En nog een andere, kan het niet meer terugvinden, iemand die vond dat ik helemaal geen rare vraag stelde en het juist lief van me vond dat ik op deze manier reageerde. Maar het gros van de vrouwen reageert heel vijandig. Hoeveel weken ben je nu zwanger Noor? Want we hebben het alleen maar over de medicijnen, maar ondertussen groeit je buik Heb je al een leuke naam?
Geschreven reacties kunnen anders voorkomen als dat je misschien bedoelt. En jouw eerste twee reactie's kwamen bij mij nou niet heel positief over (over de diagnose en t medicijngebruik) Dat zet wel een beetje de toon. Of ik dan gelijk vijandig reageer als ik daar tegenin ga? Je kan t ook zien als een andere mening.
Dat hele medicijngebeuren heb je zelf aangehaald hoor.. En niet iedereen wil zich verantwoorden over hoe en wat met haar medicijnen en niet iedereen vind het fijn om de vraag te krijgen.. dat jij er geen moeite mee hebt wil niet zeggen dat dat voor iedereen geldt
Maar je had het al gevraagd, er werd uitleg gegeven en dan ga je het (na die discussie over medicijn gebruik) nog een keer vragen @TS: Ik heb het niet, ben er ook niet zo bekend mee maar je klinkt als een verstandige vrouw die het beste met haar kind voor heeft, ik wens je een mooie en fijne zwangerschap!
Je schreef dat je een vers training hebt gedaan. Ga je nog een therapie volgen? Nog een vers of mbt? Wacht je daarmee tot na de kraamtijd? Heb je momenteel nog andere begeleiding dan alleen de psychiater van de pop-poli?
Geniet er gewoon van Noor, zo leuk zwanger zijn. Ik vind je ook echt een mooie stralende vrouw zo op de foto en ik weet zeker dat je het als moeder fantastisch gaat doen straks! Vroeg me trouwens af hoe je met 17 weken al het geslacht kan weten
Ik heb tijdens mijn hele zwangerschap ook medicatie gebruikt. Ik moest wel wisselen van medicatie. Ik gebruikte welbutrin en haldol. En toen bleek dat ik zwanger was ben ik over gestapt op sertraline. (dit gebruikte ik voor de welbutrin ook, maar was juist geswitcht om te helpen van mijn verslaving af te komen.). Haldol heb ik ook de hele zwangerschap gebruikt. Tijdens mijn zwangerschap en gedeeltelijk daarna heb ik ook behandeling gehad bij de pop poli. Af en toe was ik tijdens de zwangerschap wel een heks. Ben wel eens helemaal uit mijn panty gescheurd omdat partner geen hamburger wilde.
Ik heb zelf de diagnose Borderline Persoonlijkheids Stoornis (Emotie Regulatie Stoornis) en post traumatische stress stoornis gekregen in 2009. Ik heb 20 jaar therapie achter de rug, vers 1 en 2 gedaan. Individuele therapieën. Het gaat hier stabiel sinds de zwangerschap. Dat was alles waar ik ooit naar verlangd heb. Een kindje. Ik heb in het verleden oxazepam gehad om rustig in mijn hoofd te worden voor het slapen gaan. Sinds 2012 of 2013 niet meer. Je mag altijd pb sturen als je meer wil weten.
Hoi! Even een bericht van mij. Ik ben op 6 april teruggegaan naar de ggz, heb aangegeven dat ik graag een psychiater wil en gesprekken wil hebben. Heb ook aangegeven meer trainingen te willen mag nu beginnen aan de vers training, heb een voorloper hierop al gedaan en ze hebben mij meteen aangemeld. Fijn dat er nu zo goed geluisterd word en ze mij serieus nemen, had het alleen fijn gevonden als ze wat eerder dingen hadden geprobeerd toen ik jonger was maargoed, ben nog steeds 20 jaar en heb nog alle tijd om lekker te kunnen gaan leren genieten van het leven!!
Ik heb de diagnose borderline gekregen in 2012... maar overweeg een second opinie, waarom? Ik heb een stempel waar ik 't absoluut niet mee eens ben, vers training gehad, 3 jaar antidepressiva geslikt en toen was ik 't zat... ben acuut gestopt met anti depresiva , 2 weken wat problemen gehad voornamelijk duizeligheid maar ben er zoveel beter aan nu.. probeer alles zo positief mogelijk te bekijken, ja ik heb stemmingswisselingen maar dat heeft iedereen, ik vertrouw bijna niemand, ik vraag me ook af op wat ze mij hebben beoordeelt, ben een dag daar geweest aantal uren met psycholoog gepraat over alles , veel vragen moeten invullen, en paar weken later hoppa je hebt bps... sorry kan er helemaal niks mee... kun je je trouwens nog 'n keer laten testen ? Weet iemand dit? Ik wil er vanaf want ik weet zeker dat ik 't niet heb... en 't is alles behalve fraai om de papieren van mij door te lezen .... vriendin van mij heeft ook borderline en die leeft er ook e niet naar, bij alles wat ze doet " ja dat is de borderline he" makkelijk allemaal , maar ik wil er echt vanaf
Waar komen al je problemen dan vandaan, denk je? Men heeft geconstateerd dat je op een bepaalde manier moeite hebt met het reguleren van je emoties. Is dat niet waar dan?
Vroeger geestelijk mishandeld, altijd maar te horen gekregen dat ik niet goed genoeg was, laat niet snel mensen toe, uhmm tja toch wel veel waar ik tegen aan loop... kort lontje weinig geduld, maar dat is allemaal wel stabiel naar mijn gevoel... nogmaals probeer in alles 't positieve te zien... maar ik geloof niet dat ik borderline heb, ik denk dat iedereen wel wat borderline punten heeft, ligt er denk ik ook aan hoe je er zelf tegenover staat...