Dat was ik appelsientje , ik had ook groenige afscheiding en dat was niet elke x als ik naar de wc ging maar werd wel steeds vaker de antibiotica heeft geholpen het groene monster is helemaal weg en moet nu nog 3x slikken dan is het klaar weer , ik zou dan toch even antibiotica vragen infectie is gevaarlijk voor de zwangerschap en de beeb ik had ook geen jeuk trouwens mijn dokter zei dat je dat bij een infectie niet hebt en dat de afscheiding van schimmel is wit en brokkelig en heb je veel jeuk infectie is tijd groen
Hoe doen jullie die vernoemingen? Ja ze gaan de lay-out vast mer finetunen nu dames feedback kunnen geven. En dank je poolvos. Maar Friese naam voor jullie? Jullie willen graag de traditie behouden? Ben niet zo dat ik specifiek een nieuwe naam ga knutselen, maar moet wel beetje origineel zijn. Dacht ook dat ik vet origineel was. Twee jaar na haar werd er een J.acky L.oïs geboren....was een vriendin van een vriendin...ik huh heeft die ons kaartje gezien ofzo? Nee die naam had ze al lang...toeval of niet? Ach ja beter goed gejat dan slecht bedacht toch En paar maanden terug straat achter ons een J.ackie L.ewis geboren. Ja Donut wordt weer een uitdaging ook voor jullie zeg, twee namen en dan toch weer beetje origineel en matchend met de kids. ..en idd ik haak dan ook weer af bij eenzelfde naam in mijn omgeving. Maar ja heb die naam al eigenlijk sinds Lo geboren is...Beetje misschien hetzelfde verhaal als de mensen die Lo's naam omgedraaid hebben, hahaha. Kijk het nog even aan tot woensdag appelsientje en anders ff bellen?
Huh me84 nee joh kan toch niet nu al? De beeb weegt amper 150 gr en is 13cm. Baby ligt nog heel diep in de buik volgens mij.
Jeetje dat zie je al duidelijk haha bij mij is het helemaal plat als ik lig..misschien dat de baby meer naar achteren ligt ofzo
Jaa stom is dat dat hadden we met J. ook alleen dan veel andere schrijvwijzes. Ik irriteer me nog steeds aan mensen die J.aylinn schrijven ipv gewoon J.aylin alsof je die dubbele N uitspreekt .. nee..dus weg ermee! Word weer wat ja..en dan helpt mijn vent ook nog eens niet mee.. volgens mij kwam ik bij de andere twee ook met alle suggesties en riep hij ja of nee.. Zal hem vanavond nog een keer Hannah voorleggen soms moet hij iets 5x horen voordat hij het wat vind. Laatst kwam hij met de naam: Bobbi voor een meisje..
Haha tis toch echt de baby hoor! Mijn bm ligt lekker vooraan in m'n buik, daarom ook al zo'n behoorlijke buik als ik sta
Hier m'n bolle buik ! Dochter liet zich ook al met 18 weken van buitenaf zien dus lag ook lekker vooraan en deze ook weer!
Zo wat een buik al! Bizar dat je het al zo goed ziet hoe en waar het ligt. Voelen jullie het ook allemaal al? ik nog niet. Voelde mijn zoontje ook pas bij 19 weken. Soms denk ik wat te voelen. Maar dan weer helemaal niks.
Af en toe maar wel minimaal gisteren dacht ik het echt duidelijk te voelen maar nu twijfel ik toch weer haha Jeej de babywatcher word morgen geleverd
Misschien de naam op de koelkast hangen? Zodat die er een beetje aan kan wennen? Kan je helaas niet helpen met namen, kan zelf ook al vrij weinig bedenken behalve de meisjes namen die we hebben liggen dan. Jongens namen is helemaal een ramp. Wij willen het liefst een naam die je niet vaak hoort met een M of L en dan het liefst de M haha. Dat beperkt ons ook wel heel erg. Zag hier Milo voorbij komen die staat ook op ons lijstje maar nog niet helemaal overtuigd
Wauw me84, dat is duidelijk te zien!!! Dat duurde bij mijn zoon echt wel veeeeel langer voordat ik dat zag. Wel gaaf! En yeaahhh banners zijn terug en je hoeft niet meer helemaal naar boven te scrollen Onze kids heten (stiefzoon ) D.ylano R.afael en L.yam J.oshua. Deze kleine man krijgt ook een naam met een y erin. We hebben al een paar kanshebbers. Voor een meisje hadden we Ivy, vond ik zo'n leuke naam.
Wauw vet grappig dat je dat al zo kan zien als je op je rug ligt ! Ik voel af en toe wat maar is nog niet erg duidelijk het is ook niet elke dag ik denk dat mijn placenta dit x voor ligt , wij gaan voor een engelse naam onze dochter heeft ook een engelse naar en ja wij vernoemen onze kids onze dochter heet naar de oma,s en deze jongen of dame zal naar de opa,s heten dus is wel iets lastiger als het een meisje is maar het komt wel goed maar ja die engelse naam dus het valt niet mee voor een jongen vind ik zrlf jaxx of liam wel leuk maar liam hoor je heel vaak en logan vind ik ook een bijzondere voor een meisje vind ik marley nog steeds t mooiste maar weet niet hoe manlief er over denkt we hebben nu erg weinig tijd samen dus hebben het daar eigenlijk niet over
Jax en logan hadden we ook, maar is hetzelfde als met namen als Vayen en j.aylin, van die mode namen. Net zoals in mijn tijd velen : kim joyce tamara nicole esther chantal. Ik ben zelf de eerste in het rijtje Baalde ook al zo dat mijn dochters naam wat meer hoorde. Stond toen niet eens in de top 100. Daarna rond de 75 en in de top 50 Ooh echt bizar dan me 84, ben je van jezelf heel slank dan? Want enige wat ik voel is me speklaag
Hmm smiley's doen het niet. En tis lastig je kan het niet voorspellen soms. Donut wist ook niet dat die naam zo'n opmars ging maken. En je ziet het vooral veel door die prenatal foto's. Kijk altijd daarop van oke wat zie ik vooral voorbij komen. En als ik het te vaak zie, haak ik wel af.
@Ladylola Precies! Ik kijk ook altijd bij prenatal..hoeveel Sophie'tjes en Jaydens je daar voorbij ziet komen is niet normaal haha ook Dex,Liam ect Dan haak ik al af, vroeger zat ik met 3 meiden in de klas die dezelfde naam hadden als mij..vond dat altijd zo stom. Ik weet zeker dat mijn kids hier op school niet met een naamgenoot komen, onze dochter misschien op de middelbare wel maar verwacht dat bij N.ovan niet. Heb ook een naam op mijn lijstje staan die waarschijnlijk iedereen wel kent, maar is nog niet zo veel gegeven Ik ben vrij slank maar ik voel ook alleen mijn speklaag als ik lig hahaha
Mijn dochter heet S.aar I.sabelle. Mocht iemand nog leuke jongensnamen weten die daarbij matchen, let me know! Extra inspiratie is natuurlijk altijd welkom! Grrr vanavond gesport en ik merk nu toch echt wel tijdens de lessen dat m'n buik in de weg gaat zitten. Logisch natuurlijk en een beetje gezeur , maar baalde er ff van!