Ik vind er ook niks aan. Er Is maar 1 kindje waarvan ik het leuk.vind als ze komt. De rest van de kindjes die hier geweest zijn luisteren slecht, maken een hoop rommel maar ruimen niet op, spelen naast onze dochter ipv met onze dochter en kunnen hun eigen billen nog niet afvegen. Nou sorry dan heb ik het al snel gehad. Dat ene kindje wat ik wel leuk vind mag vaak wel wat langer blijven spelen dan de andere kindjes. Maar er komen verder niet zo heel vaak kindjes dus aan dr andere kant vind ik het ook fijn voor dochter als er eens iemand komt spelen en ze een vriendschap kan opbouwen dus dan laat ik het vaak toch toe. Dochter durft nog niet ergens anders te spelen...
Ik herken het wel, vind het ook helemaal niet leuk als hier andere kinderen komen spelen. Ik voel me ook altijd zo ongemakkelijk in mijn eigen huis. Je moet toch een beetje toezicht houden, vooral als ze nog erg jong zijn. Om de haverklap hebben ze ruzie of weten ze niet wat ze moeten gaan doen en dan moet je je er toch weer mee bemoeien. Schoonmaken of zo lukt dan niet echt goed, omdat ik niet boven ga poetsen, terwijl er beneden twee vierjarigen het huis verbouwen. En beneden poetsen heeft op dat moment ook weinig zin. Even naar de winkels/bieb of zo, is ook weer lastig met een extra kind. En op de bank zitten met een boekje doe ik overdag ook eigenlijk nooit en voelt dan ook weer raar. Het wordt wel makkelijker als ze ouder zijn, mijn oudste twee gaan nu meestal gewoon mee naar huis, drinken wat en stappen dan op de fiets om in de buurt met vriendjes te spelen. Wij hadden ook vaste dagen waarop het kon en ik heb altijd gezegd dat het tussen de middag niet kan. Van mijn man mag dat wel, prima, moet hij weten op zijn vrije dag, maar ik begin er niet aan. Gewoon consequent volhouden. En als ze dan toch met een vriendje aankomen, gewoon volhouden en zeggen: nee, vandaag kan het niet, jammer he. Zullen we dan volgende week afspreken? Waarschijnlijk sta ik op het schoolplein wel bekend als die moeder die altijd lastig is met afspreken, maar dat is dan jammer. Het gaat nu wel makkelijker, nu ze allemaal op school zitten en ik niet aansluitend aan school nog op een ander adres een kind moet ophalen of met een peuter zit die nog een middagslaapje moet doen.
jeetje.. ik krijg hier echt ontzettend jeuk van. Wat denk je? Dat jouw dochter zich perfect gedraagt als ze hier komt spelen?
Ligt maar net hoe je je eigen kind opvoed.. Voor Q mee naar huis gaat moet ze van mij altijd eerst meehelpen met opruimen bijvoorbeeld. Nu doet ze dat inmiddels bijna altijd uit zichzelf. Ik kreeg laatst zelfs van een moeder te horen dat haar dochter haar spullen voortaan veel vaker uit zichzelf opruimt. Ze had van Q gemerkt dat dat toch wel handiger was. Deze dames spelen regelmatig met elkaar... En natuurlijk heb je niet alles in de hand hoor, maar er zijn wel hele grote verschillen tussen kinderen.
Ja ben ik het mee eens. Ik weet dat mijn zoontje echt niet altijd lief is, maar ik heb hem altijd geleerd op te ruimen voor hij met iets anders gaat spelen. Hij moet ook opruimen als hij ergens heeft gespeeld en dat gaat nu idd ook vanzelf. Bepaalde kinderen luisteren gewoon totaal niet en dan nog het gebrek aan respectvol taalgebruik en het aan kijken als je tegen iemand praat. Nu zijn alle kinderen die hier komen altijd beleefd en luisteren ze altijd naar me (jongens en meiden). Degene die dat niet doen komen hier, zoals ik eerder al zei, gewoon niet meer.
