Dreumes ziek / beiden een dag thuis? Ruzie met man

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Lalah, 28 mrt 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lalah

    Lalah Actief lid

    30 jan 2017
    114
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hoi meiden,
    Ik ben nu best verdrietig want, mijn dreumes is ziek (overgeven en diarree, hele dag hangerig) en ik ben bijna 8 weken zwanger en ook niet lekker. Koortslip, misselijk.
    Nu wil ik wel gewoon gaan werken, werk tenslotte maar 3 dagen en morgen kan de kleine naar opa en oma.
    De overige twee dagen is t normaliter opvang maar zo kan hij er niet heen. Ondanks dat we met onderbezetting kampen heb ik voorgesteld donderdag of vrijdag vrij te nemen maar mijn man weigert mee te werken. Moet hem maar gewoon naar de opvang brengen en dan moeten ze m daar maar niets te eten geven, eventueel kan hij de middag vrij nemen donderdag als we worden gebeld door opvang. Wat ze sowieso gaan doen dan natuurlijk. Dat is t. De rest moet ik maar regelen omdat hij niet vrij kan nemen. Ik ook niet!! En ik wil ook graag mijn baan houden. Daarom stel ik voor, beiden 1 dag. Zo gek is dat toch niet? Meiden wat moet ik hiermee doen? Kan hem moeilijk alleen thuis laten. Ben echt boos en verdrietig op het tegenwerkende gedrag van mijn man. Ik heb een goede baan en verdien ook best goed en het is tegenwoordig toch niet zo dat de vrouw nog steeds alle zorg op zich moet nemen!!
     
  2. Hopmarjanneke

    Hopmarjanneke VIP lid

    10 jul 2008
    13.548
    524
    113
    Vrouw
    Docent Frans (in opleiding)
    Duitsland
    Uhm.... je hebt toch samen gekozen om kinderen te krijgen... dan zal ook je man water bij de wijn moeten doen... dus ook hij zal voor jullie kind moeten zorgen op het moment dat het nodig is. Het is niet alleen jouw pakkie-an.
    Geef je vent een schop onder zijn kont en geef aan dat ook jij maar moeilijk vrij kunt nemen, zeker in tijden van onderbezetting.

    Ik heb misschien makkelijk praten... mijn vriend is volledig thuis bij onze kinderen, maar in de toekomst wil hij ook weer gaan werken... en in dat geval zullen ook wij de zorg echt moeten verdelen
     
  3. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    10 jun 2015
    13.628
    5.656
    113
    Hij mag denk ik niet eens naar de opvang met braken en diaree dus er zal toch iemand vrij moeten nemen. Hij zal de andere kindjes aansteken ben je lekker klaar mee. Hoor vaak genoeg dat ze 3 dg klachten vrij moeten zijn.
     
  4. Chocochippie

    Chocochippie Niet meer actief

    Lekker makkelijke gedachte van je man.
    Grote kans dat als ze op de opvang zien dat je zoontje ziek is je em gelijk weer mee naar huis kan nemen.
    Je man moet niet zo kinderachtig doen en gewoon 1 dag vrij nemen. Desnoods zorgverlof? Volgens mij kan die dat gewoon opnemen in dit geval.
     
  5. Lalah

    Lalah Actief lid

    30 jan 2017
    114
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ja ik ben t helemaal met jullie eens maar wat moet ik als mijn man erbij blijft niet vrij te nemen 1 dag en ik 1 dag? Dan moet ik wel toch?
    Ik ben echt boos, en heb aangegeven dat als hij bij zijn standpunt blijft, dat we een relatieprobleem hebben omdat zijn baan niet belangrijker is dan die van mij. En je dit soort dingen samen oplost.
     
