Start ICSI/IVF Dusseldorf 2016-2017

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Cassie21, 10 nov 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jolandadjk

    Jolandadjk Fanatiek lid

    22 jun 2014
    1.679
    182
    63
    @Nellie4 : hou je het wachten nog een beetje vol? Ik heb ook altijd gewacht tot de testdatum en keek dan ook hoe het het beste uitkwam... Ik duim nog even voor je door voor een positieve test!

    @Gezegend : voor jou ook spannend, wachten op een positieve ovulatietest. Hopelijk snel jullie eskimo aan boord!

    @Equivoque : ik kan me voorstellen dat je deze keuze hebt gemaakt. Nog twee nachtjes slapen en dan naar DD. Succes alvast met het gesprek!

    @Carmen2013 : het is ook lastig, zowel de keuze of je nog wel doorgaat als de keuze om te stoppen. Wij komen ook inmiddels al zover in het traject dat deze laatste keuze nu angstvallig dichtbij aan het komen is... Goed dat jullie wel beide achter de beslissing staan. Heb je wel mensen waar je mee er over kunt praten?

    Hier zijn we er vrijwel zeker van een poging in Gent te gaan wagen, maar we hebben nog wat vragen, dus daar moet ik weer achteraan. Daarnaast is mijn cyclus enorm in de war, ik ben 3 dagen overtijd (had afgelopen zaterdag ongesteld moeten worden) en heb dit ook bij eerdere cyclussen na een behandelcyclus nooit gehad. Vanmiddag toch maar getest (want je weet maar nooit), maar zoals verwacht niet zwanger. Maar wat dan? Er heeft volgens mij wel een eisprong plaatsgevonden. Ik heb op cd 19 een echo gehad in Gent en daar werd aangegeven dat ze op het echobeeld zagen dat er een eisprong was geweest aan de rechterkant...
    Pfff, afwachten maar weer...
     
  2. Gezegend

    Gezegend Actief lid

    9 dec 2012
    414
    0
    16
    NULL
    NULL
    @Jolandadjk bij mij raakt mijn hele cyclus in de war tijdens de behandelingen daarbuiten altijd netjes optijd. Wanneer Kun je starten in Gent? Wat is de reden dat jullie toch voor Gent hebben gekozen?

    Hier gister mijn eisprong dus vandaag worden de cryo's ontdooid..en hopelijk( hou mijn hart vast) zaterdag een TP..


    @Carmen2013 hoe gaat met jouw? Hebben jullie al gekeken naar andere mogelijkheden?

    @Nellie4 dan zou ik het testen inderdaad laten tot zondag( al hoewel ik het niet zou kunnen Haha te ongeduldig daarvoor) maar wat spannend! Ik duim voor jullie! Hoop op een dikke positieve test
     
  3. Equivoque

    Equivoque Fanatiek lid

    9 apr 2017
    1.046
    878
    113
    Vrouw
    @Jolandadjk, lastig zo'n cyclus die niet doet wat je wilt... En spannend, weer een behandeling in een andere kliniek. Hoop dat het voor jullie een beter resultaat oplevert!

    @Gezegend, wat spannend!!! Hoeveel hebben ze er uit de vriezer gehaald?

    @Nellie4, nog drie nachtjes slapen...

    Vandaag dus behandelplan besproken in DD. Er lagen veel eitjes klaar, rechts een stuk of 6 en links minstens 10! Voor de zekerheid ook nog even bloed geprikt voor de schildklier, dat was altijd goed maar inmiddels wel alweer ruim een jaar geleden. Dr C mailt morgen de uitslag.
    Ik krijg meriofert, trigger waarschijnlijk met decapeptyl en suprefact voor de luteale ondersteuning.
    Helaas bleek ik van mijn verzekering de medicatie niet bij Nij Geertgen te mogen ophalen, anders waren we meteen doorgereden. Het moest via ApotheekZorg, dat redden we niet meer voor sluitingstijd en we zijn morgen ivm een bruiloft niet thuis om het te laten bezorgen, dus dat was even paniek... Gelukkig wonen mij ouders daar in de buurt en die gaan het voor me ophalen, erg lief!
    En surprise, surprise: eenmaal thuis brak mijn menstruatie door dus kan zaterdag al beginnen! Dan ook weer de hele dag op pad dus weet nog niet hoe of wanneer we de spullen kunnen halen/brengen, maar dat komt vast goed!

