Beginnende minimalistische mama's gezocht!

Discussie in 'Mama en gezin' gestart door rijo, 5 mei 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jillzz

    Jillzz Fanatiek lid

    17 aug 2015
    2.126
    405
    83
    Oke ik heb het bewijs dat opruimen loont! Ik kom in een kastje gewoon een envelop tegen met een paar honderd euro. Wist helemaal niet dat die daar lag :D
    Nu ga ik geen nieuwe spullen daarvan kopen uiteraard, maar ik ga wel even verzinnen wat voor leuks ik er mee ga doen :p
     
    Daydreamy, Ligero, Sue87 en 2 anderen vinden dit leuk.
  2. Triangel

    Triangel Niet meer actief

    Oh dat is echt heel leuk zeg!
     
  3. rijo

    rijo VIP lid

    5 mrt 2014
    5.272
    2.034
    113
    Haha wauw wat een geweldige vondst! Doe er inderdaad wat leuks mee :D
     
  4. Ligero

    Ligero VIP lid

    1 aug 2011
    6.823
    1.533
    113
    Zo dat Is lekker zeg! Ik vond een paar Canadese dollars mja daar heb ik nu niet echt iets aan...

    Gisteren 2 zakken kinderkleding van mn schoonzus gehad, deze uitgezocht en gelijk kledingkast van mn zoon nagekeken. Er konden 2 tassen weer Door naar de kledingbank en nog een tas vol op marktplaats gezet. Hopelijk krijgen We er nog wat voor.
     
  5. Victoria30

    Victoria30 Fanatiek lid

    1 nov 2016
    2.082
    320
    83
    Vrouw
    Ik heb geen tijd meer gehad voor het grovere werk. Maar ik gooi wel veel makkelijker alles weg. Onze peuter zit in een sloopfase dus dat gaat dan zonder pardon in de hoop dat hij ermee op houd. Maar ook mijn eigen en huishoudspullen verdwijnen steeds makkelijker. Maar ik begin mij ook steeds meer te ergeren aan spullen die helemaal niet weg kunnen :p
     
  6. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    13 apr 2008
    23.141
    8.872
    113
    :roflmao: Zo herkenbaar. :D
     
    Victoria30 vindt dit leuk.
  7. Daydreamy

    Daydreamy Fanatiek lid

    7 sep 2007
    3.945
    42
    48
    Vrouw
    Onderwijsassistent
    Ergens in de Polder
    Ik krijg helemaal zin om ook op te gaan ruimen! :D
    Ga gelijk morgen beginnen met de keuken of trapkast (op zolder na de grootste rommelhoeken :rolleyes:)

    Dat is wel een erg leuke vondst!
     
    rijo vindt dit leuk.
  8. Sue87

    Sue87 Niet meer actief

    Ik keek candaag in mijn keukenkast en dacht: waarom eigenlijk grote en kleine borden?
    Ik wilde ontbijtbordjes bijkopen (ik heb er nog 3), maar ik doe het lekker niet. :p
     
    rijo vindt dit leuk.
  9. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    13 apr 2008
    23.141
    8.872
    113
    Iemand vroeg laatst iets mbt pakpapier; ik bedacht me van de week dat je ook een rol neutraal pakpapier in huis komt hebben en dan afhankelijk van de gelegenheid dat weer versieren? Niet helemaal geen pakpapier dus, maar wel maar een rol nodig.
     
    rijo vindt dit leuk.
  10. Triangel

    Triangel Niet meer actief

    NiekeKris, goede tip. Blijf ik even in m'n hoofd houden.

    Sue87, hahaha, grappig is dat hè. Ik kocht gisteren bijna een handig klein snijplankje. Maar toch teruggelegd. Grote kan net zo goed en die heb ik al.
     
    rijo vindt dit leuk.
  11. rijo

    rijo VIP lid

    5 mrt 2014
    5.272
    2.034
    113
    Goed idee inderdaad! Ik heb laatst bij de bloemist ook gevraagd om het plastic achterwege te laten. De verkoopster vond het een vreemd verzoek, maar ze heeft me het bloemetje meegegeven met een klein stukje papier om het onderste stuk van het boeket. Ik heb er thuis een leuk kaartje in gestopt en zo gegeven. Ik las laatst ook iets over papiertape ipv plakband. Moet verkrijgbaar zijn bij de bouwmarkten. Als mijn rol plakband op is ga ik dat gebruiken.

    Wat goed dat jullie dat niet hebben gekocht! Knap, dat vergt discipline! :) Impuls aankopen zijn hier ook dingetje. Of, waren. Het gaat steeds beter. De vraag stellen of je het echt nodig hebt helpt echt, want 9 van de 10x is het antwoord nee haha!

