Boodschappen doen bij de plus?

Discussie in 'De lounge' gestart door Deedee91, 21 mei 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. kristalhelder

    kristalhelder Bekend lid

    21 aug 2011
    743
    0
    16
    Ik heb toevallig net besteld bij de Plus, maar vind het best een dure winkel. Helaas nu geen andere keus, omdat ik ziek ben en echt boodschappen nodig heb. Jumbo hier bezorgd ook niet op mijn adres, dus dat is wel balen.
     
  2. Niicci

    Niicci Fanatiek lid

    1 apr 2013
    2.700
    49
    48
    Nederland
    Plus doe ik alleen boodschappen als ik "snel" wat nodig ben. Verder AH.
    Bij de AH hier is vlees een groente/fruit van betere kwaliteit.
    Tevens met huismerken AH ben ik goedkoper uit dan bij Plus (ook als ik daar eigen merk haal).
     
  3. Berte

    Berte VIP lid

    24 feb 2011
    7.026
    3.840
    113
    Vrouw
    Thuis
    Naar aanleiding van dit topic ben ik eens online gaan kijken en ze blijken hier sinds kort ook in mijn postcodegebied te bezorgen.

    Gratis bezorging bij 2 pakken magnum-ijs (ik offer me wel op :p) en nu maar afwachten wat de service is.

    Weet iemand of er een minimum bestelbedrag is voor die gratis smurf-knuffel?
     
  4. Debaky

    Debaky VIP lid

    22 apr 2013
    10.348
    5.392
    113
    Ik vind de Plus echt duur. Wij bestellen alles via de Jumbo en ben altijd veel goedkoper uit.

    Heb werkelijk nog nooit verrot fruit gehad, alles is altijd vers dus ik zweer bij de Jumbo.
     
  5. Jo79

    Jo79 VIP lid

    6 mei 2007
    25.063
    3.857
    113
    Ik vind de Plus hier niet zo fijn en best prijzig. Hier is een grote plus, maar er zijn regelmatig dingen uitverkocht. Ook met spaaracties, bij AH krijg je bij veel lagere bedragen al gratis dingen of plaatjes.
    Lidl en AH hebben meer mijn voorkeur.
     
  6. deesjuh

    deesjuh Niet meer actief

    Wij halen de boodschappen altijd bij de plus. Huismerk of wat dan ook smaken meestal het zelfde. Heel soms andere winkels. Prijzen verschillen weinig met elkaar.
     
  7. mariska165

    mariska165 Fanatiek lid

    4 jan 2009
    4.106
    624
    113
    groningen
    Ik bestel nu al een dik half jaar mijn boodschappen via de app bij de plus. Ik ben zeer tevreden. We doen het middels de pick upp point. Mijn man komt er langs vanuit zijn werk. Ideaal. Mijn man zet het in de keuken en ik hoef het alleen maar op te ruimen. Jumbo en ah hebben deze service nog niet bij ons. Maar eigenlijk vind ik de jumbo bij ons een drama. Ik hoor er meer mensen over. Of producten uit de schappen of niet leverbaar. En ik vind groente en fruit ook niet altijd denderend.
    Ik heb 1x bij de plus slechte sperziebonen gehad. Dit heb ik gemeld en kreeg keer erop gratis nieuwe zak .
    bij ons in de plus zit brood van de plaatselijke bakker, slijter er bij in de winkel en een slager. Als ik daarvan wat wil doe ik er extra notitie bij wat ik van ze wil en gaat altijd goed. Ik vind het super. En wat betreft prijs. Plus heeft ook veel eigen merk dus ik vind het best meevallen
     
  8. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.289
    10.260
    113
    Wij gaan voor de grote boodschappen naar de plus en voor aanbiedingen naar de ah. Wijzijn heel tevreden over de plus, goed vlees, groente en fruit.
    Sommige dingen van de oke zijn ook goed andere weer van plus eigenmerk.
    Bijvoorbeeld melkan verkopen ze bij de plus en daar halen we milde yoghurt en dat is de enige yoghurt die ik lust. Heel donker vloer brood is ook erg lekker.
    Hele fijne winkel waar ze vaak goede aanbiedingen hebben.
     

Deel Deze Pagina