    Vraagje: spuiten jullie 's morgens of 's avonds? Toen ik bloed aan het prikken was had de verpleegkundige tegen manlief 's ochtends gezegd, maar denk dat ik 's avonds makkelijker vind. Sowieso kan ik zaterdag waarschijnlijk pas 'savonds beginnen.
    Cetrotide moet wel altijd om 22 uur begreep ik.
     
  4. Nellie4

    Nellie4 Fanatiek lid

    25 jan 2017
    4.874
    7.937
    113
    @Equivoque Wat slim en ondeugend van je om een paar dagen utrogestan te slikken, ik denk dat ik daar zelf nooit aan gedacht zou hebben. Je hebt het daardoor wel mooi kunnen rekken, dus super mooi. En dan zaterdag al kunnen beginnen, tja en planningstechnisch komt het dan weer niet uit natuurlijk, dat heb ik dan ook altijd haha.
    Ik kan je niet helpen met je vraag over 's ochtends of 's avonds spuiten ik moest namelijk 2 dingen spuiten en het 1 moest 's ochtend en het ander 's avonds.
    Vind zelf 's avonds spuiten wel fijner.

    @Jolandadjk Dus de knoop doorgehakt. Ik ben benieuwd hoe het er in Gent aan toe gaat. Wat was voor jou doorslaggevend om voor Gent te kiezen?

    @Gezegend Dat wachten gaat me redelijk goed af. Weet je wat het is met dat testen, het kan ook negatief uitpakken (duh) en dan weet ik inmiddels van mezelf dat ik daarna best wel in een gat val. Nu heb ik nog iets van hoop en voel me daardoor beter. Kan dan ook beter omgaan met vragen als 'is er al een kleintje?' die ik vandaag weer lekker lomp, waar allemaal mensen bij waren, om mn oren kreeg. Maar dat terzijde :)
    Ergens kijk ik ernaar uit om te testen, maar ergens ben ik ook gewoon heel erg bang.
    Voor jou zaterdag ook een spannende dag. Hopelijk geen nare telefoontjes tussendoor en ligt er in DD een mooie Blasto op je te wachten. Weet je hoeveel er worden ontdooid?
     
  5. Carmen2013

    Carmen2013 Actief lid

    15 okt 2013
    207
    0
    16
    groningen
    Hallo...

    Gezegend heel veel succes morgen! Wij gaan nergens meer mee verder. Hier stopt het voot ons. We willen alleen een kindje van elkaar en anders niet.

    Jolandadijk gelukkig hebben we wel een antal mensen verteld dat we na NL toch naar DD zijn gegaan. Dus we kunnen er gelukkig wel over praten. Sommige mensen die wel wisten dat we in NL bezig waren hebben we niet verteld dat we door zijn gegaan in DD omdat er zoveel vragen van komen (wat heel logisch is ) maar dat vond ik te zwaar vooral omdat er elke keer weer een teleurstelling was.

    En nellie heel goed dat je zondag gaat testen, dat deed ik ook altijd als er wat was op de testdag zelf. Dit ging mij ook goed af, die ene dag extra maakt ook niet meet uit.. ik duim heel hard voor je
     
  6. Gezegend

    Gezegend Actief lid

    9 dec 2012
    414
    0
    16
    NULL
    NULL
    Helaas geen tp zijn net gebeld.
     
  7. Jolandadjk

    Jolandadjk Fanatiek lid

    22 jun 2014
    1.679
    182
    63
    Jeetje wat balen Gezegend! Hoeveel hadden ze er ontdooid? Ze waren bij jou allemaal direct na bevruchting ingevroren toch? Weer een maand wachten... sterkte meid!

    @ Nellie: nog 1 nachtje slapen... spannend meid! Ik duim nog even voor je door!

    @ Carmen: herkenbaar dat het tweeledig is als de omgeving ervan af weet... gelukkig heb je wel mensen om er over te praten.

    @ Equivoque: voor jou gaat het nu dus ook weer van start! Ik spoot ook zowel 's ochtends als 's avonds vanwege de hoeveelheid.