Jeetje...Ken jij mijn dochter dan? Nee mijn dochter Is niet perfect. Maar ze kan dr eigen billen afvegen (ik blij want ik wil niet dat een andere, onbekende dat doet voor haar), ze gooit niet met speelgoed en als je het haar vraagt dan ruimt ze ook wel op.
Ik snap wel wat je bedoelt hoor, hier zijn er ook kindjes waarvan ik vind dat het fijn is als ze hier spelen, daar heb ik (als ouder) weinig mee te doen. Er zijn ook kindjes waarbij ik constant een soort van politie agent moet zijn, steeds weer aanhalen dat wij "dit" in ons huis niet willen hebben (op de bank springen van dat soort dingen). De eerste categorie mag ook rustig met mijn dochter mee naar boven om op haar kamer te spelen , bij de tweede categorie mag dit niet en spelen ze gewoon beneden zodat ik bij kan sturen.
Hahahaha ja klopt. Er zijn wel een aantal dingen op of aan te merken op mijn kind. Gelukkig wel zeg. - ze houdt niet van opruimen. Check - ze is vaak oostindisch doof. Check - ze vindt het soms moeilijk om haar billen af te vegen (dit komt door een aangeboren afwijking waar ik nu niet over zal vertellen) Check - ze speelt niet altijd met het kindje waarvoor ze komt (laatst wilde een jongetje met haar spelen, uiteindelijk speelde ze met zijn zusje) Check. Toch voed ik haar op en leer ik haar hoe het "hoort". Dat ze het niet altijd zo uitvoert bij een ander daar ben ik echt niet bang voor. Dus tja.. ik denk dat mijn kind het type is wat jullie niet graag over de vloer krijgen. Overigens heb ik nog nooit iemand horen klagen. Maar goed dat doe ik zelf ook niet. Het gaat gewoon over en weer. Nou schrik ik zelf niet zo snel van een brutaal, stout of onopgevoed kind. Hier gelden onze regels, dat weten ze op een gegeven moment prima.
Dat jij dat niet erg vindt prima. Maar ik vind het wel vervelend dat een kindje alle speelgoed uit de kast trekt, zijn/haar eigen plan trekt, mijn dochter links laat liggen en dan vervolgens naar huis gaat zonder ook maar iets op te ruimen. Daarmee heb ik nog niet gezegd dat mijn dochter zich altijd perfect gedraagt.
Nee ik ken haar niet. Ik weet alleen wel dat zelfs je eigen kinderen je kunnen verbazen.. En dan niet roepen nooouuuuu dat doet mijn kind nou echt nooit!!! Als er een keer iemand aan de deur staat . Dat zijn de meest irritante. Vind ik dan hè. Dat zijn moeders waar geen gesprek mee te voeren valt. Want zo hebben ze hun kind niet opgevoed en is echt ondenkbaar. Maar je hebt natuurlijk kinderen die zich altijd keurig gedragen en waar nooit iemand "last" van heeft.
Kan me niet voorstellen dat je alleen maar dat "soort" kinderen over de vloer krijgt. Of je irriteert je gewoon behoorlijk snel.
Neehoor, niet alleen maar. Er Is 1 kindje die ik heel leuk vindt. Of eigenlijk 2 maar de ander komt eigenlijk nooit. Ik zeg ook niet dat mijn dochter dat nooit zal doen. Ze kan ook dwars zijn enzo. Net een echte kleuter... Vooralsnog Is ze nog nooit ergens anders wezen spelen. Durft ze niet...schijterd
Ik heb as we speak een vriendje van zoontje te spelen. Echt mijn hobby is het ook niet, maar ik vind het wel belangrijk dat hij gewoon vriendjes mee naar huis kan en mag nemen, dus doe er niet te moeilijk over. Ik moet zeggen dat ik die gasten vaak gewoon een beetje hun gang laat gaan; soms doen ze wild en maken ze rotzooi en soms (zoals nu) zitten ze te kleuren. Boven, beneden, buiten, ik vind het allemaal prima. Zoontje heeft deze week al 3x gespeeld, nou ja waarvan 1x op zondag, dus morgen dan niet.
