Nieuwsgierig naar vrouwen

Discussion in 'De lounge' started by brownielover, Apr 9, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Zonnebloem92

    Zonnebloem92 VIP lid

    Dec 4, 2012
    10,846
    4,213
    113
    Female
    Zuid Holland
    Dat laatste herken ik ook, mijn man is de eerste en enige waarmee ik ooit seks heb kunnen hebben... ergens vind ik het jammer/gek dat hij misschien wel de enige zal zijn.
    Hij geeft aan een goed seksleven te hebben maar ik heb geen vergelijkingsmateriaal:p
     
  2. ButterflyPassion

    ButterflyPassion Fanatiek lid

    Jul 13, 2015
    2,278
    2,523
    113
    Female
    Ik snap de nieuwsgierigheid wel, heb dit zelf ook gehad. Ik zou alleen niet weten of ik dit binnen een relatie zou gaan uitzoeken? Ik bedoel... naar mijns inzien moet je toch wel wat meer ervaring opdoen met een vrouw dan 1 avondje 'gezelligheid' , voordat je kunt zeggen of er meer aan de hand is of niet. Platte seks met een vrouw puur vanwege de nieuwsgierigheid naar het seks hebben met een vrouw klinkt voor mij toch anders dan dat jij nu doet omschrijven. Dus met knuffelen enzovoorts. Daar lijkt dan toch iets diepere gevoelens achter te liggen. Alsof je (onbewust misschein?) toch wilt uitzoeken wat je gevoelend tegenover vrouwen nou precies inhouw. Is jou relatie hiertegen bestemd?

    Zelf ben ik in mijn vrijgezellen periode een relatie aangegaan met een vrouw. Ik herken me een beetje in jou verhaal. We waren allebei nieuwsgierig of we óók op een vrouw konden vallen. We waren net als jullie vriendinnen en de aantrekkingskracht was er. En het begin ook zoals jij omschrijft... Eerst alleen knuffelen en giechelen, maar uiteindelijk volgde de rest ook wel. Na een relatie van 3 maanden bleek het voor óns als personen niet te werken. Zij wist hierna wel zeker dat ze wel degelijk zelfs méér op vrouwen valt dan op mannen (wat als jij hier ook achter komt??) Ik twijfelde nog, en heb hierna wat 'platte seks dates' gehad met vrouwen. Gewoon puur in uit te zoeken: wat zie / voel en wil ik met vrouwen?? Nou... na deze periode weet ik dat voor mezelf. Namelijk dat ik vrouwen qua uiterlijk heel mooi kan vinden door de vormen, zachte huid, mooie haren, lekker bloemig geurtje noem maar op. Maar dat seks of een relatie met een vrouw niet voor mij is weggelegd. Nee dat wil ik toch écht met een man. En dat is heel fijn zo zeker te weten.Maar persoonlijk lijkt dit me wat lastig uit te zoeken binnen een relatie.

    Of ik denk wel te diep door en je bent wel puur nieuwsgierig naar het lichamelijke hoor 😛 dat kan natuurlijk ook.
     
  3. Nescio

    Nescio Niet meer actief

    Geen ervaring, maar zou dit niet doen met zo'n goede vriendin. Vooral omdat je man haar ook kent, en je haar al zo lang kent. Seks kan iets beladens met zich meebrengen. Jullie delen al zoveel, en dan delen jullie ook dat. Het kan jullie vriendschap kapot maken, of toch iets in je eigen relatie op losse schroeven zetten.

    Jaloezie is een vreemd ding. Je man kan nu denken dat hij het allemaal prima vindt, maar als het echt zover is, hoe denkt hij er dan over? Vooral omdat hij haar ook kent. Misschien wordt hij wel heel boos op haar. Of wil hij 'wraak' en probeert hij haar zelf te benaderen. Ik zeg maar wat.
    Het hoeft niet te gebeuren, maar de kans is er.

