Laatste loodjes en hormonen

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Zwartje, 8 mei 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Zwartje

    Zwartje Lid

    19 sep 2016
    51
    1
    8
    NULL
    NULL
    De laatste loodjes zijn in zicht en inmiddels lijkt het wel alsof mijn hormonen ook echt de pan uit vliegen... Herkenbaar voor iemand?

    Ik irriteer me vreselijk aan de meest simpele dingen, voel me bijna agressief soms. Dan kan ik ineens weer in janken uitbarsten.. Ik trek me alles 100 x erger aan dan nodig en relativeren kan ik pas savonds als ik in bed lig. Voel me een totaal ander persoon op het moment.

    Iemand die dit herkent of tips heeft? Ik zit stiekem gewoon te hopen dat de baby zich nu maar aandient, des te eerder voel ik me weer mezelf.
     
  2. Chocoladekoekje

    Chocoladekoekje VIP lid

    25 mei 2010
    7.799
    43
    48
    Heel herkenbaar! De hele zwangerschap weinig last gehad van hormonen, maar sinds een week overal om huilen en kan niets meer hebben. Van niemand... Gister heeft mijn man nog te horen gekregen dat hij niets voor me doet, terwijl hij hele weekenden aan het klussen is in huis, om zoveel mogelijk af te krijgen voor de baby komt, hij 's avonds de stofzuiger door het huis haalt, de afwas doet, van de week de zolder heeft opgeruimd, de planten uit de tuin heeft gegraven, omdat ik ze ergens anders wilde hebben, 's morgens langer thuis blijft om te helpen de meiden klaar te maken voor school... *oeps* Waar het uiteindelijk om ging? Ik wilde wel eens een beetje verwend worden. In het weekend een keertje mogen blijven liggen en een ontbijtje op bed krijgen ofzo... Daar denkt ie niet aan als ik het niet vraag en dan krijgt ie dus op z'n bordje dat ie geen rekening met me houdt :rolleyes: Besef me gelukkig vandaag weer hoeveel mazzel ik heb met mijn man en heb hem dat ook maar verteld haha! Zou fijn zijn als die hormoontjes snel weer verdwijnen ;)
     
  3. Suuzan

    Suuzan Fanatiek lid

    21 dec 2013
    1.805
    655
    113
    Ik ben 's avonds chagrijniger en wil eigenlijk geen drukte om me heen sinds een paar dagen. Ik denk hormonen en omdat ik minder goed slaap.
     
  4. Jedine

    Jedine Bekend lid

    2 okt 2012
    899
    38
    28
    NB
    Dit dus, werd gister door mn vriend gezegd haha. Ik wil niet chaggie doen maar ben zo moe, slaap al weken maar 3 a 4 uurtjes per nacht....de laatste dagen voel ik me ook geïrriteerd erbij. Ook merk ik dat ik de "drukte" van de oudste minder kan hebben, ze is lief en echt niet vervelend maar wel veel kletsen echt heel veel...
    Tja en nog niet de echte laatste loodjes, nog 10 weken te gaan (of 11....)
     
  5. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    16 nov 2007
    10.986
    116
    63
    Ja herkenbaar. Ik,heb ook echt moeite met drukte om me heen. Geluid van de tv-programma's van mijn jongens bijvoorbeeld kan me echt mateloos irriteren, (en dan staat het dus echt niet te hard) Verder gewoon behoefte aan rust om me heen. Geen zin meer in kinderen van een ander die bij ons willen spelen bijvoorbeeld:oops:
     
  6. Suuzan

    Suuzan Fanatiek lid

    21 dec 2013
    1.805
    655
    113
    Ugh, heb ik ook geen zin in. Dochter vroeg vanochtend of ze vandaag mag spelen met iemand. Heb toen gezegd dat er genoeg kinderen in de straat wonen waar ze mee kan spelen ipv iemand meenemen uit school.
     

Deel Deze Pagina