bloedverlies maar toch hoopvol

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Indian 1980, 7 jun 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Indian 1980

    24 mei 2017
    18
    6
    3
    Vrouw
    Net eerste bezoekje gyn achter de rug na een hele week bloedverlies te hebben (laatste keer vannacht)... 3x rood bloed, telkens gevolgd door een dag of twee bruin bloed... en mijn borstenspanning was totaal weg, nog steeds trouwens... Maar was hoopvolle echo, vandaag net 7 weken, mijn ukjes hartje gehoord :) en volgens de gyn is alles ok, moet wel Utrogestan innemen, ben al ietsje ouder dan doorsnee 'nieuwe' mama, en ook al het derde babje, dus mijn baarmoeder blijkt iets brozer... Oudste kids weten nog van niks (nu 10 en 7) en dankzij mijn hoopvolle echo deze morgen wil ik toch zwijgen tot ik nog zekerder ben o_O Mijn vriend klonk voor de eerste keer echt positief en kan al niet wachten hem de echo te tonen vanavond... Het is zijn eerste kindje... héhé... moest er s uit, daar ik het hier (in thuisomgeving/werk) nog stil hou...:D en hiermee wil ik diegene die bloed verliezen een beetje oppeppen, 't is niet simpel, maar hup, we geloven erin!! :thumup:
     
    BakingSoda vindt dit leuk.
  2. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    Bij mijn dochter vanaf week 9 t/m week 27 meerdere keren pw bloedverlies gehad. gyn zei in week 27; als je volgende week nóg bloedt, gaan we haar halen. Vanaf toen geen bloedverlies meer gehad :confused:, ze is met 39.6 geboren.

    Bloedverlies zegt dus echt niet alles! Maar wil je wel sterkte wensen ermee, want het is zenuwslopend! weet er echt alles van.
     
    Indian 1980 vindt dit leuk.
  3. G83

    G83 Bekend lid

    29 dec 2014
    524
    3
    18
    Bij mijn beide dochters heb ik ook bloedverlies gehad. Bij mijn oudste zo erg dat het zeker twee uur lang bleef lopen, met de nodige doordrenkte maandverbanden. Beide meiden zijn kern gezond. Het zegt dus helemaal niets. Belangrijk is dat je geen krampen hebt.
     
  4. XmoonlightX

    XmoonlightX Niet meer actief

    En zelfs wel of geen krampen hebben zegt niks ;)

    Hier ook meerdere lichte bloedingen gehad.
    Fijn dat de echo goed was!!
     
  5. Indian 1980

    24 mei 2017
    18
    6
    3
    Vrouw
    helaas miskraam :(:cry: vandaag curetage... maar goede raad, als je je zwanger voelt, geniet er dan ook van en laat je maar extra verwennen... heb me nooit echt zwanger gevoeld en wel 6 x naar dokter geweest uit schrik, bloedverlies, borstenspanning die verdween, op het laatst heel harde hoofdpijn... maar iedereen deed alsof ik een panikeur was... en ik heb me veel te veel uitgesloofd, ook op momenten dat ik eigenlijk hartstikke moe en kapot was, hoop dat dat het leven van mijn pruts niet heeft gekost... :cry: maar zullen we nooit weten hé... Maar laat dit jullie niet afschrikken, integendeel! Volg jullie gevoel en geniet als dat goed zit! Veel succes aan iedereen!
     
  6. Pstjepiet

    Pstjepiet Bekend lid

    16 okt 2015
    667
    367
    63
    Oh bah, heel veel sterkte!!
     
  7. exciting

    exciting Fanatiek lid

    10 dec 2013
    3.172
    983
    113
    Vrouw
    Friesland
    Veel sterkte!!
     
  8. blues

    blues Actief lid

    29 jun 2011
    370
    6
    18
    Sterkte :cry:
     
  9. Rietje001

    Rietje001 Actief lid

    22 mei 2015
    133
    99
    28
    Vrouw
    Sudwest Fryslan
    Ach, wat ontzettend jammer, veel sterkte!
     
  10. BakingSoda

    BakingSoda Bekend lid

    1 mei 2017
    554
    187
    43
    Vrouw
    Veel sterkte....
     

Deel Deze Pagina