Naar aanleiding van een topic over het combineren van een jurkje; hieruit bleek dat een legging echt een no-go is. Echter gecombineerd zoals hier links vind ik het best leuk. Of zegt de meerderheid dan ook niet doen?
Ik vind meestal zonder leuker, maar niet altijd handig. In de winter snel te koud of met panty en pumps soms iets te netjes.
Het is ook een ander jurkje. Kon deze foto alleen op deze manier plaatsen, wist niet hoe ik het los kon knippen
Ik draag wel eens leggings onder een jurkje + sneaker. Maar moet ook bij het jurkje passen. Bij dit voorbeeld vind ik zonder leuker
Ik ook. Heb veel sportieve jurkjes waaronder een zwarte van Adidas. Hier draag ik altijd een zwarte legging met all stars onder en blote enkels.
Het jurkje lijkt wel een lange trui. Ik vind het te kort om zonder legging of dikke maillot te doen. Maar wat boeit het nu wat een ander vindt. Gewoon aantrekken waar jij je prettig bij voelt. Zo lang het maar niet een witte legging is die als broek wordt gedragen. 😂
In dit geval vind ik de legging wel oke. Dat jurkje links lijkt ook veel korter dan die rechts en zonder legging kan die mevrouw niet meer bukken. En ik zie 100x liever een legging dan een stuk kont .
Leggings koop ik niet maar kwa zicht oogt mijn 60 denier panty in de winter niet anders.. Doen wat jij leuk vind en wat jou leuk staat!