@Peach85, jeetje wat een rot bericht Hopelijk betekend het niks en blijft ukkie lekker op z'n plek zitten! Sterkte meid en als je ergens over twijfelt gewoon de vk bellen! Welkom @Orchidee88!!
Jeetje peach wat een rot bericht. Hopelijk stopt het bloeden en blijft de kleine keurig op z'n plaats. Sterkte meid
Nou ik kan niet echt goed zien of het rood of bruin bloed is. Daarstraks was het echt rood (weinig) maar nu volgens mij niet. Dus ik wacht maar ff af en jullie houden mijn gedachten gewoon op de leuke dingen in het leven ter afleiding. Waren jullie zwangerschappen bij degene die meer kindjes hebben hetzelfde? En hebben jullie klachten? Al met namen bezig?
Ik heb geen kwaaltjes, bij dochter ook niet gehad. Ben ik wel blij mee maar soms vergeet ik dat ik zwanger ben Had ik toen ook. Ik denk af en toe aan namen maar mijn partner en ik hebben een totaal andere smaak dus het zal wel weer drama worden Ik ga pas echt serieus aan de gang als we weten wat het word. En jij?
Wij willen niet weten wat t wordt. Ik wil sowieso een korte naam niet eindigend op een S ivm de achternaam.
@Peach85 , hoe gaat het nu met je? Geen bloedverlies meer? Ik heb zelf tijdens mijn vorige zwangerschap tot 14 weken regelmatig bloedverlies gehad, dus het hoeft ook niet meteen iets te betekenen. Hoop het echt niet. grrr, ik zit hier onder de puisten. Wat een ellende. Over namen hebben wij nog niet nagedacht. Dat gaat nog moeilijk worden want ik vind echt niks leuk!! Dus hoop maar dat manlief het wil weten wat het word, anders moeten we er nog 2 ook. Ik was gisteren misselijk maar vandaag in eens een stuk minder. Dat maakt mij wel beetje onzeker.
@Pitahaya, je moet niet onzeker worden over elk dingetje wat anders is dan de dag ervoor. Het is heel normaal dat je symptomen wisselen. Hoeft helemaal niks te betekenen. Wat moet ik dan wel niet denken met 0,0 symptomen? @Peach85, wat spannend dat jullie het niet willen weten! Eigenlijk lijkt mij dat ook heel erg leuk maar ik kan teveel zien echo's dus de kans is heel groot dat ik het zelf al zie.
Ja, ik baal ervan dat ik zo onzeker ben. Wil niet doem-denken. Wil gewoon vertrouwen op mijn lijf. Wil morgen nog een test gaan doen om te kijken of die is opgelopen. Heb nog geen knaller gehad. Nog maar even geen cb doen he? Want ben bang dat die morgen nog geen 2-3 weken aan zal geven.
Wow ik heb veel gemist. Welkom alle nieuwe zwangeren! Ik ben even buiten beeld geweest omdat ik zo ontzettend misselijk was dat ik er echt ziek van was een paar dagen. Hield niks binnen en had uitdrogingsverschijnselen. Nu pilletjes en gaat het weer goed gelukkig. @Peach85 hoe is het nu? Geen nieuw bloedverlies? @Pitahaya ik had en heb nog steeds zo'n ongesteldheidsgevoel. Is een bekend verschijnsel hoor. Ik zou proberen om je er niet al te druk om te maken. Het helpt bovendien ook niet . @Harpa ik wil ook gaan dragen. Zoontje gedragen in draagdoek en ergobaby.
Als 26 feb je uitgerekende datum is zou je eisprong op 6 juni geweest moeten zijn. Klopt dat? Of wanneer is je eisprong geweest (welke datum)? Dag 18 zegt alleen dat je ws minder lang zwanger bent dan de standaard berekening (omdat deze uitgaat van 14 dagen).
Oh wat rottig zeg dat je er pilletjes voor moet slikken. Moet je dat dan je hele zwangerschap doen? Had je dat bij je eerste kindje ook? Jij bent precies een week verder dan mij. Grappig.
@Pitahaya, het zal er om hangen of ie 2-3 aangeeft. 4 weken zwanger zou 2-3 moeten aangeven maar als je er een dagje naast zit of iets minder snel hcg opbouwt dan zegt ie nog 1-2. Ik had gisteren met 4+3 wel 2-3 op de cb. Misschien wachten tot maandag? Als dat lukt natuurlijk. @Sniffie, wat vervelend die misselijkheid! Heftig hoor. Gelukkig gaat het weer wat beter met je. Heb je hg?
