Hoi hoi, Ik ben opzoek naar leuke jongensnamen. Ik hou van namen die niet al te vaak voorkomen maar ook weer niet te apart zijn. Namen die we leuk vinden zijn o.a. Beau, Riff, Fedde, Luca, Fynn. Welke naam vinden jullie hier het leukste van en hebben jullie nog leuke suggesties? Het liefst zoek ik namen met 4 letters. Groetjes NI3K
Fedde vinden wij beide ook heel erg mooi alleen ik twijfel een beetje omdat onze achternaam ook met een E begint waardoor het misschien niet lekker uitspreekt voor mijn gevoel. Noah vind ik ook heel leuk voor een jongen maar dat vind mijn vriend weer niks. Zo moeilijk die jongensnamen, terwijl we er voor een meid genoeg hebben! 😀
Ik vind Fedde het leukste van jouw rijtje! Beau en Luca zijn ook leuk, maar vind ze minder 'stoer'. Riff vind ik minder, zou dan voor Raf gaan. Fynn zou ik schrijven als Finn, die naam vind ik dan weer minder origineel. Misschien zit hier nog iets bij: Jidde, Jesse, Bent, Bodhi, Tuur, Teije, Senn, Ries
Dankje voor alle reacties al! Super! Fedde heeft bij de meeste van jullie toch wel de voorkeur zie ik! Vinden jullie Beau overigens meer voor jongens of voor meisjes? Mijn vriend en ik zijn eigenlijk het meeste weg van die naam alleen durf ik het niet zo goed aan omdat de naam teveel met een meid wordt geassocieerd.
Hier op ZP lees ik altijd dat Beau voor een jongen is en Bo voor een meisje. Als jullie er weg van zijn zou ik het gewoon doen!
Ik vind Beau echt een hele mooie jongensnaam! Als jullie die het mooist vinden, zou ik hem zeker kiezen!
Fedde stond ook op ons lijstje, maar het werd Jenne . Andere namen op ons lijstje: Melle Baste Joos Jaan Fender Jorre
Ik vind dat Beau best kan voor een jongen. Mijn neefje heet Bo, dat is vooral zodat mijn schoonbroer het kan spellen (oké, misschien lichtelijk overdreven maar dat zei hij zelf). Beau klinkt hetzelfde alleen schrijf je het wat mooier in mijn optiek.
Finn stond hier op het lijstje. Helaas is het Finn niet geworden. Daarnaast namen met 4 letters, vond ik Foss ook heel mooi (Moet je wel van houden hahaa!)
Beau vind ik een hele rare naam. Maar misschien komt dat omdat ik in Frankrijk woon. "Goedemiddag, mijn naam is Mooi" eh.. weird.
Dat leest ik ook altijd ja, haha. Ik ken juist een jongens Bo en een meisjes Beau.. Maar inderdaad als jullie er weg van zijn, doen!