Gefeliciteerd met de zwangerschap allemaal! Ik had heel in het begin last van lichte duizeligheid bij het opstaan. Verder ook zin in eten die constant veranderde (soms echt na 1 minuut zin in totaal iets anders). Mijn vriend wist het daarom direct dat het prijs was (ik dacht dat het allemaal normaal was ). Nu is het eigenlijk hetzelfde gebleven met af en toe wat krampjes, pijn in de borsten en heel af en toe lage rugpijn.
Ik ben benieuwd of jullie de hik herkennen als zwangerschapssymptoom? Ik heb de afgelopen twee weken bijna iedere dag de hik.
Ik voelde al dat het na de bevruchting raak was, een onderbuik gevoel. Het meest opvallend was dat ik andere klachten had dan dat ik normaal had voor NOD. Voor nod: - Borrelen in mijn buik, vooral na het eten - Vlagen van misselijkheid de hele dag door (gelukkig niet braken) - Gevoel van verliefdheid in mijn onderbuik - Trekkerig krampgevoel in onderbuik - Wanneer ik me 's ochtends uitrekte voelde ik een trekkend gevoel in mijn linkerlies - Realistische dromen - Borsten veranderen van vorm - Heeel moe - Vroeg wakker en daarna niet meer kunnen slapen - Geen puistje te bekennen (heb ik normaal wel) - Duizeligheid Voor NOD licht positief getest Na NOD - Lage rugpijn - Afentoe nog steeds licht krampen - Urine is donkerder, terwijl ik wel genoeg drink - Obstipatie - Pijnlijke en zware borsten - Nog steeds heel moe - Misselijkheid gedurende de dag licht aanwezig Wat ik ook had, voordat ik positief testte, was dat er steeds lichten knipperde in de kamer waarin ik was, op mijn werk, slaapkamer, badkamer.. Ik had ook momenten van extreem opgewekt, euforisch gevoel door heel mijn lichaam. Naja, kan toeval zijn natuurlijk, maar ik koppel het wel aan een bepaalde energie die ik bij me draag, het gevoel van het weten?
Bijzonder Beausecret! Heeel veel van je lijstje herken ik echt precies. Ik ben zwanger dmv ICSI, maar had al vanaf de dag na terugplaatsing het gevoel dat het 'goed' zat. Een paar dagen voor NOD kreeg ik steken in mijn borsten, dat was voor mij eigenlijk de bevestiging.
Wauw, mooi is dat he, het kennen van je lichaam en een zesde zintuig die het waarneemt ofzo We lopen ongeveer gelijk nu, prille fase, zo spannend, en gefeliciteerd!
Ooh inderdaad, scheelt maar één dag! Wat leuk Jij ook gefeliciteerd! Hebben jullie er lang over gedaan? Ja ik geloof ook heel sterk in intuïtie etc. Ben er ook echt van overtuigd dat mijn lijf het vruchtje nu geaccepteerd heeft en dat het dus wel goed zal zitten. Voel ook geen behoefte om nog extra te gaan testen ofzo. Voel het duidelijk genoeg aan mn lijf haha.
Hoi allemaal, sinds begin oktober gestopt met de pil en op 2 februari kwam ik erachter dat ik zwanger was, helaas vanaf NOD veel kramp en mijn lichaam heeft het op 9 februari afgestoten. Ik was heel moe en veel last van puistjes in nek en op mijn schouders. Nu gisteren op mijn NOD (cyclus 35 dagen, was voorheen 28) weer positief getest. Maar ook nu weer buikkramp, het voelt wel minder heftig dan vorige keer en ik probeer me niet te druk te maken. Ik hoop echt dat het deze keer goed gaat!
Spannend he meiden. Hier nog weinig echte klachten maar mijn vage klachten zijn: Steekjes in liezen (dat echt sinds zwangerschap) Stemmingswisselingen Minder trek Vaag misselijk gevoel De laatste 3 plaats je nu snel in de categorie zwanger maar weet niet of dat daar echt van is. Bij mijn zoontje werd ik rond de 6 weken misselijk.
