Voor de zwangerschap altijd tampons, maar helaas voelt dat nu heel onprettig. Dus ben veroordeeld tot maandverband.
Als je dan toch voor maandverband kiest lijkt me die variant frisser dan de syntetische always enz. Zo een wasbare van natuurlijk materiaal ademt veel beter daar beneden (tenminste dat denk ik want heb geen ervaring). Nadeel lijkt me als je onderweg bent en je je moet verschonen. Dan loop je dus de rest van de dag met vuile maandverband in je tas tot je thuis bent en ze weer kunt wassen.
Alleen speciale soorten maandverband, ben allergisch voor veel soorten tampons en maandverband. Maar ik slik eigenlijk altijd de pil 3/4 keer achter elkaar door, dus komt niet zo vaak meer voor.
Tampons. Ik heb een gruwelijke hekel aan maandverband en inlegkruisjes, dat vind ik van die ondingen. Begint gelijk zo te broeien. De eerste dagen moet ik elk uur wel verschonen, maar gelukkig vallen mijn menstruaties mee qua zwaarte en ben ik het ook niet vaak. Tampons zijn dus prima.
Ik gebruikte altijd tampons. Maar sinds mn bevalling niet meer, omdat het ontzettend veel pijn doet. Dus maandverband, wasbaar. Gezien mn kind in wasbare luiers zit vond ik het niet meer dan logisch om zelf ook wasbaar te gaan gebruiken. Heb het nu 1 menstruatie gebruikt en het bevalt uitstekend.
Voor mijn zw.schappen altijd tampons, nu kan ik zwaar ongi zijn en nog voelt het inbrengen van een tampon heel droog. Klinkt logisch toch.....
Tampons. Maandverband vind ik niets het gaat broeien. En met maandverband voel ik soms "lopen" en dat vind ik echt een naar, vies gevoel. Sorry beetje onsmakelijk.
Ik ben nooit zo heel erg ongesteld, gebruik alleen mini tampons en de laatste dag altijd een inleg kruisje.
Tampons! Met maandverband durf ik amper te bewegen zo bang dat ik doorlek :') dus kijk nu al uit naar weer een periode in de kraamverbandjes ahhahaha
Ik gebruik overdag vaak tampons en wanneer ik thuis ben maandverband alleen nu merk ik dat ik steeds gevoeliger reageer op maandverband dus niet kijken of ik ander soort kan vinden en anders toch maar voorledig overgaan op tampons, wat ik niet zou willen.
Altijd maandverband. Tampons vind ik echt niet fijn, gebruik het alleen als we gaan zwemmen en ik dus weinig keus heb haha
Wat een interessante topics toch! Ik gebruik altijd maandverband. Tampons heb ik vroeger een paar keer geprobeerd, maar wat een pijn! En ik bleef hem ook voelen zitten. Ik vond het ook een heel gedoe. Sorry, zal wel een vies verhaal zijn, maar hoe doen jullie dat? Je moet zo'n tampon inbrengen, dan zijn je handen helemaal vies en moet je ook je kleren nog weer aantrekken.
Ik voel die drukkers totaal niet. Fietsen weet ik niet, dat doe ik niet. Wel schuift het in bepaald ondergoed, het zit beter ib een boxer of slip. Ik heb ze van imse vimse en van een dame die ze zelf maakt. Absorberen perfect. Geen gebroei of wat dan ook. En voor iemand die zei dat het vies is om mee in je tas te lopen. Je hebt een wetbag. Ik druk ze gewoon bij mn zoontje zn luiers in thuis in de emmer en onderweg in een wetbag.
Maandverband. Sinds het drama met de mirena ben ik nogal kriegel geworden voor dingen in mijn lichaam die er niet horen Ik gebruik alleen tampons met zwemmen of in bad, als het echt niet anders kan dus.
Eigenlijk altijd tampons behalve snachts, dan maandverband. Ik vind het allebei niks maar dat broeierige gevoel van maandverband vind ik 10x niks.
Ik heb anders gestemd omdat ik maandverband én tampons gebruik. Cyclus van 26 dagen en drie dagen daarvan ongesteld. Alleen met tampon kan ik nog niet eens een uur weg dan loopt ie al over, dus ook maandverband erbij. Dit de eerste twee dagen. Derde dag alleen tampons. Daarna weer klaar...