Hoi hoi. Ik na jaren vanacht weer de nacht gehad en vanavond nog eentje. Waar ik vroeger dus zo van 8-16u sliep heb ik nu nog geen minuut geslapen. Ik ben dus al ruim 32u wakker. Moe ben ik zeker wel, hoofdpijn vd slaap maar slapen lukt dus gewoon echt niet.. hoop vanavond nog wat uurtjes te kunnen maken want anders wordt het 2 dagen zonder slaap. Herkennen meer nachtdienst werkers dit? Het ging jaren geleden altijd prima en makkelijk.
Geen herkenning maar hoor het in mn werk wel vaker. Hoor vaak ook dat er melatonine wordt gebruikt... Weet niet hoelaat je klaar bent maar wellicht ga je met licht al naar huis, dat helpt ook niet mee denk.
Ik slaap altijd slechttet nachtdiensten. Na mn eerste nacht vaak ruim 24 uur wakker Lig rond 9.00 in bed en dan val ik wel meteen in slaap maar tussen 11.00-12.00 wakker om te plassen en dan vaak maar n klein dutje tot uurtje of 4 Melatonine heb ik weinig baat bij, 3 nachten is voor mij ook echt de max
Ik ben om 7.15 klaar en dan 8u thuis. Met volle zon dus vandaag.. Melatonine haal ik de volgende reeks in huis,baat t niet dan schaat t niet.. dit is echt niets zo en ook niet gezond.
Ik werk vanaf mn 18e onregelmatig en dus ook nachtdiensten. Ben nu 29 en het gaat me steeds minder goed af. Wat kan helpen is melatonine, maar dan niet die van 0.01mg want dat zet geen zoden aan de dijk. Die van 5mg moet je hebben! Ik kan er baat bij hebben, maar is niet altijd een garantie.
Herkenbaar. Ik werk veel nachtdiensten en slaap heel erg slecht ervoor en als ik er midden in zit. Vandaag was ik om 8.30 uur thuis, lag om 8.45 uur op bed en om even voor 12e klaarwakker terwijl ik er al meerdere keren uit ben geweest. Sindsdien niet meer geslapen en moet vannacht weer. Ik probeer dan wel altijd nog flink te relaxen. Ben dus verkast met een deken naar de bank en heb nog wat tv gekeken. Probeer soms nog wat te eten of te drinken als ik bijvoorbeeld wakker wordt van de honger. Echte tips heb ik niet. Inmiddels kan ik heel goed tegen weinig slaap al is het soms behoorlijk frustrerend, zeker als mijn man dan nog gaat klagen dat hij moe is met een normale nachtrust Vorige week was ik trouwens al wakker na een uur slaap en kon niet meer slapen toen ben ik er helemaal uit gegaan en ben gaan wandelen, daarna geslapen als een blok voor nog zo'n drie uurtjes. Wel probeer ik nog altijd te rusten/slapen als de jongens op bed liggen en zodra ik dan ook opsta doen ik wat normaal mijn ochtendritme is. Douchen, aankleden, eten maken voor mijn dienst, koffie drinken en dan ga ik. Sterkte ik weet wat het is.
Wat ik trouwens had gehoord van collega's is dat je met een zonnebril op naar huis moet. Of het echt werkt weet ik niet maar misschien ook het proberen waard.
Vervelend he! Ik ga onderdaad straks om 7u ook nog even proberen te slapen en doe daarna idd ook douchen/tas klaar maken/koffie en weg.. T wordt ff door bikkelen vanacht
Vervelend he! Ik ga onderdaad straks om 7u ook nog even proberen te slapen en doe daarna idd ook douchen/tas klaar maken/koffie en weg.. T wordt ff door bikkelen vanacht
Ik deed toen in nachten werkte dus pas opstaan 2 uurtjes voor ik moest beginnen. Dus alsof het ochtend is. En als ik dan in de ochtend thuis kwam van het werk deed ik nog even afschakelen en wat tv kijken.. Ging dan vaak rond 13 u pas slapen. Meteen in de ochtend slapen was ik ook om 12u terug wakker.. niet eenvoudig als je kinderen hebt natuurlijk.
Zonnebril op. Daarna slaap ik kort, tussen de 4-7 uur. Normaal slaap ik tussen de 6-8 uur. Ik werk tot 7 uur. 7.25 thuis. Dan kind uit bed, naar de opvang. Soms nog even boodschappen doen. Rond 15 uur ben ik eigenlijk altijd weer wakker. Als ik niet kan slapen eet en lees ik nog even.
