Even hierop in haken. Ze heeft in dit topic genoemd waar ze woont, in een ander topic 2 namen van dr kinderen. Dus zo 'anoniem' ben je dan niet. En hoeveel mensen zullen omstreeks begin september '16 hun partner verloren zijn met een jonge tweeling, welke ook in haar handtekening hebben gestaan. Als je iemand irl kent is het niet zo moeilijk om met de eerste zin of de 3e zin te koppelen aan die persoon. Echter, ik ben van mening dat iemand zoals Tienn haar verhaal hier kwijt moet kunnen zonder dat ze lastig gevallen wordt. Iemand kunnen linken wil niet zeggen dat je het recht hebt op stalken.
He wat verschrikkelijk Tienn. Ik ben van mening dat je je verhaal gewoon kwijt moet kunnen hier en ik geloof echt niet dat je dit verhaal zou verzinnen (was het maar zo). Sterkte en een hele dikke knuffel meis!
Dat moet ik eerlijk toegeven, ben hier nog niet zo lang echt heel actief op het forum. Maar ik weet dat er inderdaad mensen zijn die echt nog heftigere dingen verzinnen als dit ja... Tienn hoe gaat het met je?
Jeetje wat een narigheid Tien. Alsof het al niet erg genoeg is allemaal. Ik hoop dat deze persoon eens tot inkeer komt en jou met rust laat. Sterkte, ik leef met je mee, al heb je daar niet veel aan..
Ja, je hebt gelijk. Ik schrok nogal toen ik dit allemaal las, dus ik heb een deel uitgelegd. Het voelt namelijk niet fijn als mensen aan je verhaal twijfelen.. ik zeg niet dat jullie dit doen maar toch. Ik weet dat ik zoiets naast me neer moet leggen maar goed. De paasdagen, tja ik heb niks met feestdagen dus het waren gelukkig geen extra zware dagen. Wel soort van gevierd met mn mannetjes. Vandaag gaat het wel gewoon maar doorgaan of zoiets.
Inderdaad gewoon naast je neerleggen. Als je er iets over kwijt had gewild had je uit jezelf wel inhoudelijke uitleg gegeven lijkt mij. Je hebt dit topic niet geopend om de nieuwsgierigheid van de lezers te bevredigen, maar om je ei kwijt te kunnen na het verlies van je partner. Gelukkig ben je de Paasdagen redelijk doorgekomen. Hoe verloopt momenteel het contact met je werk? Want het reïntegreren viel toch te zwaar schreef je laatst.
Lief dat je het vraagt. Het contact met werk verloopt goed, ze zijn gelukkig erg begripvol en meedenkend. Het re-integreren viel inderdaad te zwaar, en om eerlijk te zijn gaat het werk zelf mij helaas ook steeds meer tegen staan. Misschien dat dat minder wordt als ik wel weer ga werken, misschien dat ik toch naar andere mogelijkheden ga kijken. Maar dat is voor later.
Gelukkig heb je het niet extra lastig gehad de afgelopen dagen. Hoe gaat het met je kinderen? Moeilijk wat je werk betreft. Zit je nu nog in ziekteverlof oid?
Respect voor jou Tienn, dat je je staande weet te houden. Fijn dat je de afgelopen dagen bent doorgekomen. Gelukkig heb je je 3 kleine kereltjes die je een hoop liefde zullen geven. Kan me voorstellen dat je werk je tegenstaat. In je werk kom je heftige dingen tegen die veels te confronterend zijn voor in elk geval op dit moment. Fijn dat ze begripvol zijn. En wie weet kun je een andere taak wat oppakken zodat je wel weer wat afleiding hebt buiten thuis en de kids om. You go girl. En laat je niet gek maken door één of andere idioot die je stalkt. Die persoon is jouw aandacht niet waard en je energie gaat op aan andere veel belangrijkere dingen.
Ja klopt. Het is inderdaad moeilijk, maar niet het belangrijkste nu. Met de jongens gaat het wel. Al is N. de laatste tijd wel erg snel overstuur, maar dat zal de combinatie van alles wel zijn. De tweeling doet het naar omstandigheden goed, zijn alweer 9 maanden. Voor m'n gevoel heb ik maar 2 maanden écht van ze genoten. Maar dat komt wel weer.
Nou dat heb je natuurlijk ook! De tijd er na is overleven geweest..elke strohalm die je vond vast gegrepen. Lukt het je vooruit te kijken?
Mwa de ene dag wel, de andere niet. Maak mij wel vaak zorgen om de toekomst met m'n mannetjes, maar meer dan vechten kan ik niet doen.
Logisch dat je je zorgen maakt over de toekomst dat is normaal. Ik denk dat het vanzelf beter zal gaan. Het is ook niet niets wat je doet voor 3 ukkies❤. Ze mogen blij zijn met zo'n mama. Heb je nog wat leuks in het vooruitzicht en lukt het soms al is het maar kort te genieten van dingen? En lukt het ook soms iets (leuks) voorjezelf te doen.?
Echt tijd/iets leuks voor mezelf niet.. N. hangt heel erg aan mij momenteel, waardoor ik het moeilijk vind om weg te gaan. Misschien is het wel weer eens goed om iets te doen. Genieten van kleine dingen lukt gelukkig wel als ik geen hele erge baaldag heb.
Door het nieuwe forum zullen veel mensen je topic even kwijt zijn. Maar hopelijk vinden veel mensen je snel weer.
Ik heb alle pagina's terug gelezen en wat kan ik zeggen, wat een ontzettend verdrietig verhaal en wat ben jij een doorzetter en wat hou jij je toch goed. Respect voor jou! Wat ontzettend naar dat je al zoveel jaar wordt gepest door zo'n hopeloos figuur, wordt tijd dat degene een leven zoekt en jou met rust laat.