Zijn er nog dames die nog steeds lekker aan het kleuren zijn. Kon het topic nergens meer vinden dus dacht open even een nieuwe. Ik heb er een tijdje even geen tijd voor gehad maar ga het toch maar weer oppakken. Vind het zo ontspannend. Heb mezelf dan ook weer verwend met extra potloden. Zodra ik beginnen ben zal ik wel wat delen. Nou ben benieuwd naar jullie creaties. Brinsa
Ik heb wel allerlei kleurboeken maar ben momenteel meer aan het handletteren dan aan het kleuren. Ik vind het beide leuk om te doen en dan ook te combineren (kaartjes maken enzo)
Ik doe het ook, ik maak ze ook zelf en ik ontwerp borduurpatronen van mandala's en die borduur ik. Ik vind het heerlijk om te doen, ik word er erg ontspannen van. Voor mijn verjaardag krijg ik fineliners in 36 kleuren, stiften in 60 kleuren en Faber castell polychromos potloden.
Lovetrust dat klinkt ook erg leuk..zijn dat van die mooie sierlijke letters? SG2007 oh borduren vind ik ook zo heerlijk! Ik heb ook faber castell polychromos potloden, vind ze heerlijk. Ik heb vandaag potloden van prismacolor premier besteld en een nieuw kleurboek(terwijl ik er nog genoeg heb liggen). Maar die patronen teken je dus zelf? Heb je misschien een foto van de mandala's die je borduurt?
Ik kleur ook nog steeds nu bijna 2jr denk ik. Mandala's vind ik persoonlijk niet zoveel aan. Ik ben nu bezig met Animorphia van Kerby Rosanes. Hoewel ik er niet veel tijd voor heb.
Hoi, Ik teken de borduurpatronen allemaal zelf. Ik kan niet wachten om mijn potloden te krijgen. Nog even wachten...
Grappig, want ik houd juist helemaal niet van die hele drukke platen. Dan wordt het echt een chaos in mijn hoofd, weet ik niet waar ik moet beginnen en met welke kleur ik moet beginnen, hahaha. Helemaal onrustig word ik dan. Mandala's vind ik echt rustgevend, ook om naar te kijken .
Wauw wat mooi zeg! Ik ben ook niet echt meer van de mandala's ik kleur nu in het romantic country boek van eriy. En heb vandaag van Johanna basford magical jungle besteld
Ik heb ook kleurboeken voor volwassenen maar betrap me er toch op dat ik regelmatig iets inkleur in de kleurboeken van de kinderen. In de volwassen kleurboeken zitten kleine dingetjes maar die grote vakken in een kinderkleurboek zo mooi egaal mogelijk ingekleurd te krijgen hou ik wel van. Of lekker in een groot vak hard beginnen en dan uitvlakken... Ben misschien gewoon nog op kinderniveau qua kleuren. Maar in de kleine kantjes die volwassen boeken geven kan ik niet echt hard beginnen en dan uitvlakken.
Elise ja dat heb ik soms ook wel. Ik kijk ook vaak op YouTube naar tutorials voor tips en ideeën en omdat ik ook dat erg ontspannend vind
Ik kijk regelmatig op pinterest voor inspiratie maar pfff wat een prachtige platen staan daarop zeg, daar lijken de mijne echt niet op
Dames heb me nieuwe potloden binnen. Ze zijn van prismacolor en het zijn echt de beste potloden die ik ooit heb gehad dus ik kan ze jullie allemaal aanraden!