Ben wel even benieuwd, versturen jullie nog (verjaardags) kaarten? Ik doe het zelf eigenlijk altijd nog wel, vind het zelf ook altijd leuk om kaartjes te ontvangen. En wat zouden jullie doen, halverwege juni is het kindje van vrienden van me jarig. Bij deze mensen komen we verder niet over de vloer. Maar app contact is er zeer regelmatig. Wat zouden jullie doen, verjaardagskaartje voor de kleine wel of niet sturen?
Ik stuur alleen kaartjes als ik niet naar de verjaardag kan komen of als iemand zijn/haar verjaardag niet viert. Anders kom ik gewoon langs met een cadeautje en bel of app ik nog even op de dag zelf.
Ja, ik verstuur kaartjes, zeker naar de kinderen in mijn omgeving. Maar wij wonen in het buitenland en kunnen dus nooit op een verjaardag komen. Toen wij wel naar verjaardagen gingen nam ik vaak een kaartje mee bij het cadeau.
Ja, ik vind kaartjes sturen en krijgen leuk. Ik stuur niet alle volwassenen een kaartje. Die app of bel ik ook wel als ik niet heem kan gaan. Kinderen stuur ik een kaartje.
Ik verstuur een kaartje als we niet naar de verjaardag gaan. Wat zelden voorkomt eigenlijk. Als we wel naar de verjaardag gaan, altijd een kaartje bij het cadeau.
Stuur eigenlijk bijna nooit een kaartje. Ga altijd even langs met een verjaardag. Wel stuur ik wel eens felicitatiekaartjes mbt. Bruiloft,jubilea en geboorte. Ik zou een kaartje naar het kindje sture
Hmmm eigenlijk niet, soms wel als ik erom denk, maar eigenlijk ben ik heel slecht in dit soort dingen.
Ik stuur alleen nog kaartjes naar mijn neefje en naar mijn oma. Naar mijn oma stuur ik trouwens geregeld nog een kaartje. Bijvoorbeeld als het pasen is of lente of als de kids weer nieuwe schoolfotos hebben dan maak ik een speciale foto kaart. Dat mensie vind dat nog zo leuk en zeker als er dan foto's van haar achterkleinkinderen op staat.
Ja hoor bij zulke gelegenheden stuur ik zeker een kaartje! Veel familie woont ver weg dus ik ben niet altijd in de gelegenheid om langs te gaan, dan is een kaartje het minimale wat ik kan doen. Overigens ben ik wel groot fan van online kaarten kopen en versturen, ideaal!!
Nee, ik ben er mee gestopt. Alleen de (schoon)ouders krijgen een kaartje. Of er moet een speciale gelegenheid zijn, jubileum ofzo. Ik was altijd zo'n type die iedereen kaartjes stuurde, maar we kregen steeds minder terug. Vooral van naaste fam. vind ik het tegenvallen als je altijd en eeuwig post stuurt, en amper of nooit wat terug hoort.
Ja ik stuur regelmatig kaartjes. Wanneer iemand jarig is of ziek is of gewoon zomaar (dit doe ik dan wel alleen bij familieleden/vrienden)
Versturen eigenlijk niet maar koop altijd een cadeau + kaart voor de meeste mensen waar ik op verjaardags visite kom. Wordt zelf ook blij van kaartjes.
Eigenlijk nauwelijks. Voornamelijk als we een geboortekaartje krijgen en we zijn niet van plan (snel) op kraambezoek te gaan..
Ik stuur regelmatig kaarten maar mijn grootouders, uiteraard met foto van de kinderen. Overigens zijn mijn grootouders ook de enige mensen die ik zou willen feliciteren met hun verjaardag maar waar ik niet mee app. En gezien de afstand zie ik ze ook niet vaak in het echt. Een kaart met foto's vind ik een leuke manier om contact te houden, naast bellen natuurlijk. In jullie situatie: kinderen vinden het vaak erg leuk om echt post voor zichzelf te krijgen. Dus ik zou dan zeker een kaartje sturen. Kleine moeite en wordt vast goed ontvangen!