Kv2voor5 9dpo

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door Septembermom, 8 apr 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Septembermom

    Septembermom Bekend lid

    20 sep 2016
    796
    3
    18
    NULL
    NULL
    Ahh mi2017 en moonlight ik krijg echt de kriebels als jullie dat zo zeggen😳😍 hoop het zo!!

    Dankjewel lieve florina😘😘

    Oh fozzyfozzy spannend! Hoe ging je afspraak? Ben jij gestopt met testen?

    Zonnestraal en madelein Jaa die oploop is echt lastig zeg helemaal als ik kijk naar die van vandaag lijkt niet 100% doorlopen en dan wordt het vergelijken zo lastig..
    Zonnestraal Jaa jouw testen zag er mooi uit. Knap dat je wacht tot morgen zou ik ook moeten doen.. spannend!

    Sweetpie Jaa precies en je bent niet de enige wel fijn als ze zo goed oplopen he:) bij jou in ieder geval een goed teken geweest.. zie dat je nu alweer 10weken bent!

    Aan iedereen heel erg bedankt voor het meekijken! Ik weet dat ik eigenlijk om de dag moet kijken; dat wijze advies geef ik anderen ook altijd, maar bij mezelf is dat toch lastig! Ren ook continu naar de wc om te checken of ik niet zoals normaal op 11,12dpo bruin verlies. Maaar ik dacht als vandaag nou duidelijk is dan stop ik en bel ik gewoon vk! Alleen kreeg ik niet de duidelijke test waar ik op gehoopt had.. lijkt die zelfs wat lichter?? Sorry als ik aanstellerig overkom😔 13 dpo :
     

    Bijgevoegde bestanden:

  2. Septembermom

    Septembermom Bekend lid

    20 sep 2016
    796
    3
    18
    NULL
    NULL
    10 t/m 13 dpo...
     

    Bijgevoegde bestanden:

  3. Mi2017

    Mi2017 Fanatiek lid

    14 dec 2016
    2.569
    926
    113
    :$
    Lieve septembermom ik heb t vorige keer ook gevolgd helaas liep t toen niet goed af maar je testen zien er nu supermuit meid hel veel geluk met je zwangerschap
     
  4. Mika90

    Mika90 Actief lid

    1 feb 2016
    124
    48
    28
    Vrouw
    Ik zie nu net dat jij ook een topic hebt lopen, spannend zeg!
    Ik vind ze er erg goed uit zien maar snapt dat je onzeker bent met hetgeen wat je meegemaakt hebt.
    Ik ga duimen, een voorzichtige gefeliciteerd!
     
  5. naatasja

    naatasja Fanatiek lid

    17 jan 2012
    1.003
    71
    48
    Enschede
    die van 13 dpo die controle lijn is ook lichter dus lijkt in verhouding dan wel goed. Zien er wel mooi uit. Voorzichtig gefeliciteerd.
     
  6. FozzyFozzy

    23 mrt 2017
    33
    0
    6
    NULL
    NULL
    beste septembermom,

    Ziet er echt goed uit! Mooie oploop ook! ik ben inmiddels gestopt want het koste me nogal stress! Mijn eerste echo is nu gepland pas in week 8. Dus nog even 4 weekjes wachten. Merk zelf dat ik het zwanger zijn zelf vele male stressvoller vind dan het zwanger worden! Denk alleen maar, ow het gaat vast mis, ik krijg een miskraam, misschien is het wel een bbz. Dan probeer ik weer alles uit m'n hoofd te krijgen en super positief te zijn:)!
     
  7. Marjonn

    Marjonn Lid

    12 dec 2016
    65
    0
    6
    NULL
    NULL
    Ziet er veelbelovend uit! Zoals nataasja ook zegt, de controlelijn is daarop ook duidelijk lichter.
     
  8. Blosje89

    Blosje89 Fanatiek lid

    12 jan 2016
    1.325
    242
    63
    Begrijp je onzekerheid en test drang... maar eigenlijk zegt het niet zoveel. Mijn eerste zwangerschap had ik keurige testjes en bleek ik een MA te hebben...

    Wat ik je vooral wil meegeven is echt te proberen te genieten... hoe cliché ook, de weken vliegen voorbij en je kunt ze straks niet terughalen...

    Ik vond het zelf ook heel angstig, nadat het al twee x mis was gegaan.

    Je zou de vk of Gyn kunnen vragen met 6,5 week een echo te maken om te kijken of er een hartje klopt?
    Dat hebben ze bij ons ook gedaan gezien de voorgeschiedenis...

    Ik vind je testjes er goed uitzien en uiteindelijk gaan ze ook aflopen als je teveel hcg hebt om te meten...
     
  9. Septembermom

    Septembermom Bekend lid

    20 sep 2016
    796
    3
    18
    NULL
    NULL
    Mi2017 dankjewel je hebt ook helemaal gelijk! Bedankt voor je positiviteit!

    Mika90 dankjewel lief! Ik hoop hetzelfde voor jou ik kom vrijdag spieken in je topic! Laat je morgen je temp nog even weten?

