Mijn zoon heeft net 3 dagen koorts achter de rug. Is niet te genieten, huilt heel erg veel en ineens zie ik dit. Waterpokken heeft hij vorige maand nog gehad. Wat kan dit zijn?
5de ziekte is over het hele lijfje tenminste bij ons. Ik denk aan mond hand en voet zoekte. Weet niet of krentenbaard alleen in het gezicht is.
Nav je ander topic dat je je kindje even helemaal zat bent...lijkt het erop dat hij ziekjes is. Als hij drie dagen koorts heeft gehad is dit een uitwerking daarvan. Dus dat jengele hoort nog bij t ziek zijn. Je fotos zijn te slecht maar het kan goed 5e of 6e ziekte zijn, al vind ik de koorts daar wel lang bij.
Geloof dat 6e eerst koorts dan vlekken was. Moest t hier ook opzoeken ivm uitbraak op de kdv. Zou ff de huisarts raadplegen kan zijn dat die uitslag kriebelt of dat je kleintje nog ff beroerd is van de koorts.
Wij kunnen hier wel gokken maar je kan beter de huisarts bellen. Wat betreft de mond. Zo ziet het er bij onze zoon van 4 ook uit nu. Ik vermoed krentenbaard. Hij heeft over zijn lijf nog een paar gekke blaasjes. Maar er heerste op school ook hand mond voetziekte. Hij gaat straks naar de huisarts.
6e ziekte wordt ook wel 3-daagse koorts genoemd. Kindjes hebben dan eerst 3 dagen hoge koorts en daarna komt er uitslag. Je zou even op de site van het RIVM kunnen kijken of dit de uitslag is die erbij hoort. Het is geen 5e ziekte, die uitslag ziet er anders uit (en zit eerst rond de mond met hele rode wangen, vervolgens op de romp beginnend en bovenarmen) en daar zijn kindjes meestal niet koortsig bij. Het kan ook een schimmeltje zijn, krentenbaard o.id. dat kan ook als een soort luieruitslag in de liesstreek te zien zijn.
Thanks dames. .zou een hoop verklaren. ... hij is echt niet te genieten. Maar wel sneu als hij eet zoveel last van heeft heb best wel tegen hem geschreeuwd omdat hij voor mijn gevoel schreeuwt om niks. Als ik een koekje weiger= huilen, als ik de tv uit zet = huilen als ik de kamer al uit loop is het schreeuwen. Maar heb de huisarts gebeld en kan vanmiddag terecht. Ik dacht eerst aan warmte uitslag. ..
Ik ben net terug van de HA met mijn zoon die ook zulke blaasjes had. Hier hand mond voetziekte en ook nog krentenbaard
Denk ook hmv. Maar ik snap niet echt dat je tegen een dreumes veel schreeuwt ?? Of hij nou bloed onder je nagels vandaan haalt of niet. Arm kind
Nou misschien gaat dasr wel een verhaal aan vooraf. Ik heb mij daar ook weleens schuldig aan gemaakt. Ik kreeg een pnd en daarna een burnout eroverheen. Je wil niet weten hoe je je dan voelt! Ook de schuld naar de kinderen. Gelukkig hebben psychologen me er wel van kunnen overtuigen dat ze hier echt niks aan overhouden en zelfs vergeten. Ik gaf namelijk ook veel liefde en bekende mijn fouten aan ze.
Tuurlijk een keertje schreeuwen is niet erg hoor. Vind dat ook wel kunnen, soms heb je het niet in de hand. Maar veel schreeuwen omdat het even een paar dagen niet gaat zoals het gaat.... Ik kan beide kids ook achter het behang plakken en mijn oudste krijgt ook echt wel vaker een stemverheffing te horen. Die is namelijk haar oren in mijn baarmoeder vergeten denk ik . En ik heb echt geen droom kinderen ofzo. Ik werk ook. Als ik niet werk zit ik wel weer bij een dokter met de jongste. Altijd oorontsteking dus zelden goede nachten, een dwarse kleuter etc... dus het pittige gedeelte snap ik wel ☺ maar TS moet er toch anders mee om leren gaan. Vooral als het verder een lief kind is.
Jouw reactie is anders erg veroordelend en met een vingertje wijzen. Is niet nodig. Je zal dan ook niet een eerlijk antwoord krijgen dus je schiet er niks mee op. En ts moet helemaal niks. Er staat ook nergens dat ze veel schreeuwt. Ze heeft best wel geschreeuwt. Dat kan ik ook opvatten als dat ze een keer goed uit haar slof is geschoten. Of misschien wel 2x. It happens. Met zulke reacties als die van jou net geef je iemand alleen maar een extra naar gevoel. Het bereikt verder niks.