  6. elsie89

    elsie89 Fanatiek lid

    27 sep 2014
    3.645
    1.251
    113
    randstad
    Mmm kinderen heb je samen dus mij lijkt beide 1 dag een prima oplossing als je beide moeilijk vrij krijgt. Wellicht kan hij tijdens slaapjes en in de avond thuis werken?
    Mijn man krijgt heel moeilijk vrij en ik heel makkelijk dus meestal blijf ik thuis maar als t niet andera kan is hij ook wel eens een halve dag thuis en dan werk ik in de avond nog extra vanuit huis maar dat moet dan allemaal maar net kunnen
     
  7. Fuddey

    Fuddey VIP lid

    6 okt 2015
    16.382
    12.678
    113
    Naar opvang en dan gewoon geen eten geven?! Jeetje joh, wat een hork...
    Ik heb geen idee hoe je hem aan z'n verstand kan brengen dat hij gewoon z'n verantwoordelijkheid neemt...
     
  8. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    22.766
    18.910
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    Ik denk dat je gelijk hebt en dat je inderdaad een relatieprobleem hebt. Zo ga je niet met je partner en niet met je kind om.
    Een oplossing heb ik niet voor je. Behalve nog een keer de bevestiging: je hebt gelijk! Een kind dat zo ziek is, breng je niet naar de opvang. En beide een dag opnemen is heel reëel en normaal.
     
  9. Mammie87

    Mammie87 Fanatiek lid

    17 mei 2016
    1.995
    273
    83
    Helemaal mee eens. Ik denk dat jullie even een heel serieus gesprek moeten voeren hoe jullie in de toekomst dit soort situaties aanpakken, zeker met nog een kleine op komst. Ik vraag me af waarom hij niet mee wil werken.
     
  10. Shakes

    Shakes VIP lid

    2 apr 2013
    14.132
    5.874
    113
    Vrouw
    Vlaanderen
    Is dit de eerste keer dat er opvang moet gezocht worden? Dan heb je al geluk gehad.

    Als je zoontje overgeeft, mag hij niet eens naar de opvang. Dus dat 'plan' kan hij al uit zijn hoofd schrappen. Verder lijkt het me maar logisch dat je de dagen verdeelt. Niemand neemt graag verlof voor zoiets, maar als ouder moet je nu eenmaal voor je kind zorgen. Mama én papa. Als hij dat niet wil snappen, worden de komende jaren nog moeilijk. Je kinderen zullen wel vaker ziek worden, schoolvakanties moeten opgevangen worden.... Had hij daar voordien niet aan gedacht? Hoe denkt hij dat allemaal op te vangen?
     
  11. riean

    riean VIP lid

    21 apr 2014
    5.779
    7.366
    113
    Even los van het eigenlijke probleem: Waarom wil je nu al vrij regelen voor donderdag en vrijdag? Hier hebben,ze ook overgegeven en diarree, maar na een dagje was er niks meer aan de hand, en zijn ze gewoon weer naar school geweest. Ik zou dus even afwachten, grote kans dat hij gewoon naar de opvang kan.
    Daarnaast vind ik ook dat je het samen op moet lossen, maar mijn man zou ook geen vrij gaan nemen terwijl er een (grote) kans is dat het niet nodig is. Maar ik heb een man die vaker heeft genomen voor zieke kinderen dan ik. Om de eenvoudige reden dat hij thuis kom werken, ik toen niet. Dus ik mag niet klagen ��
     
  12. LiveLifeLovely

    LiveLifeLovely Niet meer actief

    Tuurlijk zou het fijn zijn als t kindje weer beter is donderdag en vrijdag, maar ik vind het juist heel goed dat TS zo vooruitplant. Dan valt er op het werk toch ook veel meer te regelen dan op het laatste moment?
     
  13. Hopsatee

    Hopsatee Niet meer actief

    Dit dus! Wij werken beide 4 dagen en beide drukke belangrijke banen waar we niet zo vrij kunnen nemen. Bij ziekte leggen we de agenda's nart elkaar en gaan we kijken wie het makkelijkste vrij kan nemen of thuis kan werken. Als het echt echt echt niet kan mag hij mastbomen dat hebben we 1 x gehad. Verder alles om en om al kwam het ook weer niet zi vaak voor..