    Hier nog steeds niet ongesteld, denk dat ik een cyclus oversla... we kunnen niet anders dan afwachten...
     
  8. Nellie4

    Nellie4 Fanatiek lid

    25 jan 2017
    4.874
    7.937
    113
    Neeeee dat meen je niet!!! Oh wat een teleurstelling, dikke knuffel
     
  9. Equivoque

    Equivoque Fanatiek lid

    9 apr 2017
    1.046
    878
    113
    Vrouw
    Oh nee toch... Wat een ontzettende teleurstelling! Je leeft er zo naartoe en dan BAM, niks. Weer wachten.
    Een hele dikke knuffel!!
    Hoeveel hadden ze uit de vriezer gehaald? Dan zullen ze er de volgende keer misschien wel wat meer doen.
    En hadden ze niet ook nog onbevruchte eicellen ingevroren?
     
  10. Nellie4

    Nellie4 Fanatiek lid

    25 jan 2017
    4.874
    7.937
    113
    De test is negatief, zo wit als sneeuw :(
    Ik voel me super leeg.
     
  11. dame82

    dame82 Fanatiek lid

    29 sep 2014
    2.660
    957
    113
    Ik breek even in om Nellie een dikke knuffel te geven! Meis ik zou zoveel tegen je willen zeggen, maar weet toch het voor nu geen troost geeft! Wees lief voor jezelf en verwen je met alles dat je niet zou mogen als je zwanger zou zijn! Dikke digi-knuffel!!!!!
     
  12. Jolandadjk

    Jolandadjk Fanatiek lid

    22 jun 2014
    1.679
    182
    63
    Ach nee Nellie! Ook van mij een dikke knuffel! Ik weet zo goed hoe je je voelt! Heel veel sterkte!
     
  13. Equivoque

    Equivoque Fanatiek lid

    9 apr 2017
    1.046
    878
    113
    Vrouw
    Och Nellie, had het je zo gegund... Wat is het toch een wreed proces.
    Een hele dikke knuffel en veel sterkte vandaag!
     
  14. Carmen2013

    Carmen2013 Actief lid

    15 okt 2013
    207
    0
    16
    groningen
    Ach dames ... had zo gehoopt op eindelijk wat goed nieuws

    Dikke knuffel
     
  15. Nellie4

    Nellie4 Fanatiek lid

    25 jan 2017
    4.874
    7.937
    113
    @dame82 wat ontzettend lief van je dat je even inbreekt :)
    Ik zie dat je eindelijk je hysterscopie hebt gehad, hoe is het gegaan en is er wat uitgekomen?

    @Carmen2013 @Equivoque @Jolandadjk jullie ook bedankt voor jullie lieve berichtjes. Het is echt fijn als er mensen zijn die snappen hoe je je voelt.
     
  16. Jolandadjk

    Jolandadjk Fanatiek lid

    22 jun 2014
    1.679
    182
    63
    Hier een korte update vanuit mij:
    Keuze Gent is er door. Vooral gebaseerd op gevoel (ook het gevoel er alles aan gedaan te hebben), maar ook wel de duidelijkheid van het advies wat Gent gegeven heeft i.t.t. Düsseldorf die bij veel dingen aangaf dat het zou kunnen, maar... (zoals scratching, flushing, etc) en hier in het uiteindelijke behandeladvies (waar we nog specifiek naar gevraagd hebben via de mail) niet meer op terugkomen.
    Menstruatie nog steeds niet doorgebroken (ik zit inmiddels op cd 38). Gisteren voor de zekerheid nogmaals getest, maar zoals verwacht negatief (zou ook te mooi zijn om waar te zijn). Sinds gisteravond wel een klein beetje bruinverlies, dus hopelijk zet het de komende dagen door. Dan kijken wanneer we in Gent terecht kunnen voor een hysteroscopie en we willen waarschijnlijk (als het mogelijk is) in augustus weer starten, dus eerst lekker op vakantie en mijn lichaam nog wat extra rust gunnen (gezien deze zeer afwijkende cyclus).
     
  17. Gezegend

    Gezegend Actief lid

    9 dec 2012
    414
    0
    16
    NULL
    NULL
    @Jolandadjk Heel veel succes in Gent altijd je gevoel volgen als die bij Gent zitten moeten jullie dat zeker doen.

