Nou brr dit is echt een nachtmerrie van mij, onze dochter is als dreumes 2 keer gestikt in dr eten, mijn man kreeg het er weer uit, maar wat een paniek.
Denk je je kleine meisje eens even te verwennen met een lekkere pannenkoek en dan gebeurd dit In en in triest. Arme ouders arm meisje
Bizar. Ik lees net iets soortgelijks, alleen ligt dit meisje in kritieke toestand in het ziekenhuis. http://www.telegraaf.nl/binnenland/28364134/__Meisje__1__verslikt_zich__.html Ik hoop dat ze het zal redden.
Heel eng! Ik ben zelf ook altijd erg bang voor verslikken bij kinderen (of dus stikken). Mijn middelste kon zich zo vreselijk verslikken in zelfs de kleinste stukjes brood. Ik bemoeide me in die tijd ook altijd erg met mijn man of moeder als ze haar iets te eten gaven. Verder wordt er bv in de auto ook echt niet gegeten, ook niet door mijzelf trouwens, en al helemaal niet als ik zelf rijd. Laatst haalde ik m'n zoontje op bij een vriendje, daar renden verschillende kinderen rond over het speelveld met een lollie in hun mond... pfff was blij dat mijn zoon geen lollie had gekozen maar n ander snoepje. Dus ik snap je man wel Zo vreselijk voor deze ouders, hoe afschuwelijk je ergste nachtmerrie!
Dit is ook mijn grootste angst. Mijn dochter heeft toen ze net 2 was volgens mij zich verslikt in een stukje vlees. Ik herinner me hoe snel ze blauw werd. Mijn vriend kiepte haar met eetstoel en al om en sloeg achter op haar rug. Gelukkig kwam het stukje eruit (met de rest van haar maaginhoud ). Maar man man man wat hebben wij doodsangsten uitgestaan.