Nog meer die voor een 3e kindje gaan?

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Nikki15, 17 mrt 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Tegeirian

    Tegeirian Fanatiek lid

    27 sep 2016
    1.218
    215
    63
    Vrouw
    @A88 Hm, ik zie niks op de laatste test helaas.

    @SaartjeHussein Wat verwarrend zo. Balen dat je nu nog geen duidelijkheid hebt ☹️.
    Én balen dat je geen lang weekend hebt.

    Pffff, ik ben zo blij dat het weekend is. Mijn hemel, wat een drukte op mijn werk. En maandag ook extra werken om een grote klus te doen.
     
  2. Tegeirian

    Tegeirian Fanatiek lid

    27 sep 2016
    1.218
    215
    63
    Vrouw
    Vertelde ik al dat een collega van mij zwanger is? Nou ja, dat is dus zo. Superleuk! Maar ik moet me echt serieus inhouden om er niet uit te flappen dat wij ook bezig zijn. Hahaha, erg toch .
     
  3. MamaSaartje

    MamaSaartje Fanatiek lid

    13 mrt 2017
    1.050
    1.277
    113
    Nou hier toch einde verhaal. Flinke veeg roze vanmiddag. Ik ga me echt voornemen om de volgende maanden niet meer zo vroeg te testen, vind het echt zonde van mijn geld gewoon. Deze cyclus heeft dus 27 dagen geduurd, netjes dus. Waarschijnlijk ga ik gewoon weer terug naar mijn cyclus van 28 dagen zo. Ik ben wel ietsiepietsie teleurgesteld maar verbaasd ben ik niet met hoe weinig we hebben geklust rond de eisprong. Ik kan er wel mee leven. Op naar de volgende ronde.

    Nieuwe NOD is dan woensdag 31 mei heb ik net uitgerekend.

    A88
    Ik zie helaas ook niets. Ongesteld is voor mij ongesteld maar voor jou is dat misschien anders. Vervelend die onzekerheid!

    Tegeirian
    Amen, sister. Hier weer een crazy drukke werkdag gehad weer. Wie gaat er op Bevrijdingsdag nou een energiecontract in orde maken! Blijkbaar half Nederland dus :confused: Ben echt blij met het weekend. Ik snap helemaal wat je bedoelt met dat je het graag zou willen vertellen dat je ook bezig bent. Ik heb het wel aan een aantal collegas verteld maar voor de rest houd ik het ook geheim.

    Elisabetta
    Tijdje niets meer gehoord, alles goed?
     
  4. Tegeirian

    Tegeirian Fanatiek lid

    27 sep 2016
    1.218
    215
    63
    Vrouw
    LIJSTJE

    PROBEREN
    Brondy - 32 jaar - 10e ronde - NOD 9 mei
    Lovingmyboy - 30 jaar - 4e ronde - NOD 11 mei
    Melian - 37 jaar - 3e ronde - NOD 14 mei
    Hartjesdief - 32 jaar - NOD 21 mei
    Tegeirian - 35 jaar - 3e ronde - NOD 26 mei
    SaartjeHussein - 33 jaar - NOD 31 mei
    Bubbels84 - 32 jaar - NOD ??
    Nikki15 - 36 jaar - NOD??
    Niki86 - 29 jaar - NOD ??
    Vlinder1983 - 33 jaar - begint eind mei

    ZWANGER
    Elisabetta - 29 jaar - uitgerekend 25 december - jongen/meisje

    AFSPRAKEN
    16 mei - Elisabetta - intake + echo
     
  5. MamaSaartje

    MamaSaartje Fanatiek lid

    13 mrt 2017
    1.050
    1.277
    113
    LIJSTJE

    PROBEREN
    Brondy - 32 jaar - 10e ronde - NOD 9 mei
    Lovingmyboy - 30 jaar - 4e ronde - NOD 11 mei
    Melian - 37 jaar - 3e ronde - NOD 14 mei
    Hartjesdief - 32 jaar - NOD 21 mei
    Tegeirian - 35 jaar - 3e ronde - NOD 26 mei
    SaartjeHussein - 33 jaar - 3e ronde - NOD 31 mei
    Bubbels84 - 32 jaar - NOD ??
    Nikki15 - 36 jaar - NOD??
    Niki86 - 29 jaar - NOD ??
    Vlinder1983 - 33 jaar - begint eind mei

    ZWANGER
    Elisabetta - 29 jaar - uitgerekend 25 december - jongen/meisje

    AFSPRAKEN
    16 mei - Elisabetta - intake + echo


    Even mijn ronde erbij gezet.
    Ik vind het zo jammer dat mijn biologische klok zo goed werkt. Gewoon om 6 uur wakker vandaag! :confused:
     
  6. Lovingmyboy

    Lovingmyboy Bekend lid

    14 jan 2014
    982
    19
    18
    Nou hier nu op cd 24 eisprong waarschijnlijk op cd 18 gehad.. gemiddelde cyclus is 28 dagen en had vanmorgen negatieve test ben waarschijnlijk te vroeg. Al een uur nu bliksemschicht steekjes in mijn onderbuik geen idee wat dat kan betekenen . Heb al 2 dagen rommelende darmen en diarree . Misschien dat het daarmee te maken heeft..
     
