Hallo allemaal.. Ik zit ergens behoorlijk mee. Ik ben heel erg onzeker over mijn uiterlijk. Het belangrijkste ga ik in juni aanpakken (gbp). Mijn tanden staan ver uit elkaar dus geen mooi gebit, maar dat is het ergste niet. Sinds een aantal maand beginnen mijn tanden ontzettend te verkleuren. Het enige wat ik drink is water, thee, koffie en slimpie suikervrije sinasappel ranja. Zou het van de slimpie kunnen komen? Dat drink ik al 3 jaar, maar het is echt iets van de laatste tijd..
Thee en koffie kunnen je tanden zeker verkleuren, evenals bijvoorbeeld een antibioticakuur. En ik weet niet of je rode wijn drinkt, maar dat is ook een enorme boosdoener. Weet je of het echt een verkleuring is of is het meer aanslag? Die aanslag kan je tandarts namelijk heel goed verwijderen.
Je hebt kans dat de mondhygieniste de aanslag kan verwijderen hoor, omdat het echt van de laatste tijd is zoals je benoemd? Ik zou erover bellen om een afspraak te maken. Dan gaan ze zoutstralen geloof ik.
Heb het nu zo'n 2 maand denk ik. Ik drink geen alcohol dus dat kan het ook niet zijn. Ik heb in mei weer een afspraak bij de tandarts. Dan zal ik het aangeven
Koffie en thee idd ik krijg daar ook aanslag van op mijn tanden maar de mondhygieniste kan dat er perfect weer afhalen
Ik vind het gewoon heel erg raar.. in een tijd van een paar maand. Daarvoor nooit gehad. en nu ineens gewoon bij bruin af.. Das toch vreemd?
Het kan ook komen van een infectie of antibiotica. Toevallig dat ik dit laatst met de tandarts besprak omdat mijn zoontje beetje grijze tanden heeft. Even tandarts bellen. Ze kunnen het dan altijd bleken.
Koffie en thee zijn daarin de boosdoeners. Ik ga altijd 2x per jaar naar de mondhygiënist en die krijgt mijn tanden weer mooi schoon. Sinds ik elke dag flos en rag is het trouwens sowieso minder.