    Ik ben het met je eens ts maar het is wel lastig voor je..
     
  14. Jackie87

    Jackie87 VIP lid

    6 aug 2013
    5.495
    2.948
    113
    Ik zou in jou geval beide dagen vrij pakken. Mede ook omdat je zelf niet fit bent.
    Maar ik ben het zeker met jou eens! Het laatste woord hierover zou nog niet gezegd zijn. Wat denkt hij wel niet:x
     
  15. Deedee1

    Deedee1 Bekend lid

    2 mrt 2015
    877
    1
    0
    Dit!

    En verder zou ik zeker niet beide dagen vrij nemen.
    Zeg maar tegen je man dat hij het op moet lossen omdat jij geen vrij kan nemen.
    Dat je best mee wil denken over een oplossing, maar dat de oplossing niet kan zijn dat er een ziek kind naar de opvang gaat of dat jij 2 dagene vrij neemt.
     
  16. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    Ik vind het alleen al verbazingwekkend dat hij zo makkelijk denkt van nou, doe hem maar lekker naar de opvang, geef maar niks te eten...

    Ff serieus... dan ben je echt niet wijs hoor.... 🙄
     
  17. Fuddey

    Fuddey VIP lid

    6 okt 2015
    16.382
    12.678
    113
    Beter nu al een plannetje, dan last minute en niks...
     
  18. Lalah

    Lalah Actief lid

    30 jan 2017
    114
    0
    16
    NULL
    NULL
    Nou dat vind ik ook. Maar meneer wilde vanochtend ineens erover praten en zei dat hij de hele nacht wakker heeft gelegen er van. Dat zijn baan belangrijk is, ook met oog op de toekomst, en dat ik hem niet kon "dwingen" vrij te nemen (geloof me anders had ik dat allang gedaan).
    Dus ik werd boos, heb geroepen dat het niet om mij gaat maar om ons kind en dat het terecht is dat hij hier de hele nacht niet van heeft geslapen. Vervolgens kreeg kindlief een driftbui en mn man verhief ook zn stem dus was ik er alweer klaar mee.
    Het is echt een principekwestie. Tuurlijk kijk ik t nog even aan wbt mijn zoontje maar als hij nog steeds ziek is gaat hij niet naar de opvang. En als mijn man blijft weigeren, zal ik uiteindelijk wel moeten vrijnemen maar dan hebben we wel een serieus probleem .. in de zin van, ruzie.
    Wbt dat zonder eten naar opvang, denk dat hij dat riep uit boosheid en niet meent maar alsnog een idiote reactie.
     
  19. Kache

    Kache VIP lid

    11 jan 2012
    6.257
    1.165
    113
    Wat maakt zijn baan belangrijker dan die van jou? ;)
    Ik vind het niet meer dan normaal dat je kijkt wat de meeste 'eerlijke' verdeling is als het om zorgverlof/verlof pakken gaat. Op welke manier de verschillende bazen er minste last van hebben als het ware.

    Als het een dag is dat wij beide moeten werken (en opa/oma kunnen niet te hulp schieten), dan kijken we naar onze agenda's, heeft een van ons iets heel belangrijks op agenda staan? Wie kan het makkelijkst vrij nemen? En dan verdelen we het vaak, ik een halve dag en hij een halve dag. Het is wat dat betreft een geven-nemen en in overleg. Mijn man begrijpt ook heus dat mijn baas het net zo vervelend vindt als de zijne!

    Ik hoop voor je dat je kleintje snel opknapt, maar ik zou hier wel nog eens goed over praten...
     
  20. tuc

    tuc Niet meer actief


    Nou idd, kan mij ook bijna niet voorstellen dat dit de eerste keer is dat hij zoiets stompzinnigs zegt.

    Wat betreft de volgende dag misschien weer beter zijn?? Ik vind dat je altijd 48 kots en alles vrij moet aanhouden. Je besmet de hele boel weer op school en opvang. Daar zijn veel ouders echt veel te makkelijk mee...want ja: moet werken he??
     

Deel Deze Pagina