  7. Nikki15

    Nikki15 Bekend lid

    16 mrt 2017
    839
    377
    63
    @Lovingmyboy buikgriep heerst! Hier ook allemaal gevloerd geweest :(
    Hopelijk snel weer opgeknapt!
     
  8. MamaSaartje

    MamaSaartje Fanatiek lid

    13 mrt 2017
    1.050
    1.277
    113
    Melian en Nikki, hoe is het met jullie? Vooral Melian vrij stil de laatste tijd...
     
  9. Nikki15

    Nikki15 Bekend lid

    16 mrt 2017
    839
    377
    63
    @SaartjeHussein hey lady's!
    Gaat goed hiero. Ben met spanning aan het wachten tot het dinsdag is, dan krijg ik de echo. Ben benieuwd of ze kan zien of/wanneer er een eisprong aankomt. En morgen de uitslag van de bloedtest.

    Verder ben ik ook erg blij dat de dames morgen weer na school Gaan!!!! Pffdff.. ..ben al de hele ochtend politieagente aan het spelen
     
  10. MamaSaartje

    MamaSaartje Fanatiek lid

    13 mrt 2017
    1.050
    1.277
    113
    Nikki
    Spannend! Waar is de bloedtest voor (misschien heb je het al gezegd en ben ik het vergeten, mijn hoofd is een zeef :rolleyes:)?
    Op zich vond ik de vakantie wel relaxed. Weinig ruzie gemaakt onderling ook, veel buiten gespeeld. Had van mij nog wel een weekje mogen duren en van de kids zeker ook :D Maar goed, school vinden ze ook leuk en heeft voor mijn man ook wel voordelen aangezien hij echt aan het finaliseren is aan zijn scriptie.

    Vandaag een heerlijk dagje gehad. Alleen gekookt voor morgen en straks nog patatjes bakken voor vandaag, en wat opgeruimd en gewassen. Dutje gedaan tussen de middag en nu een steekje haken. Het leven kan slechter zijn :cool:
     
  11. Nikki15

    Nikki15 Bekend lid

    16 mrt 2017
    839
    377
    63
    Heerlijk relaxed dus @SaartjeHussein!
    Hier ook lekker Grieks gekookt, en meisjes vandaag weer op tijd naar bed!
    Ik al 3 dagen buikpijn....normaloter zou dat mijn ei zijn...nu heb ik geen flauw idee. Laten we hopen dat het is (dat zou al snel zijn!)

    Ik wilde graag nog een fysieke nacontrole na de curettage, en dat heb ik dus dinsdag. Hopelijk kan ze me vertellen of ik dus indd weer een eisprong heb gehad of dat er 1 aan zit te komen.
    Bloed heb ik laten prikken op HCG om te zien hoe hoog dat nog is...ben benieuwd!
     
  12. Tegeirian

    Tegeirian Fanatiek lid

    27 sep 2016
    1.218
    215
    63
    Vrouw
    @SaartjeHussein Ook in de 3e ronde zie ik. Me too. 3x is scheepsrecht toch, allebei op roze deze ronde ;).
    Klinkt als een lekker relaxed dagje. Altijd fijn!

    @Nikki15 Fijn dat dat kan zo'n nacontrole!

    @Elisabetta Alles goed met jou?

    @Melian Leef je nog ;)?

    Prima weekendje hier. Zaterdag had dochter een feestje van een vriendje van school. Moeders bleven erbij, dus weer een gezellige middag gehad. Over 2 weken heeft ze weer een feestje, van weer een vriendinnetje van school, wonen in Utrecht en is een feestje zonder ouders, dus al met een moeder van het vriendje van zaterdag afgesproken dat wij dan lekker een drankje in Utrecht gaan doen, anders blijven we maar heen en weer rijden :D.

    En vandaag een pyjama-dag. Ook wel eens lekker.
     
  13. Elisabetta

    Elisabetta Fanatiek lid

    3 apr 2017
    1.463
    412
    83
    Hoi, hier gaat het redelijk. Ben zo onwijs misselijk :( Weet niet meer hoe ik dit moet volhouden. Ik kan amper iets doen. Het eten blijft er gelukkig wel in, maar dat misselijke gevoel de hele dag is zwaar. Ik zit er even helemaal doorheen :(
     
  14. Brondy

    Brondy Fanatiek lid

    23 jun 2011
    3.660
    438
    83
    Overijssel
    Hi Ladies

    Heb lang niet gereageerd zag ik
    Maar helaas is het hier ook weer niet gelukt
    Dus door naar ronde 11
    Had best goede hoop deze ronde, maarja ach geduld hebben he, pfffffff

    Hoe gaat het met jullie?