    Als je nieuwsgierig bent naar vrouwen en je man vindt het prima, zou ik toch gaan voor een (vage) kennis of onbekende. No strings attached, daarna kan je weer door met je leven.
     
  4. Biny

    Biny VIP lid

    Feb 10, 2011
    17,556
    5,653
    113
    Female
    Als ik heel eerlijk ben... het klinkt helemaal niet alsof er 0,0 gevoelens zijn...

    Dit om het feit wat ze gezegd heeft en hoe jij hier overkomt en om het feit dat jullie al meerdere malen hebben gezoend...

    Dat betekent voor mij dat er ergens toch iets van gevoel zit...


    Verder kan ik je nieuwsgierigheid best begrijpen:p

    Maar kijk uit met deze vrouw ;)
     
  5. brownielover

    brownielover VIP lid

    Mar 9, 2009
    8,177
    3,055
    113
    Nederland
    Hm ja ik snap wel hoe het over komt zoals ik het getypt heb. Kijk dat knuffelen en giechelen doen we al jaaaren als we bij elkaar slapen, dat is niet iets nieuw. Ik kan me ook totaal niet voorstellen gevoelens te krijgen voor haar of andersom. We hadden het er gister nog over dat bij "echte seks" gewoon een man hoort. Maar goed je weet het natuurlijk niet he.. begin door jullie opmerkingen wel een beetje te twijfelen.
     
  6. brownielover

    brownielover VIP lid

    Mar 9, 2009
    8,177
    3,055
    113
    Nederland
    Snap het hoor hoe je denkt en hoe het overkomt. Maar giechelen en dat alles is al van jaaaren, dat is niet iets nieuws. Dat zoenen is wel jaren geleden al, voor ik bij mijn vriend kwam, Maar dan meestal tijdens het stappen. Niet gewoon zomaar thuis :)

    Maar het is wel ff lastig hoor wat wijsheid is:(
     
  7. Biny

    Biny VIP lid

    Feb 10, 2011
    17,556
    5,653
    113
    Female
    In dit stukje ben je vooral aan het bagataliseren... vind ik persoonlijk ( en dit is geen aanval oid hoor)

    En dat zoenen kan wel jaren geleden zijn, maar het is wel gebeurd en meer dan eens.
    Ik denk dat je het niet helemaal helder ziet

    En ik denk dat dit kog wel eens een gevaarlijk spelletje kan worden
     
  8. xElles

    xElles VIP lid

    May 24, 2013
    9,575
    2,232
    113
    Ik vind het echt klinken alsof jullie 'verliefd' op elkaar zijn en zou er dan ook echt mee uitkijken.......
     
  9. Biny

    Biny VIP lid

    Feb 10, 2011
    17,556
    5,653
    113
    Female
    Ik weet niet hoe anderen met hun beste vriendin zijn...

    Maar ik knuffel bijvoorbeeld echt niet in bed met mijn beste vriendin en ik zit ook absoluut niet aan haar kont oid

    Alleen at maakt voor mij al dat er niet 0,0 gevoel is
     
  10. brownielover

    brownielover VIP lid

    Mar 9, 2009
    8,177
    3,055
    113
    Nederland
    Hm ja misschien wel idd. Ik heb dr gevraagd of zij nergens bang voor is maar ze zegt dat ik me niet druk moet maken en als ik er niet achtersta we gewoon niks doen of we stoppen als 1 van ons denkt nee klaar. Ze zei onze vriendschap is het belangrijkst.

    Ik hou jullie iniedergeval even op de hoogte.
     
  11. Biny

    Biny VIP lid

    Feb 10, 2011
    17,556
    5,653
    113
    Female
    Maar ze heeft dus niet gezegd dat ze nergens bang voor is?
    Ze heeft eigenlijk de bal een beetje bij jou gelegd en je gewoon kan aangeven als je niet meer wil?


