Enorme kies/holte pijn...

Discussie in 'De lounge' gestart door Pluisjee, 11 apr 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Pluisjee

    Pluisjee Fanatiek lid

    15 mrt 2012
    4.592
    20
    38
    Vrouw
    Noord Holland
    Ik heb bij de apotheek idd een spoel hoorn of zoiets gehaald. Tenminste , laten halen toen mijn schoonvader de antibiotica ging ophalen. Vind het wel een beetje een rot gevoel , niet pijnlijk maar raar ;)
     
  2. Debaky

    Debaky VIP lid

    22 apr 2013
    10.348
    5.392
    113
    Ik ben heel zenuwachtig :( Heb nog nooit zo'n behandeling gehad dus weet niet wat ik kan verwachten en dat vind ik nooit zo fijn. De tandarts garandeerde mij dat ik morgen echt niets zal voelen maar ik ben daar altijd huiverig voor. Ben gewoon heel bang voor de tandarts helaas :(

    Ik kan gelukkig al om 10:20 maar hij gaat het in 2 delen doen, morgen dus zenuw dood maken ( het woord alleen al :( )schoonmaken en een noodvulling en dan over een paar weken weer verder. :(
    Bij jou wel alles in ene keer morgen?

    De pijn is hier trouwens een heel stuk afgezakt, de tandarts zei dat dat zenuw dus nu al aan het afsterven is dus ben benieuwd. Van het weekend was ik in staat om met een hamer eigenhandig de kiezen er uit te slaan dus weet wat je voelt. En ik mag vanwege mijn maag verkleining geen Ibuprofen dus ik moet het met de gewone paracetemol doen :(
     
  3. Pluisjee

    Pluisjee Fanatiek lid

    15 mrt 2012
    4.592
    20
    38
    Vrouw
    Noord Holland

    Ik begreep dat ze het idd in 2 keer gaan doen , dit schijnt standaard te zijn. Heb ook nog nooit een wortel kanaal behandeling gehad. Sterker nog heb nog nooit kiespijn gehad.

    Maar als een zenuw afsterft , kan die dan niet gewoon blijven zitten ? Geen idee hoor ben er niet zo in thuis.

    Heel veel sterkte en succes morgen !!
     
  4. Debaky

    Debaky VIP lid

    22 apr 2013
    10.348
    5.392
    113
    Dat dacht ik dus ook maar ik heb mij laten vertellen dat het dan juist erger kan gaan ontsteken ofzo? Blijkt slechter te zijn. Geen idee eigenlijk haha ik vertrouw er gewoon op dat die tandarts weet wat hij doet ;)

    Ik heb wel eens kiespijn gehad maar dat was niets vergeleken met wat ik het weekend heb moeten doorstaan. :$

    Jij ook enorm veel succes morgen. We can do it! ;)
     
  5. Victoria30

    Victoria30 Fanatiek lid

    1 nov 2016
    2.082
    320
    83
    Vrouw
    Het is even wennen inderdaad. Vooral tijdens een verkoudheid kan het wel heel erg opluchten ipv de hele tijd met tissues lopen. Als je zorgt dat de temperatuur optimaal is voor je (dat is even aftasten) dan merk je er weinig meer van. Het is in ieder geval wel effectiever dan stomen en minder vervelend dan 10 minuten in de hete damp hangen.
     
  6. Victoria30

    Victoria30 Fanatiek lid

    1 nov 2016
    2.082
    320
    83
    Vrouw
    Ja kan behoorlijk *** zijn hè. Ik weet nog dat ik bovenop paracetamol nog 2 andere pijnstillers van de huisarts had gehad, waar ik zo stoned als een garnaal van werd en de pijn kwam er nog doorheen.
     
  7. Debaky

    Debaky VIP lid

    22 apr 2013
    10.348
    5.392
    113
    Succes vanmiddag TS
     
  8. Debaky

    Debaky VIP lid

    22 apr 2013
    10.348
    5.392
    113
    Nou Pluisje, ik ben geweest hoor en het viel echt reuze mee. Tandarts had het goed verdoofd en heb serieus niets gevoeld. Je voelt wel de druk op je kiezen net zoals bij een gaatje boren maar ik heb absoluut geen pijn gehad, te druk gemaakt om niets dus ;)

    Hopelijk gaat het bij jou ook zo snel en fijn :D

    Succes!
     
  9. Debaky

    Debaky VIP lid

    22 apr 2013
    10.348
    5.392
    113
    Hoe is het gegaan TS?
     
  10. Pluisjee

    Pluisjee Fanatiek lid

    15 mrt 2012
    4.592
    20
    38
    Vrouw
    Noord Holland
    Wat fijn dat bij jou alles goed is gegaan. En dat je geen pijn had. Heb je nu napijn?

    Hier dus om 14 uur aan de beurt. Ik ging liggen en zei ik weet zeker dat het die kies is. Hij pakte de foto's er nog een keer bij , klopte en wroete wat maar hij wist het echt niet. Hij zei nou dan zit er maar 1 optie op , hem open maken. Hij verwachte eigenlijk niet dat het dit was , ik vroeg nog kan je zien als die open is of dit de oorzaak is , nee niet altijd zei die.