Hoewel het ook niet echt mijn hobby is mogen er hier altijd vriendjes en vriendinnetje mee. Ik heb maar 1 echte regel en dat is dat we opruimen voor vertrek omdat ik voorheen regelmatig met een half verbouwt huis bleef zitten. Bij mijn zoon (kleuter) is er soms wat meer sturing nodig maar ik weet dat hoe ouder ze zijn hoe makkelijker het word (dochter is bijna 9) Ik heb slechts 1 uitzondering, zoon heeft 1 vriendje die nog niet zindelijk is. Die komt niet spelen. het gaat me echt te ver de luier van een bijna 5 jarige te verschonen. Sneu voor het jochie maar daar begin ik niet aan
Ik moest er ook erg aan wennen en vind het nog niet altijd even leuk maar het hoort erbij. Heb niet echt een speelschema, zoontje vraagt 's morgens of hij die dag kan spelen of niet. Vind het wel fijn als er op tijd afgesproken wordt, als ze hier komen dan kan ik de honden op tijd 'verhuizen' en gaan ze elders spelen ben ik vrij tot 17 uur. Hij heeft twee beste vriendjes en dat zijn de grootste druktemakers uit de klas, zoontje één van de rustigste van de klas, en ik moet wel eens optreden wanneer ze weer met speelgoed gooien bijvoorbeeld maar ik bemoei me in principe nergens mee tijdens een speelafspraakje en ga gewoon m'n eigen gang. Ik heb wel m'n voorkeuren maar zal niet zo snel iemand weren. Opruimen doen zoontje en ik samen als het speelvriendje weg is, vind ik ook wel het prettigst omdat ik precies weet waar alles "hoort" ...zoontje hoeft eigenlijk ook nooit ergens op te ruimen.
Ja, die van mij Maar dat doet ze uit zichzelf, heb ik haar niet hoeven vertellen. Ze heeft overigens altijd wel hele snode plannen en stoere verhalen over wat ze de volgende keer van plan is bij bepaalde kinderen/mensen. Maar dat komt er nooit van
Mijn dochter haar beste vriendinnetje is erg onaardig en bazig. Dochter wil nog steeds met haar spelen en zal het dan ook toelaten totdat dochter zelf aangeeft niet meer te willen spelen. Verder krijg ik van andere ouders terug dat ze dochter zo lief vinden en dat ze goed voor zichzelf op kan komen.
Het zal je kind maar zijn.... Die wellicht door een medische oorzaak nog niet zindelijk is en nergens mag komen spelen..... Je kunt toch ook met de ouders afspreken dat je ze belt wanneer hij echt een poepbroek heeft ofzo, verder zul je er weinig last van hebben denk ik..
Hier mogen in principe kindjes altijd wel mee, tenzij ik er om wat voor reden dan ook geen zin in heb dan zeg ik gewoon nee. En ik heb ook vaak meerdere vriendinnetjes en vriendjes te spelen, het is niet dat ze er allebei maar eentje mee naar huis mogen nemen. Ik vind vaak mijn eigen kind het meest vervelend trouwens, die kan nogal drama maken als ze lekker vertrouwd in haar eigen omgeving is. 'Neeeee, jij mag niet met mijn Frozen stickerssss!!' Heel irritant, vooral omdat ik het moeilijk vind boos te worden waar andere kindjes bij zijn. Het gaat al beter, maar ik heb wel het idee dat dochter daarom liever thuis speelt, bij anderen gedraagt ze zich vaak prima zoals ik begrijp. Zoontje is een ander verhaal, als die een vriendje te spelen heeft, heb je er echt geen kind aan. Die geef je een mand Duplo, of spelen in de tuin met de trampoline en de auto's en die hoor je de hele middag niet. Misschien verschil tussen jongens en meisjes? ik heb geen idee, maar hij is wel een stuk makkelijker.