Bij mij is het heel anders gegaan dan gedacht. De eerste twee waren sowieso moeilijke bevallingen met 2 sterrenkijkers dus ik had me er al op voorbereid dat het me nu ook niet makkelijk af zou gaan. Maar de derde werd te vroeg en met een spoedks geboren vanwege een loslatende placenta. Er is dus niks van te zeggen hoe je derde bevalling zal lopen.
Wow! Maar vanaf de 4cm ben jij ook super snel haha. Hopen dat de eerste 4cm deze keer gewoon wat sneller komen! En over dat lachen....Tja bevallen is gewoon echt geen pretje en de andere 3, bevallingen zat ook echt geen humor bij hoor
Hier de eerste bevalling een redelijk normale. Vanaf 4,5cm vliezen spontaan gebroken. Daarna sterkere weeën en een pompje, ging toen hard. En met 10cm gaan persen. Dat duurde anderhalf uur. Totale bevalling zo'n 7 uur. Tweede bevalling ingeleid. Half 10 vliezen gebroken. 10 uur infuus aan. Half 1w serieuze weeën. Half 2 6cm ontsluiting. 10 over half 2 zoon in mijn armen. Best rap dus. 3e bevalling spontaan thuis. Kwart over 11 de douche in omdat ik twijfelde of het nu wat was. Half 12 vk gebeld dat het iets was. En om kwart voor 1 had ik mijn zoon in mijn armen. 90 minuten dus, vanaf twijfel. Ja, de 3e gaat dus sneller, althans bij mij.
1e bevalling 30 uur 2e bevalling 12 uur 3e bevalling 6 uur Het ging bij mij dus steeds een stuk sneller
Ik lees even mee, ben ook zoo benieuwd. Mijn eerste bevalling duurde 12 uur in totaal, maar was geweldig. Heel rustig en in bad. De tweede duurde maar 3 uurtjes en was een stuk heftiger. Ik vond vooral het persen (op bed, want ik raakte niet eens in bad) eng. Ze was er wel in 3 keer persen, maar voor mijn gevoel was ik enorm uitgescheurd (was uiteindelijk niet zo). Ik hoop bij de derde dus weer op een badbevalling.
Ik lees ook even mee. Mijn eerste bevallig duurde 24 uur, de 2e ruim 3 uur waarvan 1 uur persen. Ben benieuwd naar de 3e.
1ste 14 uur ingeleid met 40.5 begon met 2cm na 14 uur 4cm toen spoedkeizersnee 2de 13.5 uur spontaan gebroken vliezen en normale bevalling wel uur geperst. Dus scheelde niet veel maar door ruggenprik 2de ging ik in 2 uur van 4cm naar 10!🙈🖒
Derde bevalling duurde iets langer dan de tweede ... De tweede was het snelst en het 'prettigst' 😬. Duurde 4,5 uur. Derde bevalling bijna 5 uur maar wel de pijnlijkste van de drie. Waarvan nierstuwing mede oorzaak was hoor, dus niet geheel te vergelijken in dat opzicht.
Hier was de derde ook heel anders dan de eerste 2. Eerste vanaf eerste wee tm baby 8 uur, de tweede 5 uur. Nu bij de derde kreeg ik savonds weeën die wel regelmatig waren maar niet echt veel sterker werken. Dus duurde van 21.30-13.30. Daarna ging het iets meer doorzetten. Om 14.30 bleek ik 3 cm te hebben en om 17.07 was onze zoon er. Dus een enorm lange aanloop met een hele snelle eigenlijke bevalling
Bij de derde de hele dag veel voorweeen, maar vanaf dat ik dacht dat het echt wat was in ongeveer 1,5 5cm. Toen uur stilgestaan qua ontsluiting, gaan douchen en in iets meer dan 30 minuten naar volledige ontsluiting. Die periode ging prima, mijn man en ik hebben gekletst, hij heeft de krant voorgelezen en opeens had ik persweeën. Daar raakte ik van in paniek, dus duurde 10 minuten voor ik weer getoucheerd kon worden. Toen mocht ik persen en was ze er in een minuut. Dus alles bij elkaar iets meer dan 3 uur echt actief. Mijn 2de was 4uur weeenstorm, vreselijk! Eerste was ongeveer 10 uur, zwaar maar te doen. Dus laatste was op zich het kortst, grotendeels goed te doen, maar wel erg heftig en overweldigend omdat het opeens zo hard ging.
