Voel zo met jullie mee, ook al is het mij wel gegund. Geef nooit op, mooie van wonderen is dat ze bestaan ook al voelt het soms hopeloos ik weet ook hoe het voelt om er heel graag 1 te willen, was al mee bezig toen ik 18 was nooit gelukt door overgewicht + pcos...afgevallen en nu 13 jaar later moeder van een tweeling, dat gevoel dat anderen zo floep zwanger worden terwijl jullie het zo graag willen en moeite doen is erg pijnlijk en dat is normaal je gunt het een ander maar je gunt het jezelf ook! Ik ga duimen dat 2018 jullie jaar wordt!
Ik heb het ook meer bij mn eigen leeftijd... maar ik heb wel gemerkt, hoe langer het duurt, hoe minder ik ermee bezig ben en hoe minder het me verdrietig maakt. Dus hopelijk slijt het ook bij jou/jullie wat... Bij mij heeft tijd en het accepteren er echt voor gezorgd dat ik er nu een stuk relaxter onder ben. Uiteraard blijft het soms vervelend Heel veel liefs!
Dat was hier ook. Dat gaf zoveel meer rust. Ik ging nu toch maar weer dingen inplannen en veel leuke dingen doen, wintersport, een verre reis plannen in juni, festivals inplannen, new york met een vriendin enz. En ineens na de wintersport, konden we die lange reis weer vooruit schuiven. Hopelijk levert het behalve relaxt zijn ineens en onverwachts wonder voor je op anna.
Na goede onderzoek uitslagen kon ik het ook wel loslaten de ovulatietesten en thermometer bleven in de kast, leuke dingen inplannen deden we sowieso wel, gaan nu in juni 2 weken naar italie voor een rondreis. Vorige week toen ik zon 6dpo was wist ik al dat t niet raak was. En dat was prima, tot ik dus weer ongesteld werd, en nu de krampen weer weer zijn, en ik iets kan relativeren weet ik gewoon dat hetgeen waar ik het meest moeite mee heb dat ik niet terug zwanger ben voor de uitgerekende datum van mn sterretje, dat doet zon ongelofelijke pijn, en merk ik dat de pijn van de miskraam weer even dubbel en dwars terug komt. De miskraam zal ik nooit vergeten, en mn sterretje blijft voor altijd in mn hart, de pijn sleet, de rust keerde terug, maar nu die datum dichterbij komt ben ik wel even weer heel verdrietig
Wat herkenbaar. Ik ben even een poosje van de radar geweest hier, omdat ik het zwanger worden wat meer los wilde laten. In aug. 2015 besloten om voor een 2e te gaan. April 2016 was het raak, helaas werd dit een MA in mei, en vervolgens een baarmoederlijke infectie in juli. Sinds augustus weer 'schoon' en nu maar weer proberen, proberen, proberen. Ik word er soms zo moedeloos van als de één na de ander om mij heen maar 'zo' zwanger lijkt te raken. Mijn cycli was tot 2 maand terug ook vrij regelmatig (31 á 33 dgn). Vorige maand opeens 41 dgn! Ik was al naar de dokter geweest om bloed te laten prikken, en ja hoor, bij thuis komst brak het door. Wat was dat ellendig, en wat heb ik toen even een paar tranen moeten laten, ondanks dat ik toch vrij nuchter ingesteld ben. Inmiddels is het weer april en vorig jaar op 29 april hield ik een positieve test in mijn handen. Time flies, maar niet als het om je maandelijkse wachtperiode tussen ovulatie en menstruatie gaat. Ik hoop het zo dat het voor ons snel raak mag zijn...
Ik plaatste gisteren bericht dat ik aan m'n water voelde dat er iemand dichtbij in verwachting is Vandaag is het hoge woord er uit gekomen we worden opnieuw oom en tante.. mijn zus is in verwachting, na een relatie van 2 maanden
Jeetje mommy, wat een dubbel gevoel moet jij hebben. Pfff, weinig over te zeggen. Hier lijkt te ongesteldheid ook te starten en daarmee de kans op een 2017 baby officieel verloren.
Ik ga echt kapot Ze zei het, ik ben weggelopen hysterisch huilend.. Hoe kan je in hemels naam voor de 2e keer per ongeluk zwanger raken!!?? Ze heeft een dochter van 4, uit een eerdere relatie, toen was ze ook al zo snel zwanger. door te pil heen zegt ze.. de vader van haar is niet in beeld. Later heeft ze een relatie gekregen met een vent die al geholpen was dus die kon geen kinderen verwekken, in december net voor de kerst is die relatie uit gegaan. En in januari of februari heeft ze haar huidige vriend ontmoet, ze is nu 9 weken zwanger, dus gewoon direct Ik kan dit niet, ik voel me echt zo klote nu.. mijn moeder heeft alles aan dr uitgelegd, vervolgens zegt ze doodleuk een uur later "oh trouwens heb jij dit dit dit en dat nog liggen?" Lekker gevoelloos
Ja, dat snap ik. Daar heb ik echt geen woorden voor, ook nog per ongeluk voor de tweede keer. Vraag me dan af hoe roekeloos je bent.... hele dikke knuffel voor jou.
