Eerlijke meningen gevraagd! Raar verhaal :-(

Discussie in 'Onderzoeken en echo's' gestart door Betty Barclay, 1 apr 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Berte

    Berte VIP lid

    24 feb 2011
    7.026
    3.840
    113
    Vrouw
    Thuis
    Heel veel sterkte.
     
  2. Betty Barclay

    Betty Barclay Fanatiek lid

    29 apr 2011
    3.304
    0
    36
    Zuid Holland
    Bedankt weer allemaal! Ik lig inmiddels in mijn eigen bedje. Dat scheelt al een hoop. Alleen dat klotegas. :( Het gaat echt door heel mijn buik heen. Soms hangt het een kwartiertje rechts en dan denk ik bijna dat ik een blindedarmontsteking erbij heb. Dan trekt het weer naar boven en duwt het tegen mijn middenrif. Blegh
    Als ik dit vooraf had geweten dan had ik erop gehamerd dat ze extra goed zouden zorgen dat dat koolzuur allemaal weg was voor ze me gingen hechten.

    Nou, hoop dat ik voorspoedig herstel en misschien zondag even lekker in de tuin kan liggen. Daar kijk ik naar uit.

    Bedankt voor jullie medeleven en lieve berichten!
     
  3. manaolana

    manaolana Niet meer actief

    Fijn dat je lekker thuis bent Betty!

    Ik herken het ook het gas. Mijn tip (beetje gênant maar hè 🙈 ) gewoon lekker scheten laten als je moet. Ik ben daar normaal nooit van haha maar het gas moet er toch op een bepaalde manier uit... en ook al zit het niet echt ín de darmen het schijnt wel echt te helpen.

    Sterkte en geef je lichaam en geest rustig de tijd om zich te herstellen. Het is allemaal niet niks wat je hebt meegemaakt. Niet alleen de afgelopen dagen maar als ik het zo lees de afgelopen jaren.
     
  4. Nath91

    Nath91 Bekend lid

    2 jun 2015
    525
    3
    18
    Ass. Filiaalmanager
    Heel veel sterkte en een spoedig herstel gewenst.
    Verschrikkelijk zeg!
     
  5. xElles

    xElles VIP lid

    24 mei 2013
    9.575
    2.232
    113
    Poeh wat klinkt het allemaal heftig zeg..
    en idd maar goed dat jouw man je niet mee naar huis heeft genomen.

    Hoe gaat het nu met je? Ben je lekker thuis of mag je gauw naar huis?
     
  6. Springday

    Springday Fanatiek lid

    20 mei 2014
    1.409
    0
    36
    Heftig! Heel veel sterkte!
     
  7. Jiseb

    Jiseb Fanatiek lid

    4 mrt 2015
    2.054
    955
    113
    Ik wil je heel veel sterkte wensen! Het is niet niks en voelt zo verschrikkelijk oneerlijk. Nu ik je verhaal lees, voel ik de pijn in mijn hart weer. Zet 'm op met herstellen en hopelijk schijnt ooit de zon weer in je leven! 😘
     
  8. Tess27

    Tess27 Fanatiek lid

    31 jul 2013
    3.477
    1.140
    113
    Almere
    Sterkte lieverd..
    Je bent weer aardig heen en weer geslingerd, heftig.
    Neem de tijd voor jezelf.

    Dikke knuffel
     
  9. Betty Barclay

    Betty Barclay Fanatiek lid

    29 apr 2011
    3.304
    0
    36
    Zuid Holland
    Ha meiden,

    Even een korte update. Inmiddels dag 4 na de operatie en we gaan langzaam maar zeker vooruit. Ik kan al wat vaker op de bank zitten en ben van diclofenac en paracetamol over op alleen paracetamol. Het koolzuurgas is opgelost gelukkig!
    Ben inmiddels ook "ongesteld" geworden en de pleisters zijn van mijn hechtingen af. Het zijn allemaal babystapjes maar ik koester ze. Hoop morgen even een rondje om het huis te kunnen wandelen!

    Liefs BB
     
  10. Meissie1001

    Meissie1001 Fanatiek lid

    6 aug 2013
    1.880
    358
    83
    Vrouw
    Reizen, fotografie
    Breda
    Ik kan me niet voorstellen wat jij (en je man) moeten voelen na al die jaren van verdriet...
    Ik weet het; je kunt maar 1 kant op en dat is vooruit maar ik had t al zwaar na 2.5 jaar, 3 mk en 18 maanden geen positieve test meer behandeling na behandeling...
    En je blijft zo positief klinken. Natuurlijk ben je dit niet altijd maar je bent een voorbeeld voor velen.
    Sterkte, beterschap, knuffel en alle goeds voor de toekomst... ik gun jou alles waar je nog van droomt... het zal de pijn niet wegnemen maar wellicht de toekomst weer zonniger maken.

    Liefs
     
  11. Zonnebloem92

    Zonnebloem92 VIP lid

    4 dec 2012
    10.846
    4.213
    113
    Vrouw
    Zuid Holland
    Heel veel sterkte en beterschap, dat je maar snel de oude mag zijn.
     
  12. Laverna

    Laverna Actief lid

    13 mei 2015
    217
    0
    16
    NULL
    NULL
    Heel veel liefs BB, xxx
     
  13. Ladylola

    Ladylola Fanatiek lid

    19 sep 2009
    4.832
    1.234
    113
    Naarbij Amsterdam ;)
    Och lady toch! Vreselijk dat je zo lang hebt moeten wachten! Jij was n.b. ook een spoedgeval. :(

    Dat gas is vreselijk vervelend. Heb er na mijn eileider operatie ook last van gehad. Je hele buik blaast op als een ballon en je schouder doet zeer. Dat duurt een dag of 3/4 en daarna was het bij mij grotendeels weg.
    Alleen moet je wel echt fysiek herstellen, dus neem die tijd dan ook. Staat zeker 2 weken voor! En dan mentaal ook nog! Neem die tijd ook, echt! Ik heb dat jaren nooit gedaan en je krijgt alles als een boemerang terug. Ik wil je heel veel sterkte wensen.
     