    Ik denk dat zij meer voelt, sorry
     
  12. brownielover

    brownielover VIP lid

    Mar 9, 2009
    8,177
    3,055
    113
    Nederland
    Ja ze zei net van waar maak je je druk om, als je niet wil doen we niks en dat ik daar nu al over na dacht. Vond ze gek. Ook zei ze dat ze idd nergens bang voor is en ze me nog gewoon normaal aan kan kijken alsof er niks gebeurd is. En idd als ik niet meer wil dat we dan stoppen or überhaupt niks doen. Omg kijk als zij idd meer voelt dan wil ik het niet:) ik voel echt niks voor haar maar ben gewoon nieuwschierig hoe het met n vrouw is.
     
  13. Biny

    Biny VIP lid

    Feb 10, 2011
    17,556
    5,653
    113
    Female
    Zoek een andere vrouw om mee uit te proberen :)
     
  14. Chilll

    Chilll Bekend lid

    Oct 13, 2016
    550
    187
    43
    Female
    Kan je niet aan haar vragen of ze inderdaad iets voor je voelt of zou kunnen gaan voelen als jullie intiemer worden?
     
  15. brownielover

    brownielover VIP lid

    Mar 9, 2009
    8,177
    3,055
    113
    Nederland
    Heb ik gevraagd. Haar reactie was dat ze er niet bang voor is en nu niks voor me voelt.
     
  16. hardlopertje

    hardlopertje Bekend lid

    Jul 9, 2012
    853
    28
    28
    Ergens op de aardbol
    Ik kan me er niets bij voorstellen omdat ik niet in zo'n situatie zit, maar als jij je er fijn bij voelt en je man geeft je ook het vertrouwen waarom niet.
     
  17. Chilll

    Chilll Bekend lid

    Oct 13, 2016
    550
    187
    43
    Female
    Dan zie ik het probleem niet zo. Als jij geen gevoelens hebt, zij ook niet en je wil het allebei een keer ervaren, waarom niet?

    Ik vind het wel knap van je dat je er zo open over bent geweest tegen zowel je man als tegen je vriendin.
     
  18. DastyQueen

    DastyQueen Niet meer actief

    Ik vind het hier op afstand gewoon een spannend verhaal nu hahahahaha... ben benieuwd hoe het afloopt.
    Ben zelf ook wel nieuwsgierig hoe het zou zijn met een vrouw maar denk niet dat ik het ooit uit zal proberen. In het verleden wel gezoend met mijn beste vriendin van toen. De eerste keer toen we 12 of 13 waren om te oefenen voor de eerste keer zoenen met een jongen en daarna nog regelmatig tijdens uitgaan (gewoon omdat we daar zin in hadden of om lastige jongens/mannen weg te jagen) :p
     
  19. Leeuwtje83

    Leeuwtje83 VIP lid

    May 8, 2008
    9,079
    313
    83
    Female
    Software Engineer
    Nieuw-Zeeland
    Oei oei oei, ik krijg helemaal de kriebels van jouw verhaal :) Zelf ben ik altijd ook wel niewsgierig geweest naar vrouwen, maar heb nooit de gelegenheid gehad om er iets mee te doen. Zo stoer en dapper van je dat je er zo open over bent geweest tegen je man en je vriendin, ik dat zou never nooit durven!

    Ik lees mee, benieuwd wat er gebeuren gaat ;)
     
  20. Blinnie

    Blinnie Actief lid

    Dec 6, 2015
    208
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik denk van mijzelf dat ik nooit echt verlieft zou kunnen worden op een vrouw. Wel denk ik dat sex met een vrouw best heel fijn kan zijn. Wie weet nou beter wat voor een vrouw goed voelt dan een vrouw. Maar ik ben dan ook instaat om sex te hebben zonder dat daar enige vorm van gevoel bij komt kijken. Als jij denkt dat dat bij jou ook zo is zou ik er voor gaan. Wel even goed de tuin bijhouden voor je er aan begint XD
     

Share This Page