Het is niet perongeluk dat weet ik zeker, voor haar niet in ieder geval.. ze heeft die wens en niks of niemand zal haar in de weg staan.. voor die mannen is het perongeluk maar voor haar niet, ze weet donders goed waar ze mee bezig was
Heftig allemaal meiden.... helaas herkenbaar. Oktober 2014 officieel de pil in de prullenbak gemieterd, hopend op een posieve test in 2014. Dat werd een kindje in 2015... een positieve test in 2015... en dat lukte maar werd een bbz. Toen was de hoop op een 2016 kindje gevestigd daarna de hoop op een positieve test in 2016 want ook weer lukte maar een miskraam werd en weer lukte en weer een miskraam werd. Toen werd de hoop een 2017 kindje en ook die wens is inmiddels omgezet naar een goede en blijvende zwangerschap in 2017. Ik ben leeg en moe. Gefrustreerd en jaloers. En niemand kan mij dat ene geruststellende bericht geven: ooit mama worden. En dat in een omgeving waarin de gemiddelde vrouw zwanger wordt van een tik op d'r kont.
Jeetje zeg, dat komt wel binnen. Snap dat je overstuur bent ervan. Maar probeer jezelf voor te houden dat de kans dat ze deze baby alleen mag opvoeden heel groot is. Want hoe stabiel kan deze relatie nu eenmaal zijn? Echt, super onverantwoordelijk en heel oneerlijk is het. Maar zeker niet om jaloers op te worden. Geef de hoop niet op hoor!! 😚
Heel herkenbaar allemaal. Ik kan de keren dat ik, voordat ik eindelijk zwanger raakte, huilend het nieuwe jaar ben ingegaan niet meer tellen. Weet niet wat ik tegen je moet zeggen, behalve dat ik het supernaar vind en weet hoe je je voelt en hoop dat je toch binnenkort een mooie banner in je handtekening zult hebben. En dat geldt voor iedereen hier. Xx
Lief, dank je wel. Dat hoop ik ook voor iedereen. Vooral de meiden hier die al zoveel mee hebben moeten maken. M'n hart huilt als ik soms de verhalen lees.... Hoe is het toch mogelijk dat het zo oneerlijk is he?
Zara, jeetje, wat een verhaal bij jou ook dan zeg. Soms doet het zoveel pijn... en sommige momenten is er vrede en berusting. Ik hoop zo dat ze ons in het zkh snel kunne helpen..
O, Beeb1987, wat een vreselijk verdrietig verhaal. Mijn hart huilt voor jou. Ik vind het ook zo ontzettend oneerlijk verdeeld in de wereld.
Hee meiden. Wat fijn zo'n topic. Zou ik mee mogen kletsen?? Hier helaas 4/5 dagen eerder ongesteld geworden waarvan ik eerst had gehoopt dat het een innesteling zou zijn wat nu dus helaas erg heftig is geworden ook voor mij zit een 2017 kindje er niet meer in maar hopelijk wel nog een positieve test net als voor iedereen hier 💓💓 Ik had vorig jaar in november positief getest en zou in augustus dit jaar een kindje krijgen, helaas met termijn echo geen kloppend hartje meer dus begin dit jaar al mis gegaan en nu helaas nog niet raak.
Inderdaad dit... maar ik snap dat het heel hard aankomt:x. En voor de rest van de meiden hele dikke knuffels. Ik moet ook maar afwachten voor we eindelijk duidelijkheid hebben wat er nu precies bij mij aan de hand is voor we voor een kindje kunnen gaan (en mijn tijd qua leeftijd tikt ook langzaam weg). Zo moeilijk om te moeten wachten op iets wat je zo graag wilt. Ik begrijp het helemaal. Oh en mijn schoonzus was ook na 5 maanden relatie zwanger, heel oneerlijk... maar ik gun het mijn schoonzus wel.
Zo herkenbaar dit topic..!! Dikke knuffels voor jullie allemaal. Volgende maand is de maand dat ik vorig jaar zwanger werd. De uitgerekende datum "vierde" ik met 3 aankondigingen van mijn (nota bene) besties en een geboorte (we waren samen zwanger). En ik.. toen net weer bekomen van miskraam 2, geen baby in mijn buik en een doorverwijzing naar fertiliteit. Die dag was bijna net zo zwaar als de dag van de curretage. En nu? Geen 2017 baby, maar zullen we allemaal duimen voor een 2017 zwangerschap?