ESC 2017

Discussion in 'Films, televisie en nieuws' started by susanne85, May 2, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. amdaa

    amdaa VIP lid

    Mar 28, 2015
    9,670
    11,009
    113
    Tot nu toe zijn ze nummer 1 en 2, dus prima stemming van de jury's
     
  2. Victoria30

    Victoria30 Fanatiek lid

    Nov 1, 2016
    2,082
    320
    83
    Female
    Ben ik de enige die Portugal niet leuk vond? Ik ben best wel verbaast.
     
    dina88, Nimue and Strandbal like this.
  3. Luuz

    Luuz VIP lid

    Aug 16, 2008
    23,842
    2,610
    113
    Hier
    Het klopt sowieso niet. Cyprus die 12 punten krijgt haha
     
  4. jessy77

    jessy77 VIP lid

    Aug 9, 2007
    8,640
    5,947
    113
    Ik snap al die punten voor Portugal niet. Vond die juist afschuwelijk saai..viel er bijna in slaap bij
     
    dina88, Nimue, Betsy and 1 other person like this.
  5. Betsy

    Betsy Niet meer actief

    Nee dat blijkt wel uit je vriendelijke post.
     
  6. Betsy

    Betsy Niet meer actief

    Ja ik zag die evolutie, maar wat die aap nou op dat podium kwam doen... Misschien dat het rare dansje zonder hem niet zo leuk was . Ik vond het in ieder geval briljant :D
     
  7. DearDeer

    DearDeer Bekend lid

    Nov 10, 2016
    560
    3
    18
    NULL
    NULL
    Komt de winnaar....
     
  8. DearDeer

    DearDeer Bekend lid

    Nov 10, 2016
    560
    3
    18
    NULL
    NULL
  9. amdaa

    amdaa VIP lid

    Mar 28, 2015
    9,670
    11,009
    113
    Prachtig

    Geweldig dat het gewoon kan, prachtig ingetogen nummer, in eigen taal, met alleen gevoel en betekenis...
    En dan overtuigend gewonnen in halve finale, bij jury en bij de stemmers_in vrijwel alle landen

    Ik vind het echt top..
     
  10. bosi333

    bosi333 VIP lid

    Aug 1, 2006
    37,265
    6,790
    113
    Terechte winnaar...erg mooi
     
  11. jessy77

    jessy77 VIP lid

    Aug 9, 2007
    8,640
    5,947
    113
    Ik hoef dit nummer niet zo nodig op de radio te horen maar wat ik iig wel erg leuk vind is dat het songfestival volgend jaar weer eens in het zuide van Europa gegeven wordt
     
  12. yenolah

    yenolah Fanatiek lid

    Dec 12, 2008
    4,038
    83
    48
    Female
    fysiotherapeut
    Caldas da Rainha
    Yes! Portugal gewonnen. Feestje hier :D
     
  13. zonnestraal21

    zonnestraal21 Niet meer actief

    Ik vond het liedje niets, saai eigenlijk. Maar hij kon wel zingen. Iets wat je van 80% niet kan zeggen..



    PS. Ze kunnen beter zingen dan wat ik überhaupt kan. Maar als dat je land moet vertegenwoordigen.
     
    Zonnestralen likes this.
  14. Nimue

    Nimue Niet meer actief

    Jammer dat ogene niet in de top 10 is geëindigd, had het ze zo gegund. Ik had overigens op België gestemd. Het liedje van Portugal heb ik niet zo veel mee, zo eentonig. Maar al met al was het weer super dit jaar. Nu aftellen maar weer...
     
  15. Strandbal

    Strandbal VIP lid

    May 3, 2013
    8,890
    3,414
    113
    Jeetje iedereen op fb over de zeik dat we niet meer mee moeten doen. Ik vind 11e echt niet zo slecht hoor. Er is zoveel concurrentie, en er zijn acts die gewoon meer opvallen.
    Portugal vond ik zelf helemaal niks, maar leuk dat ze hebben gewonnen.
     