Ik lees even mee! Eerste begon met gebroken vliezen om04:00 snachts pas om half 11 begon het te rommelen vk kwam half 2 zei dit is nog maar het begin toen ze weg was sloeg het om om 17:00 kon ik persen na 1,5 uur was ze er dus zoon 8 uur waarvan 5 uur echt intensief waren Bij de tweede rommelde het al een tijdje en elke keer zette het niet door op een gegeven moment zei mijn man om half 3 ik ga onze dochter wegbrengen terwijl ik nog niet echt als heftig ervaarde 16:30 opeens persweeen waarvan ik een half uur niet mocht persen omdat niemand er nog was 17:00 persen 17:10 was mijn zoon er dus 2,5 uur waarvan laaste half uur intensief! Derde is er bijna dus zal wel een update geven over hoe dat is gegaan!!
Vanaf de allereerste wee tot aan baby-op-de-buik 1e duurde 4 uur 2e duurde net geen 2 uur 3e was er binnen 50 min
Jeetje ik ben wel benieuwd hoor De eerste was dmv een inleiding en die duurde 16 uur en de tweede duurde vanaf de eerste wee 4,5 uur
Jemig wat snel! Ik lees sowieso dat er veel meiden zijn die in snelle tijd bevallen. Zou ik ook graag doen maar daar denkt mijn lichaam anders over helaas. Denk dat ik me op het ergste voor moet bereiden, dan kan het ook niet tegenvallen qua duur en heftigheid. (Complicaties daar gelaten natuurlijk )
Toch interessant! Ik lees ff mee😊 Vanaf de eerste wee; 1e bevalling 56,5 uur... thuis gebleven, wel 16 uur voor de daadwerkelijke geboorte heftige weeenstorm nadat mijn vliezen braken. 45 min.geperst omdat ik ineens geen persweeen meer had.. uiteindelijk ook een navelbreuk opgelopen. 2e bevalling 24 uur... na 14 uur weeen vruchtwater laten breken door vk omdat het niet vorderde, 3 uur later doorgestuurd naar ziekenhuis omdat het nog niet doorzette. 1 uur later met wee opwekkers 4 uur lang weeenstorm die ik niet goed kon opvangen aangesloten in een ziekenhuisbed... 10 min persen en daar was hij! Nu bijna 29 weken en van plan het gewoon thuis te proberen. Ik laat in ieder geval niet meer mijn vliezen breken omdat het kindje er dan binnen 24 uur moet zijn en omdat het bij mij erg lang duurt wacht ik liever wat langer dan dat ik die verschrikkelijke wee opwekkers moet krijgen pfff... Maar goed ik zie wel hoe het loopt en maak er het beste van😉
Ohh als ik dit lees krijg ik de kriebels. 1e in 8u bevallen 2e in 2u na de eerste wee 3e mag niet veel sneller gaan, woon 30 min. van het zkh en moet daar bevallen. Dus hoop dat dat iets langer duurt..
1e was er in 7.5 u na breken vliezen. Tweede in2. 5u na breken vliezen. Derde in 45 min. Vliezen op t laatste moment gebroken en 3 min later was hij er al..
Mijn derde bevalling viel ook heel erg tegen. Eerste 11 uur, tweede 4 uur en nu derde 10 uur. Is me behoorlijk tegengevallen zeker omdat tweede zo snel ging