    Naja verdoofd en hij begon aan de wortel kanaal behandeling. Ik voelde gelukkig ook niks. Nou het bleek enorm ontstoken te zijn , op 1 klein stukje na waren de zenuwen al afgestorven. Er kwam enorm veel etter en pus uit. Hij is een hele tijd bezig geweest. Was dus duidelijk deze kies. Voor hij begon zei die al het is allemaal wel gezwollen (tandvlees en gehemelte), bleek dus zo te zijn omdat daar al die troep in zat. Het stonk ook echt enorm , niet normaal.

    Nu noodvulling dus over paar weken af maken. Ik heb flink wat pijn nog. Het kan zijn dat de andere kies waar ik ook last van had/heb ook nog aan de beurt is. Hij hoopt van niet en verwacht dat dit het was , maar beloven kan hij het ook niet hij had dit immers ook niet verwacht. Ik hoop dus dat dit gewoon napijn is en niet de andere kies. Het is wel een ander gevoel als eerst. Ik moet gelijk bellen als ik over een paar dagen last hou of krijg. Hij is op vakantie daarom ook pas 15 mei de echte vulling maar zijn dochter en collega zijn er wel dus kan anders bij hun terecht.

    Was me een weekje wel ;) gelukkig geen pijn tijdens de behandeling gehad wat stijve kaken van zolang mijn mond open houden ;)
     
  11. Debaky

    Debaky VIP lid

    22 apr 2013
    10.348
    5.392
    113
    Och jeetje dan was het inderdaad wel goed ontstoken. Wel fijn dat het ook pijnloos was alleen jammer van de pijn nu :(

    Ik voel wel dat hij goed bezig is geweest maar pijn niet echt. Het is wel zoals jij ook zegt een ander soort pijn/gevoel. Ik heb maar gewoon even op aanraden van de tandarts voor de zekerheid wat paracetomol genomen en dat gaat prima zo. Fijnste is in ieder geval dat die kiespijn weg is, wat een genot. Ik moet 11 mei terug voor het vervolg dus ben benieuwd

    Nou succes, hopelijk gaat de nacht goed.
     
  12. Pluisjee

    Pluisjee Fanatiek lid

    15 mrt 2012
    4.592
    20
    38
    Vrouw
    Noord Holland
    Hoe is het bij jou ??

    Ik heb weer pech altijd heb ik dit soort dingen haha. Vannacht voor het eerst weer redelijk goed geslapen. Wordt ik wakker mijn hele wang en lip dik. Dus weer bij de tandarts geweest en het kanaal is weer open gemaakt kwam een hoop prut uit weer. Voelt nu gelukkig een stuk beter :) hopelijk is alles nu klaar ;)
     
  13. Debaky

    Debaky VIP lid

    22 apr 2013
    10.348
    5.392
    113
    Och jeetje dat is niet fijn zeg. Hier gaat het wel redelijk, wel last van napijn maar dat had de tandarts gezegd, kon wel 2-3 dagen duren voor het volledig weg was, het is ook niet echt een mega pijn maar je voelt dat ze bezig zijn geweest zeg maar. Geen dikke wang of lip. Ben wel van de kiespijn af :D en heb ook weer redelijk geslapen vannacht dus dat is wel mooi.

    Was deze behandeling vandaag nog een beetje te doen? Wel fijn dat het nog even zo voor het weekend kon.
     
  14. Pluisjee

    Pluisjee Fanatiek lid

    15 mrt 2012
    4.592
    20
    38
    Vrouw
    Noord Holland
    Ik heb nu ook wat last van napijn en kon idd wel een aantal dagen duren. En ik ben gelukkig ook nu van de kiespijn af.

    Ja viel gelukkig hartstikke mee , voelde bijna niks. Ik belden vanochtend gelijk toen ze open gingen. Vroeg of dit er bij hoorden , nee dat was niet normaal. Kon al om 10.15 terecht. Wel bij een andere tandarts want die van mij was vrij. Er zitten nog 2 tandartsen in mijn tandarts zijn praktijk. Eentje is zijn dochter en de ander al jaren een collega dus. Heb hem al een keer eerder gehad toen ze per ongeluk een dubbele afspraak hadden gemaakt. Maar goed nu gaat het wel goed , zwelling is al afgenomen wel nog 5 dagen extra antibiotica (had al antibiotica tot morgen eigenlijk).
     
  15. Debaky

    Debaky VIP lid

    22 apr 2013
    10.348
    5.392
    113
    Dat is wel fijn zeg dat je dan bij die andere terecht kon en dat de behandeling mee viel. Nu maar hopen dat het zo blijft en je snel van je pijn af bent.

    Ik heb trouwens wel dat ik niet durf te kauwen op die kies die gedaan is, slaat werkelijk nergens op maar ik heb in mijn achterhoofd zitten dat het een nood vulling is, wat als die kapot gaat dan moet ik weer naar die tandarts hahahah :D ben benieuwd of ik dat blijf doen tot de volgende afspraak ;)
     

Deel Deze Pagina