  16. amdaa

    amdaa VIP lid

    Mar 28, 2015
    9,670
    11,009
    113
    Het zijn jaarlijkse standaard copy-paste reacties.
    - het is doorgestoken politiek gestem (NL heeft bijna alle jury punten van oost europese landen gekregen)
    - alleen 'circus liedjes' winnen (ahum tja..)
    - niemand kan zingen behalve onze inzending (onzin)
    Enz enz
     
    Victoria30, MMarianne and Strandbal like this.
  17. MMarianne

    MMarianne Niet meer actief

    De televoting punten vielen tegen, snap ik ook echt niet, maar vijfde bij de vakjury en elfde totaal...ik vind het goed en ze hebben het ook gewoon goed gedaan, hebben het nergens laten liggen.

    Moet zeggen dat ik niet echt een favoriet had maar kan begrijpen dat Portugal gewonnen heeft en ook terecht gezien de vakjury en televoters.

    En wat betreft vriendjespolitiek, zal altijd wel blijven maar is al wel een stuk minder geworden in de loop der jaren...maar ben het over het algemeen wel altijd eens met wie er bovenin eindigen.
     
  18. Do1981

    Do1981 VIP lid

    Dec 9, 2016
    5,483
    3,341
    113
    Helemaal eens met amdaa. En van de 15 punten die NL had gekregen van de televoters kwamen er ook 10 uit België. (En wij hebben zelf ook 10 aan België gegeven - televoters). Wat we andere landen verwijten gebeurt hier dus ook.
    Maar uiteindelijk wint toch gewoon het liedje dat op dat moment het beste is en het beste aansluit. In dit geval was dat Portugal.
     
  19. Betsy

    Betsy Niet meer actief

    Precies, gezeur altijd.

    Ik vind al die 'circus acts' juist bij het songfestival horen!
    Ik heb genoten van die 3 ouwe lullen met dat rare been uit Moldavië. Ik vond dat jodelnummer briljant van lelijkheid. Moest enorm lachen om die Spanjaard die een heel liedje wist te vullen met de valse woorden 'do it for your lover' en vond Hongarije origineel met zijn 'holle bolle'.
    Gewoon een hilarische bonte avond :D
     
    Nimue likes this.
  20. MamavanLieverd

    MamavanLieverd VIP lid

    Dec 1, 2014
    7,394
    5,298
    113
    Ik snap eigenlijk wel dat ze het niet zo goed deden bij televoting. Ze zingen heel goed, maar het nummer blijft bij mij totaal niet hangen. Het is geen slecht nummer, prima voor op een album, maar geen single. Elke keer als ik het hoor, denk ik, o ja, zo ging het, best aardig.

    Zelf vond ik Portugal erg goed, kreeg er kippenvel van. Verder vond ik Azerbeidzjan (is dat zo goed geschreven op zijn nederlands?) erg goed ook en op de een of andere manier ook Hongarije (dat Roma nummer). Belgie vond ik ook een aardig nr. Wat ik niet zo goed begreep is dat Moldavie het zo goed deed bij de televoting, vond dat wel een grappig nr hoor, maar niet super en het is duidelijk jatwerk (we weten alleen niet waarvan, erg irritant....). Bulgarije vond ik ook wel goed en die jongen heeft een heel mooie stem, maar ik heb wel het gevoel dat hij veel stemmen heeft gehad op basis van leeftijd en het is natuurlijk wel bijzonder dat hij op zijn 17e zo'n volwassen stem heeft, maar dat zou geen factor moeten zijn in een volwassen zangwedstrijd. Maar misschien was hij ook wel 2e geeindigd als hij 25 was geweest ;).
    Mijn man vond Noorwegen goed.
    En wat ik al helemaal niet snap, was de inzending van Ukraine, ze hadden die band die tijdens het stemmen optrad moeten sturen :).
     

Share This Page