@Pitahaya Bij de eerste was ik gewoon misselijk. Vooral in de ochtend wat erger. Maar nooit dat ik ook drinken weer moest uitspugen en geen uitdrogingsverschijnselen. Ach, ben al lang nou dat een pilletje helpt. Ik slik het zolang de misselijkheid zo erg aanblijft. @Meiske2015 nee denk het niet hoor. Volgens mij is het dan ook niet zo makkelijk 'over'.
Pitahaya, nee het was nog niet gepland, wel heel er gewenst trouwens Ik had er graag iets meer tijd tussen gehad. Maar ik ben er tog erg blij mee! Mooie doek trouwens! Ik heb zelf een mooie duo wagen voor die van 2 en de jongste. Straks maar even kijken hoe ik dat ga doen Ik ben bang als ik een meerij plankje zku hebbrn hij daar niet lang op wil zitten en ik dan blijf rennen. Wij willen ook heel graag weten wat het word! Harpa, zo dat is idd een lekker lang verlof! Al was ik afgelopen keer ook een half jaar thuis, ik had echt zo,n last van bekkeninstabiliteit. Die word met elke zwangerschap erger. Daar kijk ik wel als enige heel erg tegen op nu. Preach, welkom! Onee geen bloed! Ik ga voor je duimen xxxxx Izie, mooie test! Kimm, wat jammer dat er zoveel leeftijdsverschil tussen je kindjes zit als je dat graag anders had gewild. Maar het leuke is wel dat ze nu alles bewust mee maken! Ik heb de vk nog niet gebeld, ik denk dat ik dat maandag maar ga doen haha. Ik had alleen beloof op mijn kraambed om dit jaar niet meer terug te komen Zijn er meer meiden die bekend zijn met bekken instabiliteit? Orchidee, gefeliciteerd! En welkom! Kwa kwaaltjes, sochtends missenlijk, en eigenlijk heel moe. Ik zou zo graag eens 1 nachtje door willen slapen, maar dat zit er nog niet in
Ja ik heb bekkeninstabiliteit gehad. Daardoor ook eerder gestopt met werken. Sindsdien ook niet meer gewerkt Dus ik zit nu een ruime 2 jaar thuis. Ben er toen mee bij de fysio geweest dat hielp wel goed. Bij lange dagen weg droeg ik een bekkenband. Jij ook bekend dus @morgenzon?
@Meiske2015 wat naar dat jij er ook bekend mee bent! Helaas word het bij mij met elke zwangerschap erger. Daar kijk ik echt ontzettend tegenop. Het was nog niet eens helemaal weg van de laatste zwangerschap. En ik voel het nu al weer verslechteren, wat hormonen al niet snel kunnen doen in je lichaam! Ik ben net weer 1 week aan het werk, afgelopen keer ook ruim een half jaar thhisgezeten. Dus ze zien me al aankomen. Hier ook veel fysio en idd een bekkenband.
Ja kan me voorstellen dat het bij jou al weer erger begint te worden. Je was nog niet alle hormonen kwijt. Heftig voor je! Hopelijk blijft het te doen voor je. Ben benieuwd hoe je werk reageert op je aankondiging
@Peach85, ik ga heel hard voor je duimen dat er niks aan de hand is. wij zijn wel al met namen bezig, ons kindje krijgt sws een islamistische naam. erg lastig omdat ik maar weinig namen mooi vind . @Sniffie; vervelend zeg, gelukkig gaat het weer wat beter met je! @morgenzon; vervelend zeg die bekkeninstabiliteit. helemaal als het ook nog iedere zwangerschap erger wordt. heb je het überhaupt al iemand verteld haha, ben stiekem wel benieuwd naar hun reacties. mij lijkt het overigens wel heel leuk zo kort op mekaar maar wel zwaar.
Wat rot zeg, dat jullie ook zo'n last hebben van bekkeninstabiliteit. Hier helaas ook bekend mee. Kan me nog als de dag van gisteren herinneren dat ik een keer heb staan janken op de parkeerplaats bij de vk. Ik kwam niet meer vooruit en ik had zo'n pijn. Kon mijn voeten niet meer optillen. Hou, wat dat betreft, toch wel mijn hart vast deze keer, met een rondrennende peuter erbij Wat kwaaltjes betreft gaat het nog wel eigenlijk. Misselijk met vlagen, enorm veel puistjes ineens en ik merk dat mijn reukorgaan weer veel gevoeliger is. Vaatwasser is even een no-go, bijvoorbeeld Voor een meisje hebben we al een naam. Die staat al heel lang vast. Als het een jongen zou zijn, dan wordt het iets lastiger. Ik heb al een naam in mijn hoofd, maar mijn man vind hem niet zo leuk. Vandaag vaderdag! Wat hebben jullie voor leuks gemaakt/gehaald?