Ik wil graag zo'n soort bed kopen voor onze dochter die nu ze grote zus wordt, een peuterkamer krijgt. Heeft iemand dit bed van ikea en kan er een mening over geven?
Deze kun je uitschuiven toch? Een peuterbed vind ik persoonlijk zonde van m'n geld, wij hebben dus voor eenpersoonsbedden gekozen. Maar een uitschuifbed lijkt mij prima.
Bij ons sliepen ze ook in een 1persoonsbed na het ledikantje. De jongste kreeg zelfs.volr zijn 2e verjaardag een half-hoogslaper. Maar het bed is wel leuk wat je laat zien!
Geen ervaring met dit bed maar hier is mijn peuter ook meteen van ledikant naar eenpersoonsbed gegaan. Zonde van het geld. Je mag na een klein poosje dan weer een nieuw bed (+matras en benodigdheden) kopen.
Hier wel een peuterbed. Niet die van de foto, maar een andere. Wij vinden het heel fijn en niet zonde van ons geld. De oudste ligt er nu in en over een half jaar nummer twee. Over drie jaar nummer drie denk ik.
Ja dat vind ik ook. Wij hadden toevallig een uitschuifbaar peuterbedje gekregen. Leek ons handig want uit te schuiven tot een jaar of 8 bruikbaar stond er. Maar op een gegeven moment sta je een matras wat uit delen bestaat steeds te verschonen, wat ik erg onhandig vond. Ook met een 1 persoonsdekbed erop, want vanaf 4 jaar vond ik het peuterdekbed te klein worden, staat het ook wat opgepropt en niet passend. Ik zou hem dus nieuw niet kopen. Tweedehands/gekregen en dan weer verkopen/doorgeven vond ik hem wel handig maar dan gebruik je hem niet zo heel lang.
Ik vind het wel handig dat er (als je 'm niet uitschuift) niet zo'n grote opening zit waar ze uit kan vallen.. Onze dochter is heel bewegelijk in haar slaap en ligt elke 10 minuten in een andere pose.. Maar dus niemand met ervaring met dit bedje. Het is er eentje van ikea en ik wil natuurlijk wel een 'stevig' bedje. We moeten een eind rijden naar ikea vandaar mijn vraag..
Niet doen! Hebben dit bed ook gehad, was enorm gammel en wiebelig, frame was zo krom als wat en kraakte behoorlijk. Matras is in 3 delen, is niet handig opmaken.
Wij hebben dit bed ook. Herken totaal niet wat hier boven staat. Bed doet het hier prima. Enige wat vervelend is, is als het bed uitgeschoven is, het bed opmaken vanwege de meerdere delen matras. Verder tevreden over dit bed.