Afgelopen maandagmiddag heb ik een terugplaatsing van een 5 dagen oude cryo gehad. Ik ben de hele week al hartstikke verkouden, niezen/hoesten.. heb zelf daardoor geen goed gevoel over deze terugplaatsing. Vanmorgen getest, dus 6 dagen na terugplaatsing. Negatief Ben ik te vroeg om toch iets te verwachten of had ik al wat moeten zien? Ik heb getest met sensitest, daarmee kan je 4 dagen voor de verwachte menstruatie testen.
Je zit nu op 11 dpo. Ik weet niet hoe gevoelig de sensitest is, maar je zou een kv 2v5 kunnen proberen. Daarvan weet ik dat ze heel gevoelig zijn. En it aint over till the fat lady sings.. dus zolang je niet bloed mag je gewoon hoop houden hoor
Ik gebruik progynova en utrogestan, ik ga pas bloeden als ik daar mee stop. Ik zal eens kijken naar de gevoeligheid, dankje
Bij utro adviseer ik altijd te testen op 15 dpo. Is hij dan nog negatief dan stoppen met de utro. Maar op 11 dpo kan je nog hoop hebben hoor
Ik heb geen verstand van de medicatie e.d. maar de maand dat ik zwanger raakte was ik na mijn eisprong echt flink ziek, griep, flinke koorts echt belabberd.. En in die maand is het gelukt
Ik heb afgelopen maandag ook een cryo terugplaatsing gehad. Ben gisteren begonnen met testen. Geen medicatie gebruikt. Eigen cyclus. Ik zie op mijn kV 2v5 testen lichte tweede streepjes. Maar 6 dagen na terugplaatsing is nog erg vroeg. Het kan nog alle kanten op.
Ja hele lichte streepjes dat wel. Heb een foto toegevoegd. Morgen weer een testje doen. Heb wel veel last van mijn buik en rug.
Het is nog vroeg. Ik had 6 dagen na terugplaatsing van een 6 dagen oude cryo een heel licht streepje. Ik zat toen dus op 12dpo. Ik denk dat als ik een dag eerder had getest mijn test ook wit zou zijn geweest. Ik had deze al bijna weggegooid Het duidelijkste streepje had ik op de clearblue plus. Kv was tuur, dipstick ook, action heel licht en clearblue licht maar duidelijk positief. Succes! Het kan echt nog!
Ik zit inmiddels op 10 dagen na tp van een 5 dagen oude cryo. Nog steeds negatieve testen, dus deze poging is weer mislukt Elke keer worden er goede embryo's teruggeplaatst, waarom lukt de innesteling dan niet?
Ach balen meid... hebben ze al testen uitgevoerd om te zien of je geen genetische afwijkingen hebt? Niet dat dat altijd goed nieuws brengt hoor... Bij mij konden ze geen afwijkingen vinden, maar toch werd ik ofwel niet zwanger ofwel ging er iets mis in een heel vroeg stadium. Ik heb in totaal 7 terugplaatsingen nodig had om eens goed zwanger te zijn en te blijven. Ik ben wel voor die 7e terugplaatsing overgestapt naar een andere kliniek en daar ben ik beide keren bij de 1e terugplaatsing zwanger geraakt.
O wat balen weer Hier een soortgelijke ervaring als Yaraah. De overstap was succesvol. Wellicht eens een second opinion aanvragen en wat dieper onderzoeken?