    Saartje, dat is wel balen zeg Knuffel
     
  15. Elisabetta

    Elisabetta Fanatiek lid

    3 apr 2017
    1.463
    412
    83
    Jammer dat het niet gelukt is :( Ik duim voor jullie voor de volgende ronde!
     
  16. Nikki15

    Nikki15 Bekend lid

    16 mrt 2017
    839
    377
    63
    ow wat naar zeg Elisabetta, had ik ook bij mijn eerste. heel vervelend. succes!
     
  17. Nikki15

    Nikki15 Bekend lid

    16 mrt 2017
    839
    377
    63
    Hier een heel weekend (3dagen) buikkrampen gehad (precies 2 weken na de curettage). Net zoals ik altijd heb tijdens mijn ei...dus twijfel echt enorm of ik al een eisprong heb gehad. Weet ook niet of dat überhaupt kan want ik heb net de huisarts gesproken, B12 en vitamine D was goed (fijn!) en de HCG was 2 weken na de curettage (nog) 109. wat volgens het internet overeenkomt met een zwangerschap van 3/4 weken. Moest het morgen ook met de Gyn bespreken en hij gaf aan dat ik ieder moment vd dag mag langskomen en dat ze het ter plekke in de praktijk kunnen prikken...heel fijn zo'n meelevende huisarts!

    Nu hopen dat de Gyn morgen ook niks geks ziet en misschien al kan zien of mijn ei eraan komt of toch indd dit weekend was....
     
  18. Brondy

    Brondy Fanatiek lid

    23 jun 2011
    3.660
    438
    83
    Overijssel
    Ge bah dat lijkt me ook verschrikkelijk
    Heb je dat bij de vorige zwangerschappen ook gehad?
     
  19. Vlinder1983

    Vlinder1983 Bekend lid

    15 nov 2010
    681
    47
    28
    Vrouw
    #579 Vlinder1983, 8 mei 2017
    Laatst bewerkt: 8 mei 2017
    Wat jammer Saartje, Brondy en A88!
    Elisabetta: Wat vervelend die misselijkheid. Heb je daar eerder ook zoveel last van gehad? Vaak gaat het na het eerste trimester wel weer over, hoop ook dat dat bij jou het geval is (of nog eerder dat zou nog beter zijn).

    Gisteren heb ik mijn vrijgezellenfeestje gehad. Was super gezellig. We hebben een rondvaarttocht gemaakt, gebowld en daarna tapas gegeten. Gelukkig hebben mijn vriendinnen mij gespaard en hoefde ik niet ik een konijnenpak oid rond te lopen haha. Lekker subtiele verkleedkleding (sjerp en kroontje) dus vond het prima!

    Wat ik aan mijzelf merk (en waar ik heel erg van baal) is dat ik steeds minder met zwanger worden bezig ben. Het zit zo: Na de geboorte van onze tweede dochter (ze is nu net 2 jaar oud) heb ik altijd het gevoel gehad dat er nog een kindje ontbrak. Mijn vriend moest er heel lang niks van weten. Totdat hij mij een paar maanden geleden vertelde dat het hem ook erg leuk leek. Wauw dacht ik, dat had ik helemaal niet meer verwacht.
    Maar laatst zaten we in de auto en toen zei hij dat hij heel blij is met onze twee meiden en het gezin voor hem compleet voelt. En als ik nog graag een kindje zou willen hij dat goed vindt, maar dat hij dat vooral voor mij doet. En natuurlijk gaat hij net zoveel van dit kindje houden, maar hij is nu ook al heel tevreden. Nu denk ik, tjsa wat moet ik nou... zo moeilijk. Want het liefste zou ik hebben dat hij er ook voor 1000% achter zou staan en het niet alleen voor mij zou doen, maar ook voor zichzelf. :( Ik vind het zo jammer, want door deze opmerking (volgens mijn vriend heeft hij er altijd al zo over gedacht, maar dat heeft hij dan nooit duidelijk uitgesproken) gaat mijn gevoel ook langzaam weg.
     
  20. Tegeirian

    Tegeirian Fanatiek lid

    27 sep 2016
    1.218
    215
    63
    Vrouw
    @Elisabetta Oh bah, wat ellendig zeg. Veel sterkte.

    @Brondy Wat jammer zeg. En ronde 11 alweer. Wanneer is je NOD?

    @Nikki15 Inderdaad fijn om zo'n huisarts te hebben.

    Pfff, ben net thuis van mijn werk. Extra, want normaal ben ik vrij op maandag. En ik heb nog niet eens af wat ik allemaal wilde doen. Argh! Nou ja, zo mijn zoontje ophalen van school.
     

Deel Deze Pagina