Whoah! Ik mis de statistieken, maar ik krijg het idee dat er een nieuw oud forumlid is opgedoken (en degene die al langer op dit forum zitten weten nu precies wie ik bedoel). Iets met maat weten te houden in discussies...
Welk deel van lokale studenten krijgen het enkel aangeboden en meer specifiek eerste jaars universiteits studenten krijgen het enkel aangeboden begrijp jij niet? Dat heeft geen drol met vakantie gangers te maken dus waarom zou de GGD in hemelsnaam daarop gaan adviseren..??? Echt je zevert maar door en raakt helemaal van het onderwerp af en je weet nauwelijks hoe je google fatsoenlijk moet gebruiken.. Geen wonder dat de helft van het forum jou vervelend vind..
http://www.oudersvannu.nl/nieuws/actueel/moet-ik-mijn-kind-wel-of-niet-laten-vaccineren/ Voor de geïnteresseerden
Mosterd, SandraB is inderdaad terug. Maar blijkbaar mag je, ook al ben je meermalen geband, toch telkens weer terugkomen onder een andere naam hier op ZP. Goed om te weten, kan ik ook eens los gaan!
Wow, wat een heftig verhaal zeg: "Nadat Pauline Bijster in een blog schreef dat ze twijfelde of ze haar kind zou laten inenten, viel het halve land over haar heen. Ook kinderarts Jan Peter Rake. Hij nodigde haar uit om een keer te komen kijken op de kinderafdeling van het ziekenhuis. Over die ontmoeting schreef ze dit verhaal in Ouders van Nu." "De baby, die gezond is geboren, ligt nu aan machines die zijn bloed buiten zijn lichaampje om van zuurstof voorzien. Zijn longen zijn zodanig beschadigd dat hij niet veel kans heeft om dit te overleven. Hij beweegt zijn hoofdje een beetje. Ik krijg een brok in mijn keel."
Ter aanvulling voor de geïnteresseerden: Read Roald Dahl's Powerful Pro-Vaccination Letter (From 1988) Over het overlijden van een 7-jarig gezond meisje aan complicaties van de mazelen. Dit meisje was de geliefde dochter van Roald Dahl.
Het goede nieuws is hopelijk dat jan peter rake zich nu gaat inspannen om iedere Nederlander op te roepen voor een booster kinkhoest. Hij zelf heeft er ook al een genomen en het wordt hoog tijd dat elke Nederlander op de hoogte gebracht wordt van de noodzaak tot hervaccineren. Hopelijk kan Jan Peter Rake er ook achteraan gaan bij het rivm zodat zij nu eindelijk het rijksvaccinatie programma voor alle leeftijden gaan opstarten. https://mobile.twitter.com/undefined/status/851018534259961857 Wat Pauline in het ziekenhuis heeft gezien is natuurlijk vreselijk, al die rs patiëntjes. Helaas is er nog geen goedkoop rs vaccin en het vaccin wat er wel is werkt helaas in 29 van de 30 gevallen niet. 30 baby's krijgen het dure rs vaccin zodat er een op de dertig niet in het ziekenhuis terecht komt.
Zeker heftig en ik kan me voorstellen dat je dan als ouder absoluut wil dat de kinderarts die jouw kind behandeld up to date gevaccineerd is en je kind niet kan besmetten met kinkhoest, griep, pneumokokken, mengokokken of hib. Hoog tijd dat hier ook aandacht aan wordt besteed en dat álle kinderartsen hiertegen ingeënt gaan worden, is mijn mening. Daarnaast een belangrijk aandachtspunt voor de ouders zelf. Ook zij zullen zich moeten inenten tegen hib, pneumokokken, griep, meningokokken etc. Om he zo veilig mogelijk te houden voor hun kind met rs besmetting wat vecht voor zijn leven lijkt mij.
Sorry jouw standpunt is me nog niet echt duidelijk. Vind jij het nou belangrijk dat kinderartsen hun vaccinaties updaten?
Niet alleen artsen en ziekenhuis personeel, ik vind het belangrijk dat iedereen bewust wordt van het feit dat ze een mogelijk gevaar vormen voor hun omgeving zonder de boosters en dergelijke zelf te nemen.
De nieuwe tacktiek van SandraBe, pardon Appelschil, is blijkbaar wat veranderd: weg zijn alle vragen om labbevestigingen, of de bewering dat mazelen tegenwoordig als vijfde/zesde ziekte gediagnosticeerd worden. Nu wordt het over een heel andere boeg gegooid. Door te beweren dat het slechts een kwestie van tijd is voordat in NL het RVP wordt uitgebreid met vaccins voor vijfde/zesde ziekte, meningokokken of welke ziekte dan ook en door aan te geven dat in (haar optiek) iedereen een gevaar vormt voor iedereen vanwege de beperkte lengte van immuniteit verkregen door vaccins, kan er geredeneerd worden dat het hele rijksvaccinatieprogramma in eerste instantie helemaal geen nut heeft. En in elk topic waarin het woord vaccinatie genoemd wordt zal ze dit kapen en deze tacktiek toepassen. Zoals dit topic, waar het gaat om een uitbraak van mazelen in Roemenie, maar wat al weer snel uitloopt in een discussie of artsen tegen miningokokken ingeent moeten worden. Wat dat betreft is er niks veranderd.
Klopt. En vervolgens gaat ze de discussie op fb weer onder een andere naam aan. Zie hier een voorbeeld. Ook jij wordt misschien nog wel beroemd cindya1
OMG ... ik sta er ook op Mag dat trouwens van beheer, ongevraagd posts van zwangerschapspagina.nl op Facebook plaatsen? Vraagje aan Appelschil: vind je het normaal dat je gegevens van mensen uit dit forum op Facebook plaatst, zonder ze het eerst netjes te vragen? Ik heb hier geen toestemming voor gegeven! Appelschil/SandraBe/Mariska de Visser: Spoor jij wel?
Ook op Twitter volgens mij. Vind het ook niet netjes maar het is een openbaar forum dus ik denk niet dat ze er iets tegen kunnen doen. Misschien kan ze wel ingeënt worden tegen schizofrenie en houdt het dan wel op.
Maakt me niks uit wat beheer hier van vindt en of het nu wel of niet openbaar is. Ik vind het gewoon niet netjes dat iemand mijn reactie misbruikt om haar agenda bij het Antonio Leeuwenhork ziekenhuis aan te kaarten, zonder dat mij eerst te vragen. Ze had op zijn minst mijn naam kunnen wegwerken! Ik heb het idee dat ze deze discussie op ZP en onze reacties alleen maar aangaat om dit vervolgens te gebruiken in een discussie met ziekenhuizen alleen maar vanwege haar obsessie met vaccinaties! Voor dat karretje wil ik niet gespannen worden!
Ben het helemaal met je eens hoor! Daarom heb ik het hier ook geplaatst. Hopelijk gaat beheer hier iets aan doen, weer terugkomen na een ban onder een andere naam is niet eens toegestaan.
En het grappige is, voor deze info hoef je geen instanties te stalken. Is gewoon online te vinden. En ik kan je verklappen: meningokokken zitten niet in het pakket