    @Nellie4 wat jammer nou had zo gehoopt op positief nieuws. Volgende cyclus gaan we knallen!

    De rest ook heel veel succes.
     
  18. Nellie4

    Nellie4 Fanatiek lid

    25 jan 2017
    4.874
    7.937
    113
    @Gezegend voorlopig ga ik niet knallen helaas, wij hebben besloten even een paar maanden te pauzeren, zijn sinds december non stop bezig geweest in de mmm en dat heeft er behoorlijk ingehakt. Nu ik ook sinds een paar weken last heb van hartkloppingen en angstaanvallen ben ik er wel van overtuigd dat het wat rustiger moet. Het moeilijkste bij deze beslissing was de realisatie dat er dan volgend jaar om deze tijd zeker nog geen kindje is.
    Ik begrijp dat @Jolandadjk in augustus pas weer begint en ik waarschijnlijk in september pas, dus alle hoop is op jou gevestigd :D en @Equivoque
     
  19. Equivoque

    Equivoque Fanatiek lid

    9 apr 2017
    1.046
    878
    113
    Vrouw
    @Jolandadjk goed dat jullie de keus gemaakt hebben en dat het goed voelt. Ik hoop dat het jullie veel gaat brengen! En inderdaad kun je jezelf nooit verwijten dat je er niet alles aan gedaan hebt, wat er ook gebeurt.

    @Gezegend hoe gaat het met jou? Moet toch ook een hele teleurstelling zijn geweest dat de tp niet doorging.

    @Nellie4 heftig om even een stapje terug te moeten doen, maar ook verstandig. Wat je zegt dat er dan volgend jaar rond deze tijd nog geen kindje is, is inderdaad erg confronterend. Vind oud&nieuw daarom ook echt een ramp, weer een jaar voorbij zonder kind of zwangerschap... Aan de andere kant geeft het misschien ook wel wat ruimte om weer een beetje met het leven buiten de mm bezig te zijn en niet te veel verwachtingen te hebben. Dat vond ik tussen de IUI en IVF ook onverwacht fijn, al was het vooruitzicht toen natuurlijk nog wel wat hoopvoller dan nu.

    De hoop is dus nu op gezegend en mij gevestigd... Maar ik voel me eigenlijk allesbehalve hoopvol :confused:. Het gaat nu zo snel en al wilde ik niets liever, ik merk dat ik toch echt wel bang ben voor wat er deze keer uit gaat komen. Op zich hebben we genoeg reden om hoop te hebben op een beter resultaat deze ronde, maar wat nou als ik net dat zeldzame geval ben met onbevruchtbare eicellen? Dan stopt het ook meteen voor ons, en daar ben ik eigenlijk nog lang niet klaar voor... Er zit niets anders op dan het maar af te wachten en er het beste van te hopen.
    Morgenochtend al de eerste fm, kan me niet voorstellen dat er al iets groeit na 4 dagen spuiten. Moest eigenlijk donderdag pas, maar dan zijn ze gesloten en ze willen dan liever een dag eerder kijken dan later.
    En dan zal ergens volgende week al de punctie zijn... Wat een verschil met het lange protocol!
     
  20. Jolandadjk

    Jolandadjk Fanatiek lid

    22 jun 2014
    1.679
    182
    63
    @Equivoque : succes morgen bij de fm! Hopelijk groeit er een mooi aantal eitjes!

    @Nellie4 : goed dat je even rust neemt, al herken ik ook heel erg je gevoel van de tijd die dan weer verstrijkt met nog steeds niet zwanger of een kindje in het vooruitzicht. Maar rust biedt ook positieve kanten voor lichaam en 'geest'...

    @Gezegend : hoe is het met jou?

    Hier eindelijk (op cd 40) mijn menstruatie doorgebroken... meteen contact opgenomen met Gent voor het plannen van de hysteroscopie. Helaas kan dit pas de volgende cyclus (het moet in de eerste helft van de cyclus en ze zitten tot 9 juni al helemaal vol), op 30 juni. Maar is aan de andere kant niet erg, we willen toch pas in augustus verder...
     

Deel Deze Pagina