Nog meer die voor een 3e kindje gaan?

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Nikki15, 17 mrt 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Tegeirian

    Tegeirian Fanatiek lid

    27 sep 2016
    1.218
    215
    63
    Vrouw
    Melian Mijn ervaring is dat als je ruim na de afleestijd een streep ziet op de test dat het dan alleen een ingedroogde streep is. Heb ik ook wel eens gehad namelijk.

    Ik heb er denk ik heel wat grijze haren bijgekregen. Mijn dochter was buitenspelen en toen mijn man haar ging halen voor het avondeten was ze nergens te bekennen. Wij alle2 zoeken, was ze gewoon zelf naar de kinderboerderij gegaan, want ze wilde de geiten zien. Redelijk drukke weg overgestoken. Mijn hemel, mafkees... Ze snapte ook echt niet waarom ik een beetje boos was; ze ging toch gewoon bij de geiten kijken. Het ergste van alles vond ze nog wel dat de kinderboerderij dicht was.
     
  2. niki86

    niki86 Fanatiek lid

    30 jan 2010
    3.635
    524
    113
    Ja spannend he?! Vraagje; drinken jullie alcohol als je op het wachtbankje zit? Ik weet niet zo goed of dat kwaad kan of een evt innesteling in de weg staat bijvoorbeeld...
     
  3. Tegeirian

    Tegeirian Fanatiek lid

    27 sep 2016
    1.218
    215
    63
    Vrouw
    Ik drink wel minder, maar als ik uit eten ga of een avondje met vriendinnen oid heb dan drink ik wel gewoon.
     
  4. Melian

    Melian Fanatiek lid

    16 mrt 2011
    1.129
    653
    113
    Vrouw
    #324 Melian, 10 apr 2017
    Laatst bewerkt: 10 apr 2017
    Gebakken lever heb ik echt nog nooit gegeten. Hoe eet je dat? En is het ergens mee te vergelijken? Ben best een avontuurlijke eter, maar gek genoeg hebben gebakken levertjes nog nooit mijn bord bereikt :)

    Ik ben blij dat je het niet triest vindt Saartje :p

    Het streepje was echt nog niet te zien toen de test nog nat was. Ik heb er een hard hoofd in dat het vage lijntje iets betekent. Het zal toch niet voor niets zijn dat je het na vijf minuten niet meer mag aflezen? Lees nu opmerking van Tegeirian ook... precies. Ik hecht er maar niet aan.

    Nikki zou fijn zijn als het geen schimmeltje is. Ik was er zelf heel vatbaar voor tijdens de zwangerschappen, maar als het niet ruikt of jeukt hoort het er inderdaad gewoon bij. Zo van die fijne dingen ;);)
     
  5. Melian

    Melian Fanatiek lid

    16 mrt 2011
    1.129
    653
    113
    Vrouw
    Jee Tegeirian!!! Jullie moeten je rot zijn geschrokken!!! Niet heel erg bevordelijk voor het verdere 'loslaten'. :(

    Niki Het zou weinig kwaad moeten kunnen, maar je moet je er niet rot over gaan voelen als het raak is. Zonder zal vast het gezondst zijn ;)Ik heb zaterdag gedronken. Was lekker, maar voelt toch niet helemaal fijn.
     
  6. Tegeirian

    Tegeirian Fanatiek lid

    27 sep 2016
    1.218
    215
    63
    Vrouw
    Melian Het was schrikken inderdaad, maar eigenlijk ben ik ook best trots dat ze gewoon wel even lekker zelf bij de geiten ging kijken, ze wist heus de weg wel. Ze had ook nog flink aan het hek gerammeld zei ze, want het zat dicht 😂😂.
     
  7. Melian

    Melian Fanatiek lid

    16 mrt 2011
    1.129
    653
    113
    Vrouw
    Ach die lieve schat 😂
     
  8. Tegeirian

    Tegeirian Fanatiek lid

    27 sep 2016
    1.218
    215
    63
    Vrouw
    Echt hè, hahaha.

    Mijn zoontje begreep echt niet dat ze gewoon zomaar naar de kinderboerderij was gegaan. "Oooohhhh, dat mag helemaal niet!", roep hij helemaal ontzet. Zoiets zou hij dus echt niet zo snel doen, brave Hendrik 😉.
     
  9. Nikki15

    Nikki15 Bekend lid

    16 mrt 2017
    839
    377
    63
    Wat zal je geschrokken zijn :$
    Hoe oud is ze?
     
  10. Tegeirian

    Tegeirian Fanatiek lid

    27 sep 2016
    1.218
    215
    63
    Vrouw
    Ze is (bijna, 23 april) 7, maar heeft een verstandelijke beperking, dus feitelijk is ze wel een stuk jonger.
     
  11. Nikki15

    Nikki15 Bekend lid

    16 mrt 2017
    839
    377
    63
    De schat toch....gelukkig weer safe@home ❤
     
  12. Vlinder1983

    Vlinder1983 Bekend lid

    15 nov 2010
    681
    47
    28
    Vrouw
    Zo ik moest echt flink wat bijlezen.

    Niki:
    Goed dat je meedoet met MvM. En die omslagdoek is zo leuk! Spannend, over 6 dagen de echo!

    Niki86:
    Spannend dat je spiraal nu is verwijderd. Hoop ook dat je cyclus snel weer normaal is.

