@LW85 ik zou de moeite niet nemen om helemaal naar het ziekenhuis te gaan. Als het moet, kan je ook bij de huisarts je bloeddruk laten meten, of vragen of de huisarts langskomt. Dat lijkt me een mooi alternatief.
Jaatje, hier zijn de klachten aardig verdwenen. Verwachtte ik al wel een beetje, daarom niet gebeld. ik heb iedere keer "overal" last van, maar het gaat ook steeds weer over. Ik denk dat ik gewoon nog even mag door kwakkelen
Hier net bij de vk geweest.. de kleine ligt helemaal ingedaald (dat verklaard het vele plassen in de nacht) Voor de rest was ook alles goed! Ze zei zo dan kan de kleine dame over 1,5 week eventueel al komen Nou ik kreeg toen bijna een hartstilstand Haha laat haar nog maar lekker 4 weken zitten
Even een update van mij (sorry voor het hoge ego gehalte). Ctg was prima. Nog steeds maar 1cm ontsluiting waardoor strippen niet ging. Nu afgesproken om af te wachten en als bevalling niet komt word ik maandagavond opgenomen om in te leiden. Ik hoop echt niet dat het zover komt want door de ks geschiedenis heb ik met inleiden 43% kans om opnieuw met ks te eindigen. Vk gebeld om haar ook bij te praten. Ze raadde me het alternatieve circuit aan om de baarmoeder wat te prikkelen. Is niet echt iets voor mij, maar ze had er goede ervaringen mee en ik heb toch tijd genoeg, dus dat gaan we proberen. De dag erna (vrijdag) gaat de vk me dan toch nog proberen te strippen. Alles om inleiden te voorkomen En ondertussen wachten we maar weer braaf af haha.
Bo, fijn dat de kleine er klaar voor ligt. En tja, wanneer de baby dan komt, dat blijft de verassing Mamalara, jammer dat er nog niet gestript kon worden. En wat ga je precies doen in het alternatieve circuit? Hoop voor jou dat de kleine zich snel uit zichzelf zal melden!
Owjee @MamaLara ik snap dan heeeeel goed dat je niet ingeleid wilt worden Hopelijk begint het dan toch echt vanzelf
En wanneer ga je dat doen mamalara? Ben benieuwd of het werkt?! Las een tijd terug ook zoveel over voet reflex therapie op deze site.
Komt even vh leesbankje af Hier was ik ook onder beh vd gyn , maar moest op het eind ook naar de vk Dit omdat de bevalling gedaan wordt door de klinisch verloskundige . Bij complicaties komt de gyn pas om het hoekje kijken Zo was het hier in ieder geval. Mogelijk ook bij jou?
Donderdagochtend acupunctuur, vrijdagmiddag strippoging bij de vk. Ik heb ook gehoord over voetreflex, maar de vk had hier goede ervaring mee. We zullen zien wat het gaat opleveren
Hi meiden, Mag ik gezellig mee kletsen? Ik ben 36 weken. Begin het nu wel heel spannend te vinden. Bij elke gevoel denk ik dat de bevalling al gaat beginnen. Gisteren bij gynacoloog geweest en baby lag al laag maar moest nog wel nog dieper. Dit is mijn eerste dus vind het wel eng dat ik straks moeder ben. Hoe ging dat bij jullie? Was het heel erg wennen of ging het eigenlijk wel van zelf?
@Doeline Spannend he! Hier ging het eigenlijk wel vanzelf. Het was niet meteen liefde op het eerste gezicht (klinkt ook naar), maar wel vanaf seconde 1, een enorm verantwoordelijkheidsgevoel. Toen madam uit het ziekenhuis was liep eigenlijk alles redelijk soepel. Natuurlijk valt het me ook wel eens zwaar, vooral nu met een meid van 16 maanden en me niet tiptop voelen, maar over het algemeen vind ik het heerlijk en heel natuurlijk.
Ik vond het best heftig om moeder te worden. Hield meteen ontzettend veel van mijn kindje maar voelde me ook enorm onzeker. Dit stukje had nooit iemand mij verteld Het was bij mij echt niet alleen een roze wolk..
Welkom! Ik had juist wel meteen een roze wolk en een gevoel van 'dit is hoe het moet zijn, jij hoort bij ons'. Klef he, haha. Voelde gelijk heel natuurlijk, ik heb me ook nooit heel onzeker gevoeld ofzo. Geen idee waardoor ik zo reageerde. Ik denk dat iedereen anders reageert, het niet te voorspellen is en vrijwel alles normaal is. En ook al is het niet gelijk een roze wolk, uiteindelijk komt het altijd goed
Welkom doeline! Ook hier geen roze (blauwe) wolk gezien bij de eerste in het begin Eerste halve dag voelde sowieso beetje onwennig. Ik was bevallen en ineens had ik een kind. Maar dat wende snel. En inderdaad dat verantwoordelijkheidsgevoel meteen. Dat maakt het ook zo onzeker soms. Maar het is onvoorwaardelijke liefde, dat absoluut! En zo gauw de bevallingstermijn nadert, is het logisch dat je het spannend gaat vinden. Bij de eerste weet je helemaal niet wat je moet verwachten. Je hoort en leest zoveel verhalen. je moet het echt proberen over je heen te laten komen. Voor iedereen is het anders. Succes met de laatste loodjes, en geniet ervan!
@Doeline welkom. Spannend he! Ook hier even moeten wennen aan onze nieuwe gezinssituatie. Maar wel meteen tot over mijn oren verliefd. @MamaLara spannend! Hopelijk doet de acupunctuur wat en mag je misschien wel op 5 mei bevallen. Ook wel leuke datum toch?! @bo1986 fijn dat ie al mooi ingedaald is! Hier vandaag ook controle gehad bij de vk. Onze kleine is nog verre van ingedaald. Zeeft er nog helemaal los boven. Vk ging er ook niet meer van uit dat ie voor de bevalling nog zou gaan indalen. Net als zijn of haar grote zus dus. Die heeft dat ook nooit gedaan. Mijn geluk is dan ook dat ik dus maximaal 1 keer per nacht hoef te plassen..
Jammer @teuntje83 dat het niet heeft doorgezet @MamaLara spannend, ben benieuwd of het effect gaat hebben.. @Doeline welkom meid, het is ook heel spannend!! En ik denk idd dat iedereen het anders ervaart, maar de liefde voelde ik echt meteen.. wel was ik onzeker maar dat groeide!!
@MamaLara spannend allemaal maar mag ik vragen waarom je zoveel kans hebt op een ks als je ingeleid gaat worden? 43 % vind ik behoorlijk hoog.
Geen idee eigenlijk, dat zijn de statistieken. Ik weet wel dat het litteken een kwetsbare plek is. De gynaecoloog zei dat ze daarom maar met halve dosering opwekkers werken en dat inleiden daarom soms niet lukt. Of je krijgt juist een weeenstorm die te zwaar is voor het litteken en dan grijpen ze in. Ik denk dat die factoren de kans op ks zo groot maken. Daar baal ik wel van, dat maakt het nog spannender, maar het is eenmaal niet anders.