Gisteren zat ik op 6w5d en ik had afgesproken met Moeders voor Moeders en daarbij dus ook dé test. Nu las ik al vaker dat deze helemaal niet zo gevoelig is, echter stond er op deze verpakking 10 miu/ml, wat gelijk staat aan een early test. Tevens werden er niet 3 druppels gebruikt, maar een heel pippetje (wel middagurine). Ik vond de streep wat magertjes en omdat ik vaker had gelezen van het Hook Effect wilde (oke MOEST) ik dit eens proberen Vanmiddag wederom getest, nu met 2 testen (Action). Beiden zijn mooie knallers, alleen de bovenste is duidelijk donkerder! (in het echt nog beter te zien dan op de foto). Laat nu de bovenste test zijn gedaan met 50% urine en 50% water en de onderste met 100% urine! Ik test maar niet meer na 6 weken
Volgens mij dat het feit dat een zwangerschapstest minder duidelijk word naarmate de zwangerschap vorderd. Ook wel pro zone effect genoemd.
De HCG levels zijn dan eigenlijk te hoog voor de test, waardoor deze anders uit kan slaan. Als een MvM test net zo gevoelig is als een extra vroege test, dan verklaard dit wel mijn veel lichtere streep dan verwacht
Ah zo! Ik heb eigenlijk de vorige 2 keer niet getest nadat ik de clear blue had gedaan. Was wel interessant geweest. De 1e was een MA de 2e ons zoontje. Of daar dan verschil in zou hebben gezeten...? De mvm testen waren beide net zo donker.
Hey hagedisje! Ik heb vanochtend die proef ook eens uitgevoerd aangezien ik nog een aantal action testen had liggen. Heb de ene met 100% urine gedaan en de andere 50% urine en 50% water. De 50% test viel ietwat donkerder uit dan de 100% urine test haha wat grappig. Ik heb er nu nog 4 over. Wil dan over 2 dagen 60-40% doen, weer 2 dagen later 70-30% en dan weer 2 dagen later 80-20% en 90-10% dus steeds iets meer water erbij. Als ze dan nog zo duidelijk zijn loopt mn hcg nog steeds mooi op. Hierbij de foto van de 50-50 en 100 test.
Mooie testen hoor! Even een vraagje, waarom water bij de urine voegen? Lees dit nu voor het eerst dus ben nieuwsgierig
Hoe meer water je bij je urine doet ( en hij geeft nog steeds zo'n duidelijke streep ) dat wil dat zeggen dat je hcg gehalte in je urine dan nog sterk genoeg is om zo'n streep te geven. Bijvoorbeeld, bij 50% urine en 50% water ( samen 100% ) is die 50% urine die je dus hebt in dat water nog sterk genoeg om zo'n knaller te geven. Hopelijk heb ik het zo een beetje duidelijk uitgelegd.
Wat grappig dit! Toevallig heb ik laatst idd gelezen dat streepjes gaan aflopen vanaf 6 à 7 weken. Maar nu vraag ik me af of het dan ook zo is dat als je veel verder zwanger bent, bijvoorbeeld 20 weken, dat er dan geen tweede streep meer is, of alleen nog maar een tuurstreepje of zo? 🤔
Grappig zeg. Ik hou wel van dit soort experimenten. Het is bijna jammer dat ik zelf niet meer zwanger wil worden. Bìjna hè! Ik kijk hier wel mee.
Heb het ook geprobeerd. Onderste is met 50/50... Had het beter niet kunnen doen denk ik.. bovenste is wel met andere urine misschien zegt dat nog wat?
Je moet wel dezelfde urine pakken, voor een betrouwbaar resultaat. Dus je eerste urine van de dag. Wellicht over een paar dagen nog eens proberen. Ik zie dat je 11 april je eerste positieve test had. Was deze meteen knal of vaag positief? Het kan dan zijn dat je hcg nog niet gestegen is tot de maximale hoogte detecteerbaar door zwangerschapstesten.
Nee die was vaag was toen ongv 9-10 dpo. Met de dagen werd die duidelijker en vanmorgen na 3 dagen niet testen 16 april was de laatste had ik een knaltest. Dus dacht probeer dit eens. Denk idd dat ik dit over een week nog eens moet gaan proberen, dat het nu nog te vroeg was gezien de HCG levels...
Het tweede streepje blijft de gehele zwangerschap duidelijk zichtbaar (het wordt geen tuurstreep!) en verdwijnt niet.