo'n snob. Maar eerlijk is eerlijk; ik had het ook niet met hem volgehouden :')
o o o die vader van simon die zei ja als hij in het ziekenhuis ligt dan kom ik ook... wel supergaaf dat de beide moeders gearmd wegliepen, dat was erg mooi om te zien. En de huwelijksreis van Nikolai en Chantal belooft ook heel veel! En als ik ooit weer een vriend krijg wil ik graag precies dezelfde schoonmoeder als chantal nu heeft...was een supermens!
Begreep dat die Renate die nu trouwt met die man met zijn eigen bloemenwinkel en meer, ook niet zo geweldig overkomt op tv. Schijnt zeer dominant te zijn en niet heel erg enthousiast. Benieuwd!
Ik vind Nicolaï en Chantal wel leuk samen. Simon heeft wel twijfels over Anthony, en ik denk ook wel dat dat misschien terecht is. Misschien moet hij wel met een extravaganter iemand zijn. Maar toch zie ik ook wel weer iets. Manier waarop ze naar elkaar kijken. Het zou een match kunnen worden. Die Renata en ....? Ik weet even zijn naam niet meer. Leuke man. Al zou ik dat wel pittig vinden, iemand die zo veel werkt. Een leuke vrouw, maar ik denk niet dat hij het voor haar is. Hij vindt haar wel leuk denk ik De nieuwe match, met die militair. Ik verwacht nu dat dat helemaal niks gaat worden
Nicolai en Chantal vind ik echt heel leuk samen! Anthony en Simon begin ik ook steeds meer een match in te zien. Ben benieuwd hoe dat gaat lopen. Stel wat gisteren trouwde lijkt zo op het eerste gezicht ook goed bij elkaar te passen.
Dat is een understatment! Jeetje ik ben heel bang dat die Richelle een nee te horen krijgt. Wat ik echt heel erg vind omdat die Richelle het al heel zwaar heeft gehad in een vorige relatie.
Ja, ik heb ook gekeken. Hij keek inderdaad niet heel blij. Ben benieuwd naar volgende week. Hopelijk geeft hij het een kans. Ik vind het een leuke vrouw! Ik ben ook benieuwd hoe het loopt met Renate. Ze komt niet zo makkelijk over
Ik heb ook gekeken, hij keek inderdaad niet al te vrolijk, maar misschien gewoon expres zo gemonteerd, volgens mij gebruikten ze meerdere keren hetzelfde stukje (dat hij 'not amused' opzij keek).
Zooooo inderdaad zeg! Die keek echt niet blij. Terwijl zij een leuke meid is, volgens mij. Ik dacht wel dat ze niet bij elkaar passen, omdat zij zo op uiterlijk is, en hij is..... Niet knap.... Ik denk dat ik op hem zou afknappen. En dan Johan en renate, zij houdt wel erg afstand. Beetje koud. Dat gaat hem niet worden vrees ik. Simon en Anthony vind ik nog steeds erg leuk. Of het gaat lukken, weet ik nog niet
Renate doet idd moeilijk.. Dat gaat niks worden denk ik. Jeroen keek erg moeilijk, alsof zijn verstandskies getrokken moest worden.