    Nataasja en Marjon dankjewel jullie hadden gelijk! Heb vanmiddag nog een test gedaan waar de controlelijn wel gewoon goed donker was en daar was de test streep ook donkerder! (Zie foto)

    Fozzyfozzyy Jaa dat is een veel betere instelling! Het zwanger zijn brengt inderdaad in het begin veel onzekerheden met zich mee.. spannend over vier weekjes! Goed dat je positief probeert te blijven ik wens je een voorspoedige zwangerschap toe!

    Hee blosje! Wat leuk om weer van je te horen! Gaat het goed met je? Jaa je hebt ook gelijk ik ben erg op zoek naar de knaller om gerust gesteld te worden maar goed dat zegt uiteindelijk ook nog niks over het verdere verloop. Het is voor mij wel fijn te zien dat de testen in ieder geval duidelijker zijn dan de vorige twee keren. Zou dat kunnen? Vragen om een eerdere echo?
     

    Bijgevoegde bestanden:

  10. Baby dream

    Baby dream Niet meer actief

    Gefeliciteerd hoor! Ik zou als ik jou was nu lekker stoppen met testen en gaan genieten!! Hele duidelijke test.
     
  11. Bacio

    Bacio Bekend lid

    25 jan 2017
    825
    500
    93
    Vrouw
    Zwolle (omgeving)
    + 1! :D

    Gefeliciteerd!
     
  12. Blosje89

    Blosje89 Fanatiek lid

    12 jan 2016
    1.325
    242
    63
    Loop je bij de vk of de gyn?
    Beide maken vroege echo's, maar verloskundige soms pas vanaf 7 weken.
    Heb je gewerkt met ovulatietesten of temp meting zodat je moment van eisprong nauwkeurig weet?
    Risico bij 6,5 week is namelijk dat je pas 6 week blijkt en ze dan nog geen hartje kunnen zien (kan t juist extra stress opleveren...)
    Maar met 7 weken moet je sowieso een echo kunnen krijgen...

    Ik vind je testjes heel mooi en hoopvol dus blijf positief en probeer iets te gaan genieten 😘🍀

    Met mij en de kleine gaat alles goed... ik herken je onzekerheid. Ik had er ook last van. 3x is scheepsrechts moet je maar denken 🍀
     
  13. Aries

    Aries Niet meer actief

    Ik herken in dat rijtje van gisteren m'n eigen testen. Achteraf gezien bij 9dpo begonnen met een hele lichte test en de dag erna was hij wel wat donkerder, maar de dagen erna zag ik geen oploop meer en echt donker werden ze nooit. Ik was er van overtuigd dat het niet goed zat, maar inmiddels ruim 14 weken. :)
     
  14. Septembermom

    Septembermom Bekend lid

    20 sep 2016
    796
    3
    18
    NULL
    NULL
    Woheoeee🎉!! Okee me nu stop ik! Ja heb nog een test die zal ik in deze dagen opmaken, maar heb vandaag wel vl gebeld, kan 2 mei komen voor een echo en 12 mei intake

    Dus blosje je had gelijk met 7 weken ong. Overigens wel redelijk zeker van mn ei; heb getempt en ovulatietesten gedaan.
    28-03 eerste positieve ovulatietest
    29-03 knal positieve ovulatietest
    31-03 tempstijging
    Dus denk vandaag 14 dpo:)..?

    Heel fijn dat alles goed met je gaat!!

    Bedankt meiden voor jullie reacties!
    Aries, mooi voorbeeld! Hele fijne zwangerschap!
     

    Bijgevoegde bestanden:

  15. Blosje89

    Blosje89 Fanatiek lid

    12 jan 2016
    1.325
    242
    63
    Voor 14 dpo een prachtige test!
    Fijn dat je met 7 weken terecht kunt voor een vroege echo!
    Laten we hopen dat je dan een mooi "boontje" ziet met een kloppend hartje 😉💕💙

    En nu proberen te gaan genieten!!
     
  16. Aries

    Aries Niet meer actief

    Fijn dat je wat gerust gesteld bent. :) Jij ook een hele fijne zwangerschap! Ziet er mooi uit, je laatste test. :D
     
  17. Septembermom

    Septembermom Bekend lid

    20 sep 2016
    796
    3
    18
    NULL
    NULL
    Dankjulliewel meiden!!❤ ga ik doen!!
     
  18. Septembermom

    Septembermom Bekend lid

    20 sep 2016
    796
    3
    18
    NULL
    NULL
    Wou nog even mn knaller showen vandaag 16dpo😍😍 nu zijn mijn testen op en tel ik af tot de echo. Woensdag komt mvm!
     

    Bijgevoegde bestanden:

  19. Niqi86

    Niqi86 Bekend lid

    24 aug 2014
    663
    291
    63
    Ik snap dat je die wilt showen!!! Proficiat 😊
     
  20. Aaf88

    Aaf88 Bekend lid

    26 okt 2012
    596
    279
    63
    Donkerder kan niet! Leuk hoor :D
     

Deel Deze Pagina