Hier vier weekjes zwanger - Moe, moe en nog eens moe. Ben constant aan het gapen - grotere gevoelige borsten en tepels, pas nu al bijna m'n bh's niet meer - vaak plassen - af en toe een beetje weeïg / misselijk - met vlagen een beetje krampjes in m'n onderbuik - met vlagen een zere onderrug Symptomen zijn dit keer meer aanwezig dan tijdens m'n vorige zwangerschap
Ik had menstruatiekramp, verwachte dan ook een menstruatie, maar die ja gekukkig niet gekomen! Sinds deze week wat misselijkheid in de ochtend, verder topfit! 8 weken en 2 dagen
Gefeliciteerd allemaal! Redelijk pril, ik vermoed 6 weken. 29 maart de eerste echo. Ik heb al vanaf de innesteling (incl. bloeding) last van rommelende darmen, moeilijke stoelgang en menstruatie achtige buikpijn. Vanmorgen voor het eerst misselijk door koffie en sigaretten lucht. Pff ineens herinner ik me weer hoe vervelend die misselijkheid is. Tot nu toe hetzelfde verloop als bij de eerste zwangerschap, al ben ik wel wat onzekerder, geen idee waar het vandaan komt.
Ik heb ook emetofobie en bij mij begint de misselijkheid nu al met vlagen. Ik ben pas 4 weken zwanger.
Leuke om de eerste symptomen te lezen! 1. Veel meer afscheiding dan normaal. 1. Mijn allereerste symptoom was dat ik ervan overtuigd was dat ik vervroegd ongesteld zou worden. (10 dagen voor mijn NOD) 2. Innestelingsbloed (wat ik toen doodeng vond! Duurde drie dagen en stopte vanaf mijn NOD) 3. Beetje duizelig, heel soms klein beetje misselijk. 4. Borsten pietsje groter. Niet super gevoelig verder 5. Bloedsmaak in mijn mond 6. Dit heb ik nu vooral, steekjes in de onderbuik richting de liezen.
Ik ben denk ik nu 6 wk zwanger. 18 april de intake met echo dan weten we meer. Tot nu toe alleen moe en zo nu en dan zeurende pijn in de onderbuik. Thats it. Wie van jullie had ook maar minimaal klachten?
Rond nod: Opgezette onderbuik Steekjes in liezen en buik Ijskoud Doodmoe Meer afscheiding Zere en grotere borsten
Ik ben nu 5 weken en 4 dagen. Ik wist direct dat ik zwanger was, toen ik hele rare/enge dromen kreeg. Soms wel 5 verschillende dingen op een nacht. (En over mensen waar ik al 10 jaar niet had gedacht) Ijzersmaak in mijn mond. (Maar een x of drie) Duidelijke aders te zien bij mijn borsten. Opgezette borsten Opgezette buik En sinds gisteren heb ik s'nachts extreme buikpijn, het voelt als mijn darmen! Alsof er lucht vast zit ofzo (maar op dat moment komt dat niet los ofzo) Ik voel me ook veel vrolijker dan voor mijn zwangerschap! 😀
Eigenlijk geen duidelijke symptomen. Mijn gevoel won het van mijn verstand. Wou uitsluiten dat het weer niet gelukt was zodat we weer verder konden. Sinds gisteren na de positieve test iets gevoelige borsten en een beetje misselijk. Enige wat wel opmerkelijk was, is dat ik zo moe ben en elke ochtend voor 6 of om 6 wakker ben en het dan ook heel warm heb.
Gefeliciteerd meiden! Ook ik mag mij melden, super pril: vandaag een hele positieve test (ik denk 12dpo) al direct na 3 seconden. Mijn symptomen vielen dacht ik wel mee, maar stiekem is het toch een lijstje geworden: - Emotioneler - Wat steekjes aan de zijkant van mijn borsten, lijken iets steviger - Misselijkheidsvlagen gedurende de dag - Vaker plassen. Voor het slapen ga ik altijd nog 1x, nu moet ik daarna steeds nog een keer en gedurende de dag ook vaker - Darmen zijn actief, meestal moeite met toiletbezoek, gaat nu vanzelf - Opgezette buik, broek voelt niet prettig en wat lichte steekjes - Het gevoel alsof ineens alles lukt, heel vrolijk (al ver voor test) Ik ben super blij en ben heel benieuwd naar wat de komende dagen/maanden allemaal gaan brengen! Eerst maar eens zoeken naar een to do list want er komt nu zoveel op je af!