  14. Betty Barclay

    Betty Barclay Fanatiek lid

    29 apr 2011
    3.304
    0
    36
    Zuid Holland
    Hoi meiden,

    Even mijn topic weer omhoog gehaald.
    Vandaag had ik controle in het ziekenhuis en gingen we de operatie op video bekijken. Best bizar om jezelf van binnen te zien.
    De aangedane eileider was bizar groot en paars en je hoefde geen dokter te zijn om te zien dat het ding weg moest.
    Maar, helaas was dat niet alles. De dokter vertelde me dat ze een aantal endometriose-plekken hebben gevonden. Dat kwam echt als een volslagen verrassing, want buiten een pijnlijke eisprong heb ik een lichte menstruatie waar je de klok op gelijk kan zetten en ik kan het zelfs af met inlegkruisjes. Echt een menstruatie om doorheen te fluiten dus. Volgens mij past dat helemaal niet echt bij endo-klachten.

    Het meest vervelende was dat ik niet door deze dokter geopereerd ben en ze vertelde me met schaamrood op de kaken dat de arts die me WEL geopereerd heeft de plekken gemist heeft. Anders hadden ze in 1 moeite door weggehaald kunnen worden nu ik toch onder narcose was. Ze hebben het pas gezien op de videobeelden achteraf. Nu bood ze me aan om me alsnog te opereren maar daar heb ik voorlopig vriendelijk voor bedankt.
    Ik ga nu maar per direct aan de pil. Een nieuwe pil, die Zoely heet en die natuurlijke hormonen bevat ipv chemische rotzooi. Ben heel benieuwd. De pil schijnt ook bestaande endometriose-plekken rustiger te maken en ik heb toch geen kinderwens meer.

    Maar, even serieus. Hoeveel pech kan je hebben?
    Ik heb 2 weken zelf moeten smeken en leuren om verder onderzoek
    Daarna heb ik een megagrote bbz die blijkbaar enorm gemist is op alle echo's en waar ze net op tijd bij zijn
    Daarna wacht ik 14 uur nuchter op een operatie die uiteindelijk zo laat plaatsvindt waardoor de beste arts me niet meer kan opereren
    Doordat die beste arts me niet opereert mist de andere arts endometriose
    En nu zou ik eigenlijk weer onder het mes moeten...

    Ik word er gewoon droevig van al dit gezeik :(
    Ga nu aan de pil en dan ga ik een half jaar NIET aan EMC denken en gewoon lekker mijn leven leven. Ik ben er echt he-le-maal klaar mee

    ps. Verder gaat mijn herstel voorspoedig! Bloed niet meer, heb nog maar een beetje pijn en ga maandag weer werken. Kan niet wachten
     
  15. Do1981

    Do1981 VIP lid

    9 dec 2016
    5.483
    3.341
    113
    Jemig, wat een verhaal. Wat een pech allemaal. Soms lijkt het wel alsof dat soort dingen ook nooit alleen komen. Heb tot nu toe alleen meegelezen, maar wil je veel sterkte wensen. Wens je toe dat al het geluk nu dan ook samen in 1 keer komt ☀️.
     
  16. Betty Barclay

    Betty Barclay Fanatiek lid

    29 apr 2011
    3.304
    0
    36
    Zuid Holland
    Ik ook! Ik heb al een staatslot gekocht ;)
     
  17. Logan

    Logan Niet meer actief

    Jeetje BB.. wat waardeloos allemaal :(
     
  18. nizzie86

    nizzie86 Fanatiek lid

    25 jan 2017
    4.172
    5.147
    113
    Mijn god, vrouw. Wat jij allemaal hebt moeten doorstaan... :(
     
  19. rocketscience

    rocketscience Fanatiek lid

    16 feb 2015
    4.272
    3.239
    113
    Vrouw
    Jemig BB, het houdt gewoon niet op voor jullie! Ik vind het echt heel kwalijk allemaal en heel erg rot voor je.

    Begrijp je besluit om rust te nemen ook heel erg goed. Als ervaringsdeskundige op het gebied van endometriose zou ik je willen aanraden om, mocht je in de toekomst weer naar een arts hiervoor gaan, absoluut een ander ziekenhuis uit te kiezen. Er zijn een aantal ziekenhuizen hierin gespecialiseerd en erasmus hoort daar vooralsnog niet bij.

    En waarschijnlijk is je dit al lang verteld met kijk uit maar de zoely en verhoogd risico op trombose. Wil je absoluut niet bang maken maar het is een risico waar veel vrouwen niet van op de hoogte zijn.
     
  20. Betty Barclay

    Betty Barclay Fanatiek lid

    29 apr 2011
    3.304
    0
    36
    Zuid Holland
    Nou, ik heb me er net in geprobeerd te verdiepen maar ik kom er op internet vooralsnog niet uit. 2e generatiepillen zijn veilig, 3e generatiepillen worden als slecht gezien en dit is een zgn 4e generatiepil, oftewel categorie "overig". Er staat bij dat er nog niet bekend is hoe het met de risico's op trombose zit omdat de pil te jong is.
    Heb jij andere info toevallig? Of een link?

    Ik ben een ex-roker die door dit hele gedoe weer is gaan roken sinds kort van de stress, maar ik stop morgen. Ga GEEN pil slikken en roken tegelijk. Vandaag kan nog even iedereen de *&^$&UIU krijgen en rook ik wat ik kan
     

Deel Deze Pagina