Hallo allemaal, Misschien dat iemand me hier kan helpen/raad kan geven. Van 23 april t/m 27 april mijn menstruatie gehad. Op 11 mei een aardig positieve ovulatietest gehad. (toen pas begonnen met ovulatie testen) Gister 2 dagen voor NOD knalde de ovulatietest er echt uit, zwangerschapstest (Action early) negatief. Vandaag 1 dag voor NOD ovulatietest weer positief, zwangerschapstest (Kruidvat 2v5) negatief. Voor mijn menstruatie normaal erg last met gaan zitten door een gevoelige laag liggende baarmoeder, die ligt nu erg hoog is dicht en hard (dus lijkt me geen eisprong). Wel al een dag of 2 een beetje menstruatie achtige krampen. Dit heb ik normaal ook pas echt als ik mijn menstruatie heb. Al met al ik begrijp dus niets meer van mijn cyclus hihi......
Die van 11 mei is niet eens positief? Aardig positief bestaat helaas niet. Een ovulatietest is positief of niet. Elke vrouw heeft de gehele cyclus LH in haar lichaam waarop een ovulatietest met een tweede Streepje kan reageren. Daarom is een ovulatietest ook pas positief als beide streepjes minstens even donker zijn. Die van 22 mei knalt. Dikke kans dat je dus nu pas rond je eisprong zit! Zou er gebruik van maken als ik jou was voordat je je eisprong misloopt. Je NOD is dus 2 weken later dan je denkt. Als het een zwangerschap was, dan had je nu ook een duidelijke tweede streep op een zwangerschapstest moeten zien.
Zou het kunnen zijn dat je 2 keer je eisprong in een maand hebt ? verwachte vruchtbare dagen waren 8, 9 & 10 mei dus dat bedoelde ik ook meer met de ovulatietest van 11-5 ik ben te laat begonnen met testen. Naar mijn gevoel heb ik rond die datum ook mijn ei gehad, ik had namelijk slijm en pijnlijke onderbuik rond mijn eierstokken. Normaal is mn cyclus ook aardig voorspelbaar daarom vind ik die positieve ovulatietest zo voor mijn NOD ook erg vreemd.
Hoe lang gebruik je al geen anticonceptie meer en hoe waren je vorige cycli? Die van 11 mei is echt negatief, aangezien je ovulatietest nu positief is en een zwangerschapstest negatief zou ik gaan klussen! Denk dat je cyclus deze keer langer is dan je denkt en je dus nu je eisprong krijgt
Eens met de meiden hierboven. De test van 11 mei was negatief. Die van 22 en 23 positief (hij moet echt niet zo donker of zelfs donkerder zijn) hopelijk heb je geklust en succes met afwachten
Nee je kunt geen 2 eitjes in de maand hebben met zoveel tijd ertussen. Als er al 2 springen is dat vlak na elkaar ( mogelijkheid tot 2 eiige tweeling)
Vlak na elkaar springen ze ook niet, altijd tegelijkertijd! Zodra er een eisprong is geweest, ga je direct Progesteron aanmaken wat het proces van een ovulatie stopzet. Meerdere follikels zullen dus altijd tegelijkertijd gaan springen.
Denk eerder dat je nu je eisprong hebt... eerder zit er geen positief ovulatietest tussen. En mijn advies... probeer elke dag te testen met je ovulatie test... dan weet je zeker dat je hem niet mist
Die Van de 11e is niet positief. Misschien met het slijm enzo dat je lijf trachtte een eitje te laten springen maar dat het niet is gebeurd. Je test gisteren was zeker wel positief dus je lh piek is geweest. Vandaag of morgen uiterlijk je ei (Als ie nu wel springt). Hopelijk over 2 weken mooie test!!
Ik ben heel benieuwd hoe het gaat aflopen voor je! Ben je onregelmatig of aan het ontpillen - zou ik me aansluiten bij bovenstaande en denken dat je eisprong laat is dit keer. Heb je altijd super regelmatige cycli? Dan is de positieve test wel spannend nu!! Mijn eisprongtest werd ook weer positief een week na eisprong en daardoor raakte ik ook in de war - en het was wel degelijk door een zwangerschap. Ik weet niet waarop hij bij mij reageerde - want Hcg kan bijna niet, daarvoor was t nog te vroeg. Toch toeval dan misschien? Hou ons op de hoogte!