Is het dan ook te licht op je kamer? Misschien zou je nog eventjes kunnen lezen wanneer je thuis komt in bed om vervolgens te slapen? Mijn man kan ook meestal niet slapen wanneer hij als hij thuis komt direct in bed duikt. Ik slaap trouwens ook dan ook slecht, maar dat is als mijn man nachtdiensten werkt
Ik had hier ook altijd erg veel last van en omdat ik alleen in de weekenden nachtdiensten kon werken had ik er meteen 3 achter elkaar:x. ik ging wel altijd meteen naar bed maar moest altijd continu eruit om te plassen en vanaf 12 uur kon ik echt niet meer slapen. Met 3 nachten had ik in die dagen maximaal 7 uur slaap. Voor mijn 1e nacht kon ik nooit voor slapen omdat de jongste nog thuis was dus was ik zws altijd minimaal 24 uur wakker. Uiteindelijk slaapmedicijnen voorgeschreven gekregen van de huisarts omdat de melatonine niks deed bij mij, maar zelfs dat hielp niet. Nu gelukkig van de nachtdiensten af Succes vannacht, altijd moeilijk deze diensten als je slecht slaapt
Pff lastig is dat he, ik snap je helemaal maar heb ook de gouden tip niet. Heb afgelopen nacht ook gewerkt, lag om 8 uur in bed en ben voor 12 uur meerdere keren wakker geweest. Vriend heeft een bedrijf aan huis en er was vandaag extreem veel bedrijvigheid, mega irritant. Uiteindelijk tot 14 uur in bed gelegen. Voel me nu verassend fit, maar moet nog 2 nachten dus denk dat de klap nog komt. Ik lees inderdaad vaak over melatonine en een collega zweert erbij maar eigenlijk hoop ik gewoon binnenkort zwanger te zijn en dan voorlopig geen nachten meer te hoeven werken
Je moet je ritme omgooien Als je thuis komt eerst ff ontbijten nog wat tv kijken of wandelen of wat anders en dan op bed als je om 4 of 5 thuis komt ga je ook niet gelijk op bed en dan pas 2 uurtjes van te voren voor je weer na je werk moet opstaan
Heel herkenbaar. Sinds ik kinderen heb, lukt het me niet meer om fatsoenlijk te slapen. Op de een of andere manier voel ik me ook een soort van verplicht om ook direct naar beneden te gaan zodra ik wakker word. Helaas word ik vaak al om 11 of 12 uur weer wakker. Kamer is super donker dus daar kan het niet aan liggen. Zijn de kids op de opvang, zelfs dan ben ik uiterlijk 12 uur wel wakker.
Ik herken het ook. Kan ook niet goed tegen nachtdiensten. Ik ga vanacht de nacht in en heb er 2. Morgen ben ik rond 8.00-8.15 thuis en dan eet ik soms als om honger heb en anders naar bed. Dan slaap ik normaal rond 9.00 en altijd standaard tussen 12.00 en 13.00 wakker. Na het avondeten ga ik dan vaak nog liggen van 18.00-21.00 soms slaap ik dan soms niet. Alleen nu zijn ze deze week hier met projecten bezig waardoor er 2x op een dag herrie is.. Dus ik hoop dat ik morgen ochtend wel kan slapen.. Voor tegen het licht op de slaapkamer heb ik zon verduisterende rolgordijnen EN zon verduisterende gordijnen. ( lekker donker)
Mijn laatste nachtdienst blokken waren 7 nachten achtereen. En enkele dagen daarvoor kwam ik dan uit den blok van 7 avonden wat ook meestal wel na middernacht wordt. Ik ben gewoon niet echt uit het ritme gekomen, en de laatste nacht lang wakker gebleven om na het wegbrengen van de kinderen tot begin van de middag te slapen. En dan kan ik er prima tegen 😊 Onze diensten zijn tot een uur of 9 s ochtends, half 10 als je nog wat af moet ronden. Thuis ontbijten en slapen tot een uur of 5, en dan avondeten maken! Niet gezellig wel prima vol te houden. Als je voortdurend moet switchen of bereikbaarheidsdienst met versnipperde nachten hebt, dat vind ik veel zwaarder.
Misschien omdat het zo lang geleden is en je het niet meer gewend bent Ik val altijd meteen als een blok om haha