    Ik ben nu overigens al een paar dagen in het ziekenhuis, maar jeeeeeetje wat wordt hier veel verspild! Ongelofelijk. Snap het ergens ook wel met het oog op hygiene, maar drie kuipjes boter voor twee sneetjes brood....... Eentje is meer dan genoeg.
     
  12. samarinde01

    samarinde01 Fanatiek lid

    11 dec 2012
    2.849
    1.060
    113
    Ik doe gekregen bloemen vaak in een karaf of een melkkan oid. Heb er 3 met redelijk wijde opening. Dus die kan ik weer goed schoonmaken en gebruiken waar ze eigenlijk voor zijn . Ik ben niet zo'n bloemenmens. We hebben geen heel groot huis en dat voelt al snel vol. Bloemen geef ik ook wel eens door of ik split de bossen zodat er eentje voor het keukenraam past en eentje op een wandplank.

    Wij zijn ook vreselijk aan het opruimen geweest, of eigenlijk ik. Nesteldrang helpt haha. Maar het voelt heerlijk. Volgende project is de berging/bijkeuken. We hebben nu een schuurtje met planken en daar kunnen gereedschap en fietsen naar toe. Gereedschap, touw, plakband, verfresten voor bijwerken, schoenpoetsspul ed heb ik geordend in ikea bakken met een labeltje erop. Dat werkt goed! Ik zal even een fotootje maken zo.
     
    Triangel vindt dit leuk.
  13. samarinde01

    samarinde01 Fanatiek lid

    11 dec 2012
    2.849
    1.060
    113
    Haha, nu zien jullie meteen de rest van mijn project.
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Victoria30 vindt dit leuk.
  14. Triangel

    Triangel Niet meer actief

    Veel succes Samarinde! En @rijo hopelijk niets echt ernstigs?
     
  15. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    13 apr 2008
    23.141
    8.872
    113
    @rijo: Papiertape als in washi tape vind je overal zo ongeveer? Of bedoel je afplakband wat je ook gebruikt bij het schilderen?

    Hopelijk niets ernstigs mbt het ziekenhuis?
     
  16. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    13 apr 2008
    23.141
    8.872
    113
    Ik heb btw geen een rol neutraal papier gekocht, maar drie rollen en nog staan twijfelen over een vierde. :oops: Maar goed, het zijn niet meer de tien die ik eerst had staan. ;) Ik heb nu een vrolijk neutraal verjaardagspapier voor de kinderfeestjes ed, van dat bruine suffe wat ik dan dus op kan leuken (dit vind ik het meest neutral en zou ik dus ook doen als ik maar een rol zou kopen - of zwart, die hadden ze ook bij de Hema) en dan nog wit met blauwe bolletjes voor verjaardagen ed van volwassenen. En ik ben blij met alle drie de rollen, dus voor mij prima. :D :)
     
  17. rijo

    rijo VIP lid

    5 mrt 2014
    5.272
    2.034
    113
    Goed bezig haha! Bohhhh die nesteldrang haha.... Ik had dat bij de eerste heel erg. Sterkte :p

    Mijn dochter is eerder deze week opgenomen, als het goed is mag ze vandaag naar huis!

    Washi tape heb ik (maar schijnt niet van gerecycled papier gemaakt te zijn), ideaal spul! Ik bedoelde meer zoiets: https://goo.gl/images/tFyANE
    Er is ook bruine tape, gemaakt van gerecycled papier. Goed bezig met het inpakpapier! Ik vind dat het minimaliseren ook zeker bijdraagt aan de creativiteit van een mens: Zelf inpakpapier maken/opleuken bijvoorbeeld, of hergebruik, een item 'hacken' (iets voor een ander doel gebruiken)...
     
  18. Jillzz

    Jillzz Fanatiek lid

    17 aug 2015
    2.126
    405
    83
    Haha ik moet er wel een beetje om lachen @NiekeKris creatief ben ik absoluut niet. Als ik zelf ga versieren dan ziet het eruit alsof mijn peuter zich heeft uitgeleefd :oops: dus ik hou het nog maar even bij de mooie rollen.

    @rijo niks ernstigs toch? In het ziekenhuis wordt heel veel verspild ja..
     
    Victoria30 vindt dit leuk.
  19. Jillzz

    Jillzz Fanatiek lid

    17 aug 2015
    2.126
    405
    83
    Goed bezig @samarinde01 een beetje nesteldrang af en toe is niet verkeerd.
     
  20. rijo

    rijo VIP lid

    5 mrt 2014
    5.272
    2.034
    113
    Ik heb vorige week trouwens ook een cadeautje zelf gemaakt. Ik heb zo'n plantenhanger geknoopt. Zgan bloempotje bij de kringloop gescoord (passende bij het interieur van de ontvanger) en een leuk plantje bij het tuincentrum gehaald. Viel ook erg in de smaak!
     

Deel Deze Pagina