Hahaha Esila, lekker bezig. Straks wel extra veel koopplezier, omdat je niets meer hebt Ik ben vandaag ineens extreem moe en duizelig. Vorige zwangerschap ook wekenlang gehad, maar ik dacht stiekem eigenlijk dat het niet meer ging komen nu.. wel even pittig zo met een kleintje in huis..
Ja klopt baby-inkopen zijn erg leuk Hoe oud is je andere kindje Cynthi ? Ik Ook duizelig vandaag/lage bloeddruk. Ook herkenbaar van M'n andere zwangerschappen. Kan niet lang op Een plek blijven stilstaan.
Hallo allemaal, Mag ik meedoen? Mijn naam is Yvonne, 33 jaar en reeds moeder van een dochter van 1 jaar en 8 maanden. Ik heb in november een miskraam gehad en nu (eindelijk) weer zwanger. Mijn uitgerekende datum is 1-1-2018 en de echo staat voor 15 mei. Ik heb het eigenlijk alleen nog maar een goede vriendin gezegd en ook MvM nog niet ingeschakeld. De vorige miskraam was zo'n teleurstelling, ik had het toen net mijn familie verteld dat ik zwanger was. Met dit soort dingen zwelg ik liever in mijn eentje (met vriend dan) Hopelijk gaat het nu allemaal goed en met jullie ook allemaal. Ik begreep dat er helaas al 1 iemand zichzelf af heeft gemeld Voor de lijst: wij willen echt wel het geslacht weten!
Welkom Yvonne! Extra spannend dus.. Esila, mijn dochter is 1 jaar (en een maand) oud. Wat vinden jouw kids ervan dat er nog een eentje bij komt?
Oh dat is nog klein Cynthi Ik heb het nog niet verteld aan ze. Maar heb ze wel recentelijk gevraagd of ze een broertje of zusje zouden willen en dat antwoord was een volmondige 'ja' En als ik zie hoe ze omgaan met de baby van een vriendin denk ik echt dat ze het superleuk gaan vinden
Vandaag MvM op bezoek gehad. Een superknaller van een test dus goed nieuws. Ik mag zelfs nu al beginnen met plas verzamelen ipv met 6 weken dus goed teken lijkt me. Een geruststelling en iets zekerder van de zaak haha. Anderen ook al begonnen??
Hier vandaag ook MvM op visite gehad. Ook een knaller maar ben wel gewoon 6 weken. Ik vind het zo leuk, zo word het allemaal wat echter ofzo. Ik heb vrijdag ook de eerste echo dus een hele spannende en zenuwslopende week. Verder hier nog steeds veel last van overgeven. Alles wat ik eet komt eruit... brood, beschuit, soep, cornflakes, yoghurt of vla, alle soorten avondeten... drinken gaat gelukkig wel goed dus denk dat ik morgen van die goedemorgen drink ga proberen met van die granen ofzo erin... iemand anders nog tips? het is wel goed voor de lijn. Ben 7 kg kwijt sinds ik zwanger ben..., verder alleen moe. Hoe is het met de rest?
Jeetje wat heftig zeg! 7 kilo!!! mijn hemel! Ik hoop toch wel voor je dat het snel minder word zeg! Sterkte!
Wat fijn dat jullie knallers hadden! @Dodo balen dat je al zo misselijk bent. hopelijk lukt het met drinkontbijt. gelukkig blijft drinken wel binnen. ik heb nu alleen nog beetje last van mijn borsten en erg moe. ik denk dat eind van de week bij mij de misselijkheid ook gaat komen. zo ging dat elke zwangerschap en dan tot ongeveer 20 weken.
Ha meiden, Ik heb even bijgelezen. Wij zijn inmiddels op vakantie (we zijn in Israel, btw). Kan het iedereen aanraden; denk haast niet aan de zwangerschap en daardoor gaat de tijd veel sneller! Gelukkig niet al teveel last van kwaaltjes, behalve dan dat ik wat sneller moe ben maar dat kan ook door het warme weer komen. Ik kan niet zoveel online komen want de wifi is erg slecht hier. Zal af en toe wel even bijlezen! Sterkte iedereen met alle kwaaltjes en onzekerheden en veel plezier voor degenen die het binnenkort gaan vertellen! Laten jullie de reacties weten? Vind dat altijd zo leuk om te lezen!
Hoi meiden! Allemaal gefeliciteerd! Ik klets graag met jullie mee! Zoals het nu lijkt ben ik 13 januari uitgerekend. Ik heb een zoontje van ruim 9 maanden en ik vind het allemaal weer super spannend! Ik kan het ook nog niet helemaal geloven! Haha! Ik voel me ook prima! Behalve wat pijnlijke borsten en iets meer honger, merk ik er nog nog weinig van! Maar dat zal ook nog wel komen! Wat goed dat jullie mee doen met MvM! En fijn van de mooie testen! Ik ga me na de eerste goede echo ook weer aanmelden. Sterkte met de misselijkheid Dodo! Nu al 7 kilo!! Dat is wel veel zeg!
He meiden, Ik moest vanmorgen voor een echo om te kijken of alles weg was (ik kletste eerst ook mee maar kreeg vroege mk) en wat blijkt.. een prachtig minimensje met een kloppend hartje! Nou ik wist niet wat ik zag!! Zo bizar! Krijg nu ineens wel weer flinke buikkramp dus hoop dat dat niks is.. Echt... wat een achtbaan dit!