Ik mis het onbezorgde leven. Ik ben dankbaar voor onze lieve kindjes, maar de beperking van onze zoon brengt veel onrust en spanning. Zoveel zorgen en verdriet hierom. Het écht gelukkig voelen. Tuurlijk voel ik wel geluk bij man en kids, maar het drukt een ontzettende stempel op ons leven. Mijn moeder die 6,5 jaar geleden is overleden. Het heeft een plaatsje gekregen, maar soms overvalt me ineens het verdriet als ik naar mijn kinderen kijk. Zij heeft hun nog nooit gezien. 3 maanden voor mn bevalling van oudste overleden.
Ik mis rust. Met name sinds de komst van onze dochter lijkt ons leven wel GTST soms. We rollen van het een in het ander, en lijken nooit even onbezorgd achterover te kunnen hangen.
Ik zou wel meer rust en meer slaap willen, zodat ik niet constant zo moe ben. Voor derest tel ik mijn zegeningen! Ps. Wel grappig/opvallend trouwens dat zoveel mensen rust en slaap missen!
Ik heb er 2 ...broer en zus.. 1 woont in Zweden en de andere woont in Amsterdam. Beide lopen hier nooit zo spontaan naar binnen helaas Ik mis het ongecompliceerde in mijn leven. Het liefst ga ik met mijn gezin naar een stuk van de wereld waar alles veel simpeler kan/is. Dat alles zo uitgestippeld moet zijn...vind ik onprettig.
O nee, ik zie net je onderschrift. Wat ontzettend heftig, je bent ook nog zwanger. Heel erg veel sterkte, liefs en kracht gewenst.
De normale aspecten van een relatie. Ik heb een vriend, maar onze relatie is nog het meest te vergelijken met een lange afstandsrelatie. Qua intimiteit zit het goed, wanneer we elkaar spreken (via skype etc) zijn het vrijwel altijd gesprekken met veel diepgang, maar ik mis echt de dagelijkse dingen die snel voor lief genomen worden. Ik zou zo graag weer eens willen ruziën om wie de afwas doet Onze levens liggen zo ver uit elkaar dat het vooralsnog niet mogelijk is geweest die meer samen te voegen, er is altijd wel iets waardoor het niet lukt, en dit begint me nu echt op te breken.
Ik heb wel een broer, maar die woont aan de andere kant van het land en die zie ik ook niet wekelijks (even om uit te leggen, als je een broer/zus hebt dat je die ook niet altijd wekelijks ziet). Wat ik momenteel mis is een gezond en goed werkend lijf (dat is alles wat ik wens). Oh en ik mis het hebben van een eigen kindje, maar hopelijk komt dat nog in de toekomst...
Mijn vader, voor mijzelf, maar ook als opa voor de kinderen... Zijn overlijden heeft mijn leven op z'n kop gezet, ik weet niet of ik ooit nog dezelfde weer zal zijn.
Mijn moeder zoals ze vroeger was. Door de alzheimer gaat ze achteruit. Ik heb het er erg moeilijk mee dat de rollen omgedraaid zijn, ze zorgt niet meer voor mij, ik zorg voor haar. Pijnlijk en verdrietig 😓 Oh en een leuke man, dat zou ook wel oké zijn..
Een gezonde moeder, meer familie. Mijn meisje heeft een oma en een oom, dat was het. De rest zien we wegens omstandigheden niet (niet altijd mijn keuze). Ik mis daarnaast niet echt een relatie, wel een persoon om je heen die je af en toe knuffelt, waar je naar thuis kan komen. Niet alles alleen hoeven doen. Maar een relatie zou ik dan weer niet zoeken.