    Tegeirian:
    O nee nu je andere oog! Hoe voel je je nu verder? Dat is geen geld voor een kinderfietsje. Leuk dat je zoontje er zo blij mee is. Wat eng dat je dochter zelf naar de kinderboerderij is gelopen! En je was net zo trots dat ze alleen buiten kon spelen! Fijn dat ze weer veilig thuis is.

    Saartje:
    Jammer dat je toch ongesteld bent geworden. Ondanks dat dit de eerste ronde is snap ik dat je teleurgesteld bent. Soms kan je lichaam je zo voor de gek houden. Maar wel fijn dat je wel op tijd ongesteld bent geworden. Als je het dan toch moet worden, dan liever direct.

    Regenboogworst:
    (haha geweldige naam) welkom en gezellig dat je mee komt praten!

    Melian:
    Je maakt het wel spannend! Maar toch denk ik niet dat het iets betekend, zo’n indroogstreepje. Jammer dat je kwaaltjes weer zijn afgenomen. Nog even afwachten.

    Hartjesdief:
    Leuk dat je er weer bent! Spannend weer op het wachtbankje.

    Brondy:
    Jammer! Hopelijk volgende ronde wel geluk!

    Elisabetta:
    Ik snap heel goed dat je opziet tegen de zwangerschap, omdat je zo misselijk bent geweest. Was je tijdens de andere zwangerschappen bijna de hele zwangerschap misselijk? Ik heb er bij de eerste zwangerschap wel veel last van gehad, maar rond week 14/15 ging het toen weer beter.

    Ook ik zie op tegen de zwangerschap. Ik heb tijdens de laatste zwangerschap een erge diastase opgelopen (het gat tussen mijn rechte buikspieren was zo groot dat de fysio haar hele hand er tussen kon doen). Dat is gelukkig wel redelijk hersteld, maar ter hoogte van mijn navel is het nog steeds gevoelig. Ik had de afgelopen zwangerschap zwangerschapsdiabetes en had daarom heel veel vruchtwater. Daarom zijn mijn buik en ook mijn buikspieren) zo extreem uitgerekt.

    BV/fv: Ik ben bij beide dochters begonnen met borstvoeding, maar ik had veel te weinig melk. Alles uit de kast gehaald samen met de lactatiekundige, maar op een gegeven moment ging ik er zelf bijna aan onderdoor. Toen toch maar voor flesvoeding gekozen.
     
  13. Elisabetta

    Elisabetta Fanatiek lid

    3 apr 2017
    1.463
    412
    83
    Vlinder Nee ik was bij de vorige zwangerschappen alleen het eerste trimester erg misselijk. Vooral bij de eerste was het erg, toen was ik elke dag aan het spugen. Ik vind het vooral zo vervelend dat het je zo belemmerd. Op mijn werk had iedereen al in de gaten dat ik zwanger was...niet echt leuk :(

    Ik heb trouwens het voorgevoel dat het deze ronde niet raak is bij ons. Weet niet precies waarom... Nog een weekje wachten en dan weet ik meer.
     
  14. Elisabetta

    Elisabetta Fanatiek lid

    3 apr 2017
    1.463
    412
    83
    Tegeirian Wat schrikken van je dochter! Pff moet er niet aan denken. We zijn onze jongste een keer kwijt geweest in het buitenland. Echt vreselijk! Mijn man de straat op rennen, ik in huis zoeken... was hij de lift in gegaan. We zijn ons echt rot geschrokken, maar gelukkig liep het goed af.

    Bubbels Heb jij al nieuws? Zag in de lijst dat je NOD eergisteren was. Ben benieuwd!
     
  15. Melian

    Melian Fanatiek lid

    16 mrt 2011
    1.129
    653
    113
    Vrouw
    Even ego: zien jullie iets?
     
  16. Nikki15

    Nikki15 Bekend lid

    16 mrt 2017
    839
    377
    63
    Ik niet helaas :(
    KV testen? werkte bij mij niet!
    Predictor en CB sloegen wel direct aan.
     
  17. Melian

    Melian Fanatiek lid

    16 mrt 2011
    1.129
    653
    113
    Vrouw
    Hij is lastig vast te leggen op de foto, maar er is in real life iets te zien. Dit keer wel binnen de tijd ook... maar ja... ik zal de eerste niet zijn die gewoon ongesteld wordt na zo'n vaag lijntje. Geduld geduld ;) Fijn dat je even met mee keek Nikki en dat je eerlijk bent.
     
  18. Nikki15

    Nikki15 Bekend lid

    16 mrt 2017
    839
    377
    63
    waaaaa....wat leuk!!!!
    Misschien nog even een CB test halen? ik Heb toen zowel de digitale versie als de de 'kruisjes' test gedaan en zag je direct
     
  19. Tegeirian

    Tegeirian Fanatiek lid

    27 sep 2016
    1.218
    215
    63
    Vrouw
    Melian Nee, sorry ik zie niks. Je maakt het wel spannend zo 😉

    En nu snel weer aan het werk...
     
  20. Melian

    Melian Fanatiek lid

    16 mrt 2011
    1.129
    653
    113
    Vrouw
    Dat doe ik natuurlijk alleen maar om jullie in spanning te houden :D Ik zie het op deze foto's zelf wel een beetje bij die linksboven. De rest is idd echt blur.

    Ik probeer me nog een klein beetje in te houden Nikki. Ik weet uit eerdere ervaringen dat ik nogal door kan slaan met testen ;):D Morgen zou het duidelijker moeten zijn en anders is het vast jammerdebammer.
     

Deel Deze Pagina