Kapper raadt dure shampoo aan, wat doen?

Discussie in 'De lounge' gestart door Lumiere, 7 apr 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Vlinder73

    Vlinder73 Fanatiek lid

    22 feb 2011
    2.146
    1
    38
    In mijn paradijs
    Is er niet een kapperswinkel of groothandel? Ik zou daar eens kijken of via Google zoeken.
     
  2. mavi derya

    mavi derya Fanatiek lid

    4 dec 2011
    3.414
    0
    36
    Vrouw
    zuid holland
    Ik heb bij google joico zilvershampoo geschreven en dan vind ik een fles van 300ml voor 21 euro... kun je zo bestellen. Dus misschien dat dat een optie is?
     
  3. Insomniac

    Insomniac Fanatiek lid

    24 jan 2015
    1.841
    780
    113
    Virtueel assistent
    Gelderland
    Ik zou een kapperswinkel benaderen en hun advies vragen. Hier im de buurt zit er een die ook heel goed advies kan geven bijv. En die ervaring heb ik bij meer winkels.

    Mochten zij hetzelfde vinden en ook dat merk aanraden, zou ik het doen. Maar niet nu zo klakkeloos. Zou dus eerst meer informatie zoeken.

    Oh en duur of niet is altijd relatief. IK zou het er niet voor over hebben, maar ik ben dan ook niet blond en heb geen zilvershampoo nodig. Als het écht werkt maakt dat het geld waard. Zeker je haar, dat zie je elke dag en hoort bij je aangezicht. En dan zou ik het wel doen.
     
  4. hardlopertje

    hardlopertje Bekend lid

    9 jul 2012
    853
    28
    28
    Ergens op de aardbol
    Ik heb niet alles gelezen dus misschien is dit een beetje mosterd naar de maaltijd. Ik heb hetzelfde gehad met mijn kaper was voor een shampoo, zilvershampoo en conditionerspray zo'n 80 euro kwijt. Ik heb deze merken eens opgezocht op internet en kan hetzelfde bestellen voor nog geen 30 euro.
    Ik moet wel eerlijk bekennen dat de shampoo die ik gebruik van de kapper wel een stuk duurder is, maar ik doe er veel langer mee dan met de shampoo die ik in de "winkel" koop en als ik het dan ook nog via internet koop vallen de kosten best mee.
     
  5. LMSB

    LMSB Fanatiek lid

    24 feb 2017
    3.994
    3.321
    113
    Ja er is inderdaad een website waar je stukken goedkoper professionele shampoos en dergelijke kunt kopen. Ik kwam daar ook pas achter nadat ik voor ruim 70 euro aan haarverzorgingsartikelen had gekocht bij mijn kapper :D Gewoon even googlen!
     
  6. Lanalanalana

    Lanalanalana Fanatiek lid

    21 okt 2016
    1.220
    4
    38
    NULL
    NULL
    Oolaaboo is wel superspul. De geurkaarsjes ook alleen zoooo duur ook.
     
  7. Lovelive3

    Lovelive3 Bekend lid

    1 sep 2016
    878
    65
    28
  8. DDucky

    DDucky Bekend lid

    7 jul 2014
    997
    317
    63
    Kun je de fles shampoo niet opzoeken op internet?
    Als jij denkt dat de inkoopprijs 'maar' 10 euro is je de fles vast wel ergens goedkoper kunt vinden.. leuk dat de kapper het aanraad, maar dat betekent niet dat je het perse bij hun hoeft te kopen.
     
  9. Ziggi

    Ziggi Bekend lid

    8 feb 2017
    924
    341
    63
    Vrouw
    Fudge is echt ook heel fijn en een stuk minder duur! Maar zie dat die al een aantal keer is aangeraden.
     
  10. Betty Barclay

    Betty Barclay Fanatiek lid

    29 apr 2011
    3.304
    0
    36
    Zuid Holland
    Omdat ik geloof in de kracht van herhaling: Probeer asjeblieft de Fudge! Ik koop hem altijd bij Salontopper.nl ofzo, daar is hij het goedkoopst. Koop ik er 2 heb ik verzenden gratis en ben ik weer een half jaar zoet.

    Fudge is ZO goed dat je bijna moet oppassen dat ie niet doorslaat. Je kunt zeg maar niet je tanden gaan poetsen met shampoo in je haar (tenzij je van de granny look houdt uiteraard, dan zou ik het wel